Ben Mina İzmirliyim

Ben Mina İzmirliyim İzmirde yaşıyorum. 33 yaşındayım. Hiç evlenmedim. Babamın kucuk kızı değil kucuk oğluyum oyle yetiştirildim. Ava da gittim, tarlada çapada yaptım, traktörde kullanırım. Aradığım kişinin de on parmağında 10 marifet olması gerekli.

Ben Mina İzmirliyim 2

İzmir evlilik sitesi ile sizlere en yakın yerde olan kişilere kolayca erişebilir ve evlilik sitesi edip tanışabilirsiniz. İnternet üzerinden evlilik sitesi faktörün en güzel istikametlerinden bir tanesi kendimize en yakın insanlara erişebilmemizdir. İzmir ve çafha kazalarında yaşasan, boş vakitlerini İnternet’te evlilik sitesi ederek geçirmek, yeni arkadaş edinmek isteyenlerin seçenek sırasının en başında normal olarak İzmir evlilik sitesi olacaktır. İzmir evlilik sitesi ile hem yakın etrafınızdan insanlarla arkadaş olma olanağı yakaladığınız şeklinde hemde İnternet üzerinde geçirdiğiniz süreı daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. İzmir evlilik sitesi arkadaşı bulmanın en kolay şeklini  de böylelikle keşfetmiş olursunuz. Bununla beraber size yakın insanları bulmak için İzmir evlilik sitesi kanalları olan #Torbalı, #Tire, #Urla, #Menderes, #Seferihisar, #Dikili, #Aliağa, #Karaburun, #Ödemiş, #Kemalpaşa kanallarında kendinize yeni bir sosyal çaşama oluşturabilir, mükemmel bir arkadaş grubuna haiz olabilirsiniz.

 

 

İzmirnet evlilik, İzmir evlilik, İzmir net bayan arkadaş, İzmir bayan, İzmir bay,

3 thoughts on “Ben Mina İzmirliyim

 • Şubat 25, 2020 tarihinde, saat 4:00 am
  Permalink

  Merhaba Mina hanım sizi tanımaktan onur duyacağım.

  Yanıtla
 • Mayıs 19, 2020 tarihinde, saat 10:24 am
  Permalink

  Ben Mesut Turgutlu dnm 36 ys bana yakın siniz tanışalım mı 05439793081

  Yanıtla
 • Temmuz 3, 2020 tarihinde, saat 9:36 am
  Permalink

  merhaba tanısmak istermısın ben berk istanbul yaş 37 bekarım hiç evlenmedim berkistanbul_37@outlook.com mail adresim hem facebook instagram adresim berkistanbul_

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir