Ciddi evlilik istiyorum 50 55

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver
Adınız
Kader e
Email Adresiniz
Empty
Mesajınız
Ciddi evlilik istiyorum 50 55 yaşında bir beyle tanışmak istiyorum
Soyadınız
Çürük
Seviyeli ve durust birini ariyorum
Seviyeli ve durust birini ariyorum
Adınız
Kader e
Email Adresiniz
Empty
Mesajınız
Ciddi evlilik istiyorum 50 55 yaşında bir beyle tanışmak istiyorum
Soyadınız
Çürük

 Sizlere bizimmekan ücretsiz sohbet den bahsetmek istiyorum. Kurulum ve kullanım amacı kişi ve kişilerin birbirleri ile boş zamanlarında sohbet edip vakit geçirsin diye kurulmuştur.
Başlıktan da bilindiği gibi sitenin ücretsiz olması kullanıcılarının daha çok katılıp vakit geçirmesi için ideal sohbet sitesi olduğundan anlayabiliriz. Sohbet sitesinde ücretsiz olmasından ziyade kalıplaşmış kurallarının olduğunu unutmayalım. Bunlardan bir kaçı şöyledir.
– 18 yaşın altındaki kullanıcıların siteye girmesi yasaktır.
– argo ve kötü söz kullanmak kesinlikle yasaktır.
– siyasi ve buna benzer konular konuşmak yasaktır.
– başka bir sitenin reklamını yapmak yasaktir.
– sizlerden site ile ilgili ücret talep eden olduğu zaman sitemizde bulunan yetkili arkadaşlara bildirmeniz sizlerin menfaatinedir. Ücretsiz sohbet olmasının bu gibi kesin kuralları vardır. Aileniz ile paylaşıp gelebileceğiniz harikasohbet sitesidir. Eğlencenin ve sohbetintadi burada çıkar.

Sohbetci ve sohbet sevenler

Sohbetci bir ortama sahip olan sitemizde seviyeli ve eğlenceli sohbete sizlerde dahil olabilirsiniz. Kendini bilen ve arkadaşlığa önem veren insanlar bulacaksınız. Her şehirden katılan yeni arkadaşları tanıma fırsatını kaçırmayın. Günün yorgunluğunu ve stresini atmak için bizlere katılıp sohbrt ederek kafanızı dağıtabilirsiniz. Ücretsiz radyo dinleme dilerseniz radyomuza konuk olup yayıncı arkadaş ile sohbet edebilirsiniz.
Üyelik kayıt vs gibi şeyler olmadan sadece takma isim alarak katılıp sohbetinizi edebileceğiniz nezih bir ortam hazırladık sizlere. Aile ortamımıza katılın sizlerde ailemizin bir parçası olun. Sitemize katılan arkadaşlara teşekkür ederim keyifli sohbetler dilerim.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x