Bayan arkadas ilanları

almayada yasiyorum citdi evllik düsünen

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver
Adınız
Sezgin
Email Adresiniz
s.yildiz64@outlook.de
Mesajınız
Slm yasim 55 almayada yasiyorum citdi evllik düsünen bayanla tanismak istiyorum isim var calisiyorum yurtdisi ilgisi olan cevaplarsiniz iyi günler
Soyadınız
Yildiz
Size Ulaşabileceğimiz Telefon Numarası
004934203391
almayada yasiyorum citdi evllik düsünen.jpg
almayada yasiyorum citdi evllik düsünenarkadaşin Çeşitleri
Canlı arkadaş , göndericiden alıcıya gerçek zamanlı olarak metin mesajlarının iletilmesini sağlayan , İnternet üzerinden yapılan her türlü iletişimi ifade edebilir . arkadaş mesajları, diğer katılımcıların hızlı yanıt verebilmeleri için genellikle kısadır. Böylece, arkadaşi İnternet forumları ve e-posta gibi diğer metin tabanlı çevrimiçi iletişim formlarından ayıran sözlü bir arkadaşe benzer bir duygu yaratılır .

Çevrimiçi arkadaş, bir göndericiden birçok alıcıya ve sesli ve görüntülü arkadaşe noktadan noktaya iletişimin yanı sıra çok noktaya yayın iletişimini ele alabilir veya bir web konferansının bir özelliği olabilir hizmet.

Daha az katı bir tanımdaki çevrimiçi arkadaş, temel olarak doğrudan metin tabanlı veya video tabanlı ( web kamerası ), bire bir arkadaş veya birebir grup arkadaşi (resmen eşzamanlı konferans olarak da bilinir ) olabilir. anlık mesajlaşma programları , Internet Relay Chat (IRC), konuşmacılar ve muhtemelen MUD’lar .

Çevrimiçi arkadaş ifadesi , “gayri resmi konuşma” anlamına gelen arkadaş kelimesinden gelir. Çevrimiçi arkadaş, genellikle doğrudan ele alınan, ancak çok kullanıcılı bir ortamda kullanıcılar arasında anonim olarak iletişime izin veren web tabanlı uygulamalar içerir . Web konferansı satıcı tarafından kontrol edilen bir web sunucusunda barındırılan ve genellikle hizmet olarak satılan daha özel bir çevrimiçi hizmettir.
İlk online arkadaş sistemi denilen Talkomatic üzerinde 1973 yılında Doug Brown ve David R. Woolley tarafından oluşturulan, PLATO Sistemi de Illinois Üniversitesi’nde . Her kullanıcının en fazla beş kişiyi barındırabileceği birkaç kanal sunarak, tüm kullanıcıların ekranlarında yazıldıkça karakter karakter mesajlar göründü.

Talkomatic, PLATO kullanıcıları arasında 1980’lerin ortalarına kadar çok popülerdi. 2014 yılında Brown ve Woolley, Talkomatic’in web tabanlı bir sürümünü yayınladı.

almanya arkadaş “chat” komutunu kullanan ilk çevrimiçi sistem 1979’da The Source için Dialcom, Inc.’in Tom Walker ve Fritz Thane tarafından oluşturuldu.

1980’lerde diğer arkadaş platformları gelişti. GUI olan en erken sürümlerden biri , özellikle Amerika ve Almanya’daki üniversite kampüslerinde popüler hale gelen bir Macintosh uzantısı olan BroadCast idi . [1]

İlk transatlantik İnternet arkadaşi Şubat 1989’da Oulu, Finlandiya ve Corvallis, Oregon arasında gerçekleşti. [2]

Halka yaygın olarak sunulan ilk özel çevrimiçi arkadaş servisi 1980’de CompuServe CB Simülatörü’ydi , [3] [4] Columbus, Ohio’daki CompuServe yöneticisi Alexander “Sandy” Trevor tarafından yaratıldı . Atalar , 1970’lerde kullanılan UNIX “talk” gibi ağ arkadaş yazılımlarını içerir .

 

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x