Bayanlarla Sohbet

Ben Ceren 36 Yaşındayım. Aslen Tokatlıyım ama Almanyada yaşıyorum. Tipik bir başak burcuyum ama temizlik hastası değilim. Boşandım ve iki kızımla (10 ve 13 yaşlarında) beraber yaşıyorum. Çalışan bir bayanım.Üniversite ve yüksek lisans mezunuyum.
Ne arıyorum: Sohbet edebilecek kendini bilen saygılı bekar biriyle tanışmak istiyorum.Beni tanımaya çalışmadan önce kendisini tanımış biri olmalı. Arkadaşlığın önemini bilecek biri olmalı.

 

bayanlarla sohbet, bayanlarla evlilik, baylarla tanış

Boyutum: 176-180 cm (69.0 – 70.9 inç)
Göz rengim: siyah
Saç rengim: siyah
Rakam: ortalama
Ağırlığım: 66-70 kg (143,4 – 154,3 lbs)
hayat
Medeni durumum: bekar
Diyetim: Beni sağlıklı ye
Sigara içme durumum: Hayır, asla
Alkol içer misin? Hayır.
Anadilim: Arapça
Fitness seviyem: en uygun
Kendi hanehalkı: Ailemle yaşa
Çocuklarım: Çocuğum yok
Çocuk sahibi olma arzum: Evet
Eğitim seviyem: üniversite
Mesleğim: memur
Mesleğim: eğitim
1. Yabancı dil: İngilizce
2. Yabancı dil: Fransızca
Ek dil: Fransızca
Kişiliğim: utangaç

bayanlarla sohbet, bayanlarla evlilik, baylarla tanış

 

Bayanlarla sohbet En güzel Bayanlarla sohbet ile en güzel arkadaşlık, dostluk, sevgili, aşk edinmenin en güzel yolu sitemizi ziyaret etmenizden geçer.Sizlerde yalnızlığınızı bir arkadaş dost tanıyarak, ciddi dürüst sohbet ederek zaman öldürmek, stres atmak ve daha bir çok paylaşamadığınız şeyleri Bayanlarla Chat,Bayanlarla söyleşi ortamında rahatlıkla yapabilirsiniz.Dul,evli,bekar yada kendini bir tek hisseden herkes,Türkiye’nin bir çok il yada kazasından yada Dünya’nın bir çok farklı ülkesinden aramıza katılan sohbet sever bayanlarla tanışıp istediğiniz kadar kaliteli ve seviyeli bir ortamda chat yapabilirsiniz.

Sizlere bu hizmetimiz tamamen ücretsiz olup,Mobil söyleşi üzerinden de arzu ettiğiniz yerden,dilediğiniz saatte tablet yada telefonlarınızdan Bayanlarla söyleşi odalarımıza bağlanıp sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Bayanlarla sohbet odalarımıza giriş yaparak, günün her saatinde online bayan arkadaşlarla tanışıp söyleşi etmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey söyleşi’e Giriş kısmına tıklayıp, bir kullanıcı adı yazarak söyleşi odalarımıza giriş yapmaktır.

Bayanlarla Sohbet” için bir yorum

  • Temmuz 31, 2020 tarihinde, saat 6:58 am
    Permalink

    Bende tokat almusluyum 0537 393 20.62 msj at konusalim washaptan topram istersen lakin biliyon bizde zorlama olmaz

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir