Bayan Arayan ErkeklerErkek Arkadaş ilanları

Arkadaş olmak istiyorum

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Ben umut tes İstanbul den

Boy 1.77 yaş 29 kilom 80

Beni istiyan bayanleri her türlü memnun ederim

Whatsap numrem 05056801559

Arkadaş olmak istiyorum
Arkadaş olmak istiyorum

Onların sayesinde yerle bir olan bir sosyal çevremiz bile oluşur. Mutlu ve huzurlu yaşamak varken, boşu boşuna hayallere kapılır gideriz adeta. Konuşmak, diyalog kurmak varken belki de çözümsüzlüğün adresi olur çıkarız adeta. Zamanımız kalmaz, sıkılırız ve daralırız. Bundan sonrası için de yapacak çok fazla bir şey de kalmaz. Hep keder, hep elem ve hep çıkmaz sokaklarda boğuşuruz.

 

konuşma dili

 

Konuşma Dilinin Önemi

Halbuki, konuşma dili ve bize verdiği o kadar güzel şeyleri olan tartışma şeklini biz aslında tam olarak bilemiyoruz. Konuşma başlayınca hep bir üstün olma çabası, bastırılmış duygularla ileriye atılma, karşımızdakini kırma ve incitme gibi huylarımız baskın çıkar. Neye mal olacağını bile düşünme fırsatımız olmadan atılırız bir yerlere. Sonucunda da hep hüsrana uğrarız. Hem kendimizi perişan ederiz hem de insanları, hem de doğayı..

 

Ayrılmaz bir üçlüdür aslında, insan-bilim-doğa..

 

arkadaşlık

 

Bu harika üçlü sayesinde zaman zaman emsalsiz deneyler de yapılır ama sonucu bilinmez en baştan. İnsanı insan yapan en büyük detay da aslında yaradılış özelliğidir. Mantığın durduğu, işlemediği, kelimelerin yutulduğu anlarda insan adeta nefes nefese kalır. Konuşma dilinin önem kazandığı her kalkışma aslında bir zafer parıltısıdır.

 

Sonucunun baştan kestirilmediği muhabbetler bile bazen harika sonuçlara imza atar. Bir muhabbetin ve arkadaşlık etmenin başladığı anlarda konu ne olursa olsun, ikna kabiliyeti ön planda bulunur. İkna etmesini bilen insan her zaman başarılı insan olarak kayıtlara geçer ve daima ilklerde bulunur.

 

Biraz emek, biraz çaba ve biraz öz veri ile birlikte ortaya başarı çıkınca, arkadaşlı kin dili ne kadar güzel bir detaymış diyesi gelir insanın. Hadi siz de bu dili aramıza katılarak geliştirin.

Zevkli Arkadaşlık

Zevkli Arkadaşlık sitesi ile birlikte sizlere daha güvenli bir mekan oluşturmak için aranızdayız. Mobil arkadaşlık siteleri içerisinde yerimizi aldık ve sizinle birlikte hareket etmek için gece gündüz çalışıyoruz. Kullanıcı isminizi kayıt altına alabilirsiniz. Bu şekilde isminizi hiç kimse kullanamayacaktır. Sosyal bir çevre edinmek adına ve daha huzurlu bir ortamda bulunmak için aramıza katılan herkes bu ayrıcalıktan faydalanabilir. Oyun, yarışma, bilmece ve test isimli kanallarımızda keyif dolu vakit geçirebilir ve emsalsiz anlar yaşayabilirsiniz. Radyo kanalımız sayesinde 7 gün 24 saat kesintisiz müzik dinlemenin ayrıcalığı ile buluşabilirsiniz.

 

Sistem içerisinde kesinti olmaksızın arkadaşlıklerinizi yapabilir ve evlilik dünyası içerisinde yerinizi ayırtabilirsiniz. Mutlu olmak sizin elinizde Reel hayatın sıkıcılığından ve bunaltan anlarından sıyrılarak aramıza katıldığınızda eşsiz saatleri yaşamamanız için hiçbir sebep yok. Arkadaşlı kin belirli bir saati ve zamanı olmaz. Bu zamanı sizler yaratacaksınız. İçinde bulunduğunuz ruh hali ne olursa olsun, kalbiniz ve yüreğiniz daima huzurlu olmalıdır. Çünkü hayatın yaşanması gereken tarafı ve birçok zevk alınması gereken durumları mevcuttur.

 

bedava arkadaşlık

 

Zevkli Evlilik Sitesi

Bizlere tavsiyeleriniz ve uyarılarınız oldukça, biz daha da emin adımlarla ilerleme göstereceğiz. Zevkli arkadaşlık ve evlilik için aramıza katılan herkesin uyarılarını dikkate almayı görev edindik. Yorumlarınızda kendinizi tanıtmayı ve ne amaçla aramıza katılmak istediğinizi lütfen belirtiniz. Sizin rahat etmeniz ve huzurlu bir ortamda zevkli evlilik yapabilmeniz için tüm imkanlarımızı sizlere sunuyoruz. Ayrıcalıklı bireyler ve sosyal insanlar olabilmek için bu tarz mekanları kullanmak şarttır.

 

zevkli arkadaşlık sitesi

 

İçimizde olan kullanıcılar herhangi bir ücrete tabii değildir. Bu yüzden maddi bir kaybınız söz konusu olamaz. İçinizden geldiği gibi davranabilir ve bedava arkadaşlık imkanlarımızdan sınırsız bir şekilde faydalanabilirsiniz. Arkadaşlık siteleri ortamı için çok fazla bir emek gerekli değildir. Bir kullanıcı ismi alarak mobil bağlantı sayfamızdan giriş yapmak suretiyle aramıza katılabilir ve zevkli muhabbet ortamından faydalanabilirsiniz.

 

zevkli arkadaşlık ve evlilik

Sitemize Davet

Mobil evlilik imkanından doyasıya faydalanmak için aramızda olan herkese sonsuz kere teşekkürü borç biliriz. Zevkli arkadaşlık sitemizde her kullanıcı için farklı farklı sitelerde arkadaşlık yapma imkanı mümkündür. Zaman kaybetmeden aramıza katılın ve bu imkandan sizde faydalanın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x