Bayan Arkadas BulBayan arkadas ilanlarıBoşanmış BayanlarCiddi Bayan ArkadasŞehir Şehir Bayan Arkadas

Bayburt Evlilik Sayfası

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Bayburt Evlilik Sayfası

Bayburt Evlilik sayfası, DİLİMDEN DÜŞMÜYOR KOLAYSA GELDE AL İÇİMDEN SÖKÜP AŞKIMI…ÇEKTİYSEN KAHRIMI HELAL ET HAKKINI ….ZORLU SEVDAM……HOŞÇAKAL………… Adım Dolunay Bayburt Merkezde yaşıyorum. 35 yaşındayım. Kova burcuyum burcumun karakteristik özelliklerini taşıyorum. Kendisini nasıl tanımlıyor: Severek ayrılanlar,bilirler ayrılığı severek ayrılanlar yaşarlar pişmanlığı çok
uzak şehirlerde aynı çarpar iki yürek,çok uzak bir şehirde beklendiğini
bilerek,gün gelir için yanar elin gider mektuplara,gün gelir beni ararsın gözün
dalar uzaklara,yaz gelir sıcak olur akşam sahil yollarında her adımda beni
arasın gözün dalar ufuklara.Rüzgar aşkımı kucağına alsa,dağları tepeleri aşsa
saçlarına ulaşsa…
severek ayrılanlar bilirler ayrılığı ,sen benim eş
ruhumsun,unutmuş olsan hissederdim,unutmuş olsan yanımda durmazdı her sabah
hayalin,seni görmek için geri geldim sen gideli çok olmuş,nereye gidersen git
çantanda bir resmim aklında gülüşüm olsun,ben seni gerçekten sevdim bitmez
demiştim bitmedi
Arkadaşında aradığı özellikler: ELİNİ TUTMAYI ÖZLEDİM,SESİNİ DUYMAYI ÖZLEDİM,YÜZÜNÜ GÖRMESEM BİLE (ADIMI) SÖYLEMENİ ÖZLEDİM……….

Bayburt Evlilik Sayfası, Bayburt Evlilik Yenilendi mi, Arkadaşlık Bayburt Ne zaman kuruldu, Arkadaşlık Bayburt Türkçe mi, Bayburt Evlilik Nasıl olur, Bayburt arkadaşlık kanallarına kimler nereden girer
Bayburt Evlilik Sayfası, Bayburt Evlilik Yenilendi mi, Arkadaşlık Bayburt Ne zaman kuruldu, Arkadaşlık Bayburt Türkçe mi, Bayburt Evlilik Nasıl olur, Bayburt arkadaşlık kanallarına kimler nereden girer

Bayburt Evlilik Yenilendi mi?

Bayburt Evlilik sayfamız yenilenmiştir. Daha zengin içeriği ile Bayburtlu hemşerilerimizi internet’te buluşturuyoruz. Sohbete başlamak için üye olduktan sonra üst menülerden “Arkadaşlık Giriş” e tıklamanız yeterlidir. Sizlere daha iyi hizmet sunmak için görüş, şikâyet ve önerilerinizi bize gönderebilirsiniz. Bayburt Arkadaşlık sayfamız yenilenmiştir. Daha zengin içeriği ile Bayburtlu hemşerilerimizi internet’te buluşturuyoruz. Öncelikle daha önceki sitedeki Kullanıcı adınızı ( nik ) üye formunu doldurarak alınız.

Kayıt formunu doldurduktan sonra vermiş olduğunuz email adresine onay kodu gelecektir. Mailinize bakarak Bayburt Arkadaşlık ten gelen email içeriğindeki onay koduna tıklayınız. Böylelikle üyeliğiniz aktif hale gelecektir ve giriş yapabilirsiniz. Şayet linke tıklama imkânı yok ise kodu Explorer sayfasına yapıştırıp Enter tuşuna basınız. Bundan böyle bu sitemizden arkadaşlık girebilirsiniz. Tüm üyeler kullanıcı adını aldıktan sonra eski sitemiz kısa zamanda kapatılacaktır. Bu sitemizde neler var: Bu sitemizde üyeler arası mesajlaşma veya mail gönderme gibi özellikler bulunmaktadır. Ayrıca şiirlerinizi fıkralarınızı yayınlayabilirsiniz.

Bunun için üyeliğinizi aktifleştirdikten sonra Yazar olmak istediğinizi bize bildirin. Size yazarlık verildikten sonra şiirlerinizi yayınlayabilirsiniz. Not: Lütfen email adresinizi doğru giriniz. Doğrulama emaili gelecektir bu şekilde onay kodunu tıklayarak üyeliğiniz aktifleştirilecektir. En kısa zamanda eski site kapatılacaktır. Bu nedenden dolayı biran önce yeni siteden giriş yapınız. Eski sitemizde 8000 üyemiz mevcuttur. Bu üyelerin çoğu bir çok nik kullanmaktadır. Ve birçok nik rahatsızlık veren kişilere aittir. Bu nedenden dolayıdır ki eski sitedeki niklerin hepsi silinecektir. Bunun için biran önce Kullanıcı adınızı ( Nik ) alınız.

