Mutluluk bizimle olsun

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Selam güzel bayanlar, Adım Ali,1.79.cm boy ,71 kilo,52 yaş bekar bayım , ciddi yalansız bayanlar arayın, tanışalım, niyetim gerçekten ciddi, Türkiye nın turizm cenneti Antalya dayım.Sadece bayanlar arasın lütfen.Neşeli çalışkan dürüst biriyim , numaram 05337227796

Mutluluk bizimle olsun
Mutluluk bizimle olsun

Mutlu olalım 05337227796

Mutlu olalım 05337227796 Selamlar, Adım Ali,1.80/boy 72 kilo 52 yaşında bekar bayım,eşim vefat etti çocuk yok,Emekli bayım, Antalya dayım, Çalışıyorum, boş zamanlarımda spor yapıyorum.Düzgün yalansız, karakter li biriyim,niyeti ciddi yalansız bayanlarla tanışmak istiyorum,lütfen yalansız,ciddi bayanlar arasın.No 05337227796Evlenme Teklifinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
Öncelikle bu ilişkiniz ve hayatınız için önemli bir gün olacaktır bu yüzden günü ve zamanı doğru seçmeye özen gösterin.
– Yapılmış bir tartışmanın, bir ayrılığın, bir anlaşmazlığın üzerine böyle bir teklif yapmayın çünkü böyle bir durumdan sonra yapılan teklif bir rüşvet veya barışmak için bir hediye gibi algılanacaktır ve doğru anlamı vermeyecektir. Bu yüzden evlilik teklifinizi aranızın çok iyi olduğu ve birbirinize karşı duygu yoğunluğunuzun yüksek olduğu bir zamanda yapın.
– Bu teklifi yaparken şu durumu da unutmamak gerekiyor. Kadınlar duygusal ve soyut durumlara daha fazla önem verirken, erkekler somut durumlara daha fazla önem verirler. Yani bir evlilik teklifinde erkekler için mekanın güzelliği, yüzüğün büyüklüğü, pahası önemliyken kadınlar için erkeğin söylediği duygusal sözler, erkeğin hissettirdiği sevgi ve güven daha önemlidir.
– Karşınızdakine kendini özel hissettirin, ona duygularınızı, sevginizi, bağlılığınızı gösterin. Onun için özel olarak hazırlanın ve bu teklif için zaman ve çaba harcayın. Pahalı olmasa bile özel ve romantik bir akşam, ona özel hazırlamış olduğunuz bir evlilik teklifi ve onun için almış olduğunuz bir yüzük, sizi evliliğe götürecek ilk yolun kapılarını açmanıza yardımcı olacaktır.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Burak istanbul

Selam bayanalr ben Burak İstanbul’dan 36 yaşındayım bayan arkadaş arıyorum yanlızim yanlız bekar dul bvytnlarf ciddi tanışmak isteyenler arayın tanislaim 05372775193 ciddi bayanlar arasın.

1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x