Bayan arkadas ilanlarıBoşanmış BayanlarEvlenmek İstiyorumYabancı Bayan Arkadas AraYabancı Bayanlar

Cidi yönden biriyle tanışmak amacim

5 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Merabalar amacim cidi yonden tanismak adım Radojica PETOVIC KENDIM MAKEDONYA VATANDASIYIM LUTFEN SADECE CIDI VE CIDI

CEP NO 0035351573393 Ararsan konuşabiliriz..

Cidi yönden biriyle tanışmak amacim
Cidi yönden biriyle tanışmak amacim


Ukraynalı Bayan Arkadaş

Sitemizde, tümüyle seçilmiş ve kaliteli Rus Bayan, Ukraynalı bayan, kazak bayan, beyaz Rus Bayan, Tatar Bayan, Lituanyalı bayan, Letonyalı bayan, Estonyalı bayan, Özbek bayan, Türkmen bayan ve Kırgız bayanlar ile tanışarak, evlilik, tatil arkadaşlığı, uzun süreli birliktelik, sosyal faaliyet arkadaşlığı, chat arkadaşlığı kurabilirsiniz. Birevlilik.com kaliteli chat sitesi üyelerinin tümü seçilmiş özel insanlardır.

 

En güzel Rus kadınlar veya Rus bayanlar ile gerçek tanışma ortamına girmek istiyorsanız, tanışma sitemize üye olun, arkadaşlık sitesi olarak ne faydalar sağlayacak gözlerinizle görün!!!

 

Yeni bir tanışma sayfasıdır. Bu sayfada gerçekten var olan kişilerle tanışırsınız. Yeni internet sitemizde, Türkiye içinde İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Trabzon ve diğer tüm şehirlerimiz yanı sıra, Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Litvanya, Letonya ve Kazakistan’daki üyelerimiz ile de tanışırsınız.

Ukraynalı Bayan Arkadaş Sitesi

 

Yeni internet sitemiz birevlilik.com sizleri yurt dışında yeni arkadaşlarla tanıştırmak için olağanüstü fırsatlar sunuyor

Günümüzde modern bay ve bayanların internet ortamında birbirlerine en uygun kişiyi bulmakta en çok sıkıntı çektikler konu zamanlarının yetersiz olmasıdır.

 

Sitemizi kullanmanız size zaman ve para tasarrufu sağlar!

 

Sitemizin amacı zaman problemini en aza indirgemek, en düşük maliyetle en yüksek verimi sağlayarak; Size en uygun olacak kişiyi en kısa zamanda bulmanıza yardımcı olmaktır.

Ukraynalı Bayan Arkadaş siteleri

 

Birevlilik.com sitesinin en belirgin farkı detaylı arama modülüne sahip olması ve sizin aradığınız özelliklerin karşı tarafta var olmasını sağlamasıdır. Örneğin, Eğer uzun süreli bir birliktelik arıyorsanız kısa süreli bağ arayanlarla vakit kaybetmeyecek, detaylı arama modülünde uzun süreli birliktelik sekmesini işaretleyecek ve sadece uzun süreli birliktelik arayanları görüntüleyeceksiniz.

 

İstekleriniz neler olabilir?

 

1-Aşk ve uzun süreli birliktelik

 

2-Kısa süreli birliktelik

 

3-Tatil Arkadaşlığı

 

4-Sıra dışı birliktelik

 

5-Sadece Arkadaşlık

 

6-Sosyal faaliyet arkadaşlığı

 

7-Evlilik

 

8-Tanışma

 

Tüm bu istekler arama kayıtlarında yer aldığı için, artık zaman kaybetmenize hiç gerek kalmayacaktır.

Ukraynalı Bayanlar

 

Sitemiz hedef kitlesi Rusya –Ukrayna-Beyaz Rusya- Letonya-Litvanya-Kazakistan’ da yaşayan bayanlar ve Türkiye de yaşayan baylardır!

 

Birevlilik.com sitemiz Rusya–Ukrayna-Beyaz Rusya-Letonya-Litvanya-Kazakistan’da sadece bayanların üyeliklerine yönelik, Türkiye de ise sadece erkeklerin üyeliklerine yönelik reklam yapmaktadır.

 

Sitemiz gizlilik ve konfor ilkeleri üzerine çalışmaktadır !

 

Bize vermiş olduğunuz bilgileriniz sözleşmemizde belirttiğimiz esaslardaki gibi kesinlikle 3. Kişilere dağıtılmaz ve yayınlanmaz.

 

İsterseniz, fotoğraflarınızı sitemize üye olan herkes görecek, yok ben fotoğraflarımı herkese göstermem diyorsanız, siz arkadaş listenize kimi eklerseniz o kişi fotoğrafınızı görecektir. Böylece fotoğraflarınızı, sadece sizin onayladığınız arkadaş listeniz görecektir.

 

Sitemiz yabancı dil geliştirme hususunda çok faydalıdır!

 

Sitemizde sadece boşa vakit geçirmezsiniz aynı zamanda İngilizce ve Rusça dillerini ilerletme şansına da sahip olursunuz. Sitemizde size yardımcı olmak üzere çeşitli tercüme programları ve sözlüklerin linkleri vardır, bunlar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

 

https://translate.google.com.tr