Adem citi bir

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver
Adınız
Adem
Email Adresiniz
padiradrm18@hotmail.com
Mesajınız
Adem citi bir ilişki yaşamak istiyorum
Soyadınız
Padur
Size Ulaşabileceğimiz Telefon Numarası
0670288460
qwe
qqwebayanlarara Arkadaşlık Bunyesine Dahil Olan TrArkadaşlık, TrEvlilik, CiciArkadaşlık sizlere bir çoğu imkanı bir arada sunuyor. Arkadaşlık etmeyi, muhabbet etmeyi sevenleri bir araya getiren #arkadaşlık, #bayanlarara, #cyprus gibi global arkadaşlık odalarımızda yeni insanlarla güncel ve birbirinden farklı konu başlıkları altında, fikirlerinizi beyan edebilir karşılıklı kültürlenmeye yepyeni bir bakış açısı getirebilirsiniz. Dilerseniz yeni arkadaşlıkların temelini atabilir, kalıcı dostluklar kazanabilirsiniz.

 

#Oyun #Yarışma gibi eğlence ve bilgi birikiminizi arttırma temalı odalarımızda yarışmaların keyfini çıkararak, güncel konuları yarışma tadıyla takip edebilirsiniz. Her ay belirli periyotlarla belirlenen top10 listesinde sizlerin de isimlerinin olması, yeni yarışmacılarımızla tatlı bir rekabete yeni zeminler oluşturacaktır. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren, sağlam bir DJ kadrosundan oluşan #Radyo kanalımızda sizlerin istekleri doğrultusunda yayın akışı gerçekleştirilecektir. Zaman zaman yeni şarkılarla sizi buluşturacak, zaman zaman nostalji yapacağız.

En güncel şarkıların listelendiği bayanlar ara FM frekanslarında sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyar, bu eğlenceye sizlerin de katılmasını gönülden isteriz. Sadece müzik ile yetinmeyin, talk show yapan programcılarımızın o hoş ve keyifli arkadaşlıklerini sizlerle buluşturmaya da devam ediyoruz. Belirli periyotlarla yapılan, şiir, şarkı, kelime yarışmalarını yakından takip etmek ve oylama yapmak için sizleri #radyo kanalımıza bekliyoruz.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x