Arkadaşlık Bayburt Ne zaman kuruldu?

 

Almanca Rastgele Evlilik Arkadaşlık Bayburt da hatta diğer kültürlerin bakmak veya nasıl diğer insanlar günlük hayatlarını geçirmek nasıl anlamak mı istiyorsun? Arkadaşlık Bayburt Evlilik dünyadaki diğer insanlar ile web kamerası ile iletişim kurabilecek bir sitedir. Site arkadaşlık Bayburt tabanlı arkadaşlık evlilik benzeri bir sistemdir. Arkadaşlık Bayburt odasında klasik evlilik kuralları geçerlidir sohbet kurallarına uymanız gerekmektedir. Arkadaşlık Bayburt 2012 yılından sonra popüler olma yolunda hızlı adımlarla ilerledi ve şuan sevilen evlilik siteleri arasında yer almaktadır.

Arkadaşlık Bayburt Türkçe mi?

Arkadaşlık Bayburt sistemini size Türkçe olarak sunmaktayız. Arkadaşlık Bayburt sitesinden banlanırsanız modeminizi açıp kapatmanız yeterli olacaktır banınız kalkacaktır. Sorun yaşayan kullanıcılarımız konu altında sorunlarını yazarak, arkadaşlık Bayburt sitesine giriş konusunda yardım alabilirler.

Arkadaşlık Bayburt Türkiye sayesinde en güzel Bayburtlu bayanları ile kameralı arkadaşlık yapabilirsiniz, bilindiği üzere arkadaşlık evlilik ilk olarak Rusya da kullanılmaya başlandı ve ardından bir çığ gibi tüm dünyaya yayıldı ve şunda popüler bir arkadaşlık sistemidir. Arkadaşlık Evlilik Bayburtlu bayanlar tarafından çok yoğun olarak kullanılan ücretsiz bir arkadaşlık sistemidir şimdi biz sizler için Arkadaşlık Bayburt tarafından kullanılan ücretli ve ücretsiz siteleri paylaşacağız, şimdiden söylemek isteriz ki Arkadaşlık Bayburt ile karşınıza her zaman güzel görüntüler çıkma şansı vardır.

Bayburt Evlilik Nasıl olur?

Heyt.net Bayburt evliliğin öncülüğünü yapan en popüler bayanlarla ve baylarla muhabbet etme sitesidir, sınır tanımadan 7 gün 24 saat aralıksız bir şekilde sohbetin keyfini yaşayabileceğiniz sınırsız sohbete bağlanmak için, Bayburt evliliğe başlayın. Profesyonel sohbet kanalları seçeneklerinin sizlere sunulduğu Harika evlilik sunucusu içerisindeki yerinizi alarak gönülden sohbetler yapabilirsiniz, arkadaşlık yağmak için hemen arkadaşlık Harika kanallarına katılın.

7 gün 24 saat aralıksız bir şekilde bedava sohbetin keyfini yaşamanın ayrıcalığını web sitemizde yaşayabilirsiniz, sınır tanımadan sohbetler etmek için arkadaşlık kanallarımıza buyurun. Hemen arkadaşlık kanallarımıza katılın arkadaşlık yapın. Türkiye’nin en kalabalık, en güzel, en kaliteli, en kıymetli En Harika Arkadaşlık hizmeti sunan, en güzel Arkadaşlık Kanalları ile tanışma vakti gelmedi mi? Hemen Harika Arkadaşlık Kanalları sayfasını ziyaret ediniz!

Bayburt Arkadaşlık Sayfası yılların getirdiği bilgi, birikim, deneyim ve tecrübe ile harmanlaşmış bir yönetime sahip, kullanıcı memnuniyetine öncelik veren Türkiye’nin en kaliteli evlilik kanallarıdır.

Bayburt arkadaşlık kanallarına kimler nereden girer?

Yurt içinden ve yurt dışında tüm bay ve bayan arkadaşlık kullanıcıları Bayburt Arkadaşlık Kanalları aracılığı ile aynı çatı altında toplanmakta ve kendilerine uygun gördüğü bireyler ile sohbet ederek iletişim kurmaktadır. Türk yazılı muhabbet kanalları en büyük farkı, iki bireyin bir birlerini görmeden kurdukları iletişimdir.

Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Fatih

An gibi aklımdasın ( dolunay )

Ve gözlerin gelir geçer içimden
Su içerken sen sokulurken akşam kızıllığına
Ekmeği bölerken
Yalnızsa yıllar nasıl geçmişse aradan
Unutmak kolay sanmışsa şarkılar
Şiirler yalan yazmışsa ayrılığı
Kör olsun sözlerim, unuttuysam adını
An gibi aklımdasın (an gibi aklımdasın)
Gelir geçer gemiler
Belki sende geçersin diye
Bir kumru konar her sabah pencereye
Bir miladı taşır gece bir yıldız
Soğuk olur, üşürsün ya adamakıllı
Hani sarılırsın kendine
Hani aklın karışır
Bu bir divaneliktir gönül aha alışır
Ömrüm bitse ne çıkar
Can gibi aklımdasın (can gibi aklımdasın)
Gündür geçer gider
Belki bişey kalmaz sanırsın
Bi sabah uyandığında herşey başka olacaktır
Başka bir otobüs başka bir gazete
Resimlerden silinecek yüzün belki de ne adın ne sanın
Bir şafak vakti açınca gözlerini bir merhabayla
Yeniden kurulacak dünya
Ve sen her şafak tan gibi aklımdasın (tan gibi aklımdasın)
Bazen bir şey geçer içinden insanın
En ücra yerlerinden cesaret gibi bir şey
Nolucak işte kömür yanmıyorsa eskisi kadar güzel
Fasulyenin tadı yoksa
Şarkılar yakmıyorsa içini
Sadri Alışık öyle güzel ağlamıyorsa
Aşık olmayı beceremiyorsa İzzet Günay
Mahallenin en güzel kızına
Denizin tuzu
Yalnızlığın bahanesi yoksa
Bir bıçak saplanınca yüreğinin tam ortasına
Zannetme ki ölmek zor
Ölmek kolay kolay da
Kan gibi aklımdasın (aklımdasın)
Bu da geçer
Her sabah kanıcak değil ya
Bakarsın taze ekmek çıkarır köşedeki fırın
Biraz da helvası bizim bakkalın
Senden kalan üç beş zeytin
Otururum sofraya
Her lokmada geçer acısı belki bırakılmışlığın
Bende unuturum nasıl unutulursa sana susuzluğum
Ve nasıl becerdiysem kahrolmayı
Öyle unuturum ekmek gibi
Nan gibi aklımdasın (nan gibi aklımdasın)
Ve gözlerin gelir geçer içimden
Su içerken sen
Sokulurken akşam kızıllığına
Ekmeği bölerken
Yalnızsam yıllar nasıl geçmişse aradan
Unutmak kolay sanmışsa şarkılar
Şiirler yalan yazmışsa ayrılığı
Kör olsun sözlerim, unuttuysam adını
An gibi aklımdasın
An gibi aklımdasın
Aklımdasın aklımdasın

Bu şiir seni anlatıyor bana hergün dinliyorum ve hayalimdeki aşkımı bana getirmesini istiyorum hayat kadar gerçek tüm samimiyetimle o güzel kalbine bir ömür aşkımı sana söylesin istiyorum ve içimde yanan bu ateşi aşkı sadece sana yazmak seninle yaşamak mutlulugu beni özleyen bekleyen hasretle ellerimi tutan gözlerime bakan benim canım sevdam olmanı istiyorum değil bir gün bir ömür istiyorum gözlerine bakmayı sevginle erimeyi hasretinle burnumda tütmeni her anımı her saniyemi sensiz hayal bile edemiyorum artık bir kere düştü ateşin gönlüme ya beni al yanına yada sen gel bitir bu hasreti olmuyor ne sensiz sabah oluyor nede gece bitiyor uzadıkça uzuyor saatler gece lambaları bana yoldaş penceremde ben avare bir seni yazıyorum yine dosya dosya kağıtlara ne şiirlerim bitiyor ne acılı şarkılar diniyor nede gönlüm dinleniyor seni arıyorum ve senin hayalinle yaşıyorum ben hergün şimdi zamanı geldi kaldır gözlerindeki perdeyi ey nazlı sevdam gör artık beni yetmedimi yıllardır bekledim seni bitsin artık bu hasretin bul artık beni gecem gündüz olsun bir yıldız kaysın ikimiz için ve birlikte bir dilek tutalım beraber ne olur aradığım o insan beni bulsun diye sevinç dolsun içimize artık güneş gibi içimizi ısıtsın aşk sevgi bahar gelsin uyumuş duygularımız uyansın bir merhabayla başlasın sevdamız hadi kapına döktüm tüm duyguları seç artık al beni kalbinde benim sonsuz bir yerim dünyam olsun artık yeşersin umutlarımız tut hiç bırakma sımsıkı belki gelmez bir daha içeri bu son umut gör artık beni seni sevmeye aşkın olmaya geldim Fatih ben senin sevdana talibim şiir yürekli güzel kadın benim ilhamım leylam olurmusun 0541 512 22 13 numaram çekinmeden arayabilirsin beni tanışalım

Halil

İzmir’den selamlar dolunay hanim53yasinda Yalınız yaşıyorum turizimciyim.uygun görürseniz tanışmak isterim icap ederse bende bayburtda yaşarım şimdilik bukadar saygılarla,05392004807

2
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x