Ciddi evlilik düşünen bayan arıyorum

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

İLAN SAHİBİNİN İSTEĞİ ÜZERİNE KALDIRILMIŞTIR.

Herşeyin başı mutluluk
Herşeyin başı mutluluk

İslami Bayan Sitesi

Seviyeli ve güzel ciddi bir ortam da artık İslami ve Dini yönden kendine Temiz seviyeli ve ciddi ileriye dönük güzel bir arkadaşlık düşünen değerli misafir ve ziyaretçilerimiz için bugün sitemizin genel arkadaşlık odalarında ciddi ve dürüst kalbinde Allah korkusu ve merhametli İslami ve dini Bayanlarla arkadaşlık kurmanız için biraz sizlere yardımcı olacak.

 

Sizlere İslami evlilik siteleri hakkında biraz genel ön bilgilendirmek vermek istiyorum.

İslami evlilik siteleri bu sitelerin başında genellikle birevlilik.com bu site genellikle İslami kurallar dahilin de arkadaş arama ve bulmanıza yardımcı olan bir İslami sitedir.

 

Bir diğer site ise Heyt.Net gibi siteler sizlerin kolay yoldan İslami kız arkadaş bulmanıza yardımcı olan arkadaşlık siteleridir.

 

İslami-bayan-siteleri Üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de sizler de bu sitelere giriş yapabilirsiniz. Gelişen teknoloji ve İnternet sanal ortamında sizler de artık daha yakından aradığınız özellikteki kız ve erkek arkadaşınızı sosyal ağ gibi Facebook ve Twitter gibi siteler sayesin de kolay bir şekil de bulabilirsiniz. Aslında kız bulmak çok kolay, ama doğru insanı bulmak çok zordur. Bunu asla unutmayınız, evlilik yabana atılacak kolay değildir. Evliliğin getirdiği huzur ve Sevgi şefkatin yeri sizlerin hayatınızda başka bir anlam taşıması gereklidir. Onun için internet arkadaşlık sitelerin de bazen hiç olmayan dolandırıcılık Adam kandırma gibi eylemler de bulunan genellikle para karşılığında bu işi kendilerine alet Edip zengin paralı daha çok yaşlı insanları kandırarak evlilik gibi teklifler sunan telekızlara siz siz olun aman ha çok dikkat etmenizi baştan sizlere bildirmek ve bu konuda uyarmak istiyoruz.

 

İslami prensip ve kurallarına kanunlara önem veren, Müslümanların sadece evlilik amaçlı olarak, diğer evlenmek isti yen Müslümanlar hakkında ilk olarak genel Bilgi edinebileceği ve istendiği taktirde email göndererek kendi güvenliğini tehlikeye atmadan irtibat kurabileceği ortamı sağlayan bir İslami ve dini arkadaşlık sitesidir.

 

Site içerisinde evlilik ilanları ve evlilik teklifleri dilediğiniz gibi konumuz altında kısa ve öz bir şekil de sizlerde kendi hakkınızda bizlere ve diğer erkek kullanıcılarımıza ön Bilgi vermek amacıyla kendinizden söz edebilirsiniz, yorumlarda bulunabilirsiniz.

 

 

 

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x