islami sohbet odaları

Ben Esmer Almanyada Yaşıyorum.Aksi,huysuz ve inatçının tekiyim.Aynı zamanda muhafazakar biriyim..Bugüne kadar hiç bir erkekle flört durumum olmadı.Daha doğrusu olmasına müsade etmedim.Geçmişim temiz elhamdülillah…Ancak dürüst olmak gerekirse çekilmez biriyim..
Was suche ich: Namuslu,namazında,niyazında,geçmişi temiz birini arıyorum..Daha önce kızlarla gününü gün etmiş biri anlaşabileceğimi hiç sanmıyorum..Bugüne kadar tek bir erkeğin bile elini tutmadım.Aradığım kişinin böyle biri olmasını Allah’tan niyaz ediyorum..

islami arkadaş, islami bayan, islami evlilik

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte internet yaşamımızın en iç noktasına kadar girmiş oldu. Bununla birlikte hayatımıza biroldukça yenilik geldi. İnsanların birbiri ile bildirişim kurma ihtiyacı sohbetsitelerini ortaya çıkardı. Bu siteleri öteki sitelerden ayıran bazı özellikler vardır. Bu mantıkla oluşturulmuş sitelerde yöneticiler kullanıcılar ile iyi geçinmelidir. Kısaca kullanıcılarına gereken nezaketi göstermelidir. Çünkü saygı karşılıklı bir olgudur. Eğer yöneticiler ne kadar saygı gösterirlerse üyeler de buna karşılık olarak saygılı davranırlar. Saygısızlık meydana getiren kullanıcılar kim olursa olsun siteden uzaklaştırılmalıdır. Chat yapılacak ortamın çok kalabalık bir ortam olmasına gerek yoktur. Oldukça az fert sayısı ile de çok kaliteli söyleşi edilebilir. Bu tip sitelerin yardım görevlileri bulunur. Çünkü bu sitelerde iletişim esnasında biroldukça komut ve kod kullanılır. Bu komut ve kodları iyi mi kullanacağını bilmeyen kişilere yardımcı olunur. çoğu zaman kırmızı ve kırmızıya yakın tonlarda arka plan rengi kullanılır. Sadece site tasarımları mütevazı ve şık olmasının yanında oldukca yardımcı bir harita da ihtiva eder. Bu tip unsurlar söyleşi odaları için ideal özelliklerdir. Her sitede bulunmayabilir. Sadece bulunması halinde kaliteli bir içerik oluşturulur.

islami arkadaş, islami bayan, islami evlilik

İslam âleminin ne denli büyük bir kitleye sahip olduğu hepimiz tarafınca bilinmektedir. Biroldukça İslam dinine uygun hareket etmek isteyen kişiler gerek düzgüsel yaşantılarında gerek ev hayatlarında sıkıcı ve rutin geçen yoğun saatler geçirebilmektedir. Buna hitaben internet ortamına takılarak film seyretme yada oyun oynama şeklinde biroldukça farklı can sorunsını giderecek alternatiflerde artık git gide popülerliğini kaybetmiş ve yerini farklı sitelere bırakmıştır. Bu sitelerden bir tanesi de İslami sohbet kurallarına uygun ve uyumlu bir halde hareket eden dini chat siteleridir. Bu tür siteler eskiden pek bir rağbet görmese de günümüzde yoğun bir halde Müslümanlar tarafınca yoğun bir ilgi görmekte. Çünkü yeni chat sistemlerinde kullanılan son olarak teknoloji ile donatılmış olan bu web ortamları kişilerim tüm güvenliği site içinde sağlarken, aynı zaman’da seviyeli ve elit bir şekilde dünyada ki tüm Müslümanları tek bir çatı altında toplayarak muhabbet etmelerini sağlamaktadır.

İSLAMİ sohbet ODALARI ÜCRETLİMİ?

Bu konuya cevap olarak %95’i diyebiliriz, bazı site sahipleri insanlardan para karşılığında üyelik hizmeti sunarken birçok fert bu sistemi dünya üzerinde yer edinen tüm Müslümanlar için ücretsiz bir şekilde yararlanmalarını elde etmiştır. Bay ve bayanların kolaylıkla erişim sağlayabileceği ve tüm ortamda kurulan huzur odaklı sohbet niteliğini bu tür islami sohbet içinde görebilirsiniz. Birden fazla İslami sohbet odalarının yer aldığı dini chat sitelerine erişim tamamen ücretsiz olup, üye olduktan sonrasında dahi herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

3 thoughts on “islami sohbet odaları

 • Mayıs 29, 2020 tarihinde, saat 6:55 pm
  Permalink

  Ben 30 yaşındayım bekarım ben kendine güvenen bayanlarla tanışmak istiyorum kaçamak eğlenmek için bayan arkadaş arıyorum WhatsApp numaram bu 05348505163

  Yanıtla
 • Eylül 12, 2020 tarihinde, saat 7:05 am
  Permalink

  İstanbul-Anadolu yakası 195Boy 88 kğ elagöz olgun bekar erkegim yaş-boy takıntım YOKTUR takıntıları olmayan tercihen zayıf kız arıyorum arayın şartlarınızı konuşalım güvenirseniz görüşürüz ASLA PİŞMAN olmazsınız 05465781822 özele açıktır mail ve skypyem mertemrekaptan1907@hotmail.com

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir