Bayan Arayan ErkeklerErkek Arkadaş ilanlarıEvlenmek İsteyen Erkekler

Allah korkusu olan kapalı bayan

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver
 • Allah korkusu olan kapalı bayan arıyorum. Selamün aleyküm ben Burak 32 yaşındayım ama minyon bir yapıya sahip olduğum için göstermiyorum, oğlak burcuyum duygusal ve sevecen bir yapıya sahibim, Allah korkusu olan dini bütün bir insanım, 5 vakit namaz kılıyorum vicdan sahibiyim kafamı yastığa koyduğumda vicdanım rahat bir şekilde uyumak isterim o yüzden iş hayatımda, özel hayatımda ve arkadaşlık hayatımda çok hassasım, ince eleyip sık dokurum, karşımdaki insanı incitmemek için kelimelerimi düşünür, seçer öyle söylerim. kul hakkı yemekten ve kalp kırmaktan çok korkarım. Sinemaya gitmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi, severim, sosyal biriyim. Allah korkusu olan, vicdan sahibi, Sevecen, duygusal, yaşamayı seven, karşı taraftan beklediğim özelliklerdir.
 • Allah korkusu olan kapalı bayanlar
  Allah korkusu olan kapalı bayanlar


  Arkadaşlık ve Evlilik Siteleri

  Arkadaşlık ve Evlilik siteleri; günlük hayattaki arkadaşlarından sıkılan, yeni arkadaşlar edinmek isteyen insanlar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Ancak, güvenilir bir arkadaşlık sitesi bulmak çok önemlidir. Geçmişte insanlar Bayan ve msn gibi yöntemler sayesinde arkadaş bulabiliyor veya Evlilik edebiliyordu.

 • Günümüzde ise insanları bir araya getirerek onların Evlilik etmesini sağlayacak arkadaşlık siteleri bulunmaktadır.

  Arkadaşlık ve Evlilik Siteleri

   

  Neden Arkadaşlık ve Evlilik Sitelerini Tercih Etmek Gerekir?

  Arkadaşlık ve Evlilik sitelerinin en büyük avantajı; kişilerin siteye giriş esnasında vermiş olduğu bilgileri dikkate alarak herkese uygun bir arkadaş bulmasıdır. Ayrıca, kişilerin seçtiği nick name sayesinde ad ve soyad bilgilerinin gizli kalması sağlanmaktadır. Ancak, bazı arkadaşlık siteleri, kalitesiz olmalarından dolayı insanları arkadaşlık sitelerine üye olmaktan vazgeçirmektedir. Bu noktada, arkadaşlık sitesi tercihi çok önemlidir. Başarılı bir arkadaşlık ve Evlilik sitesi tercihi sayesinde hayatın geri kalanını beraber geçirebileceğin bir eş dahi bulmak mümkündür. Evlilik ve arkadaşlık siteleri, eş veya sevgili bulmanın haricinde insanların bilgisayar başında eğlenceli vakit geçirmesine ön ayak olmaktadır. Bunun dışında, arkadaşlık sitelerine her yaştan insanın ulaşması mümkündür. Birçok kullanıcının yanlış bilgi vermesinden dolayı zaman zaman arkadaşlık siteleri, amacının dışına çıkmaktadır. Böyle durumlarda gerçek bilgilerini veren kişilerin hayal kırıklığı yaşaması mümkündür. Bu noktada, insanların arkadaşlık sitesi tercih ederken temkinli olması ve her gördüğü siteye üye olmaması tavsiye edilmektedir.

   

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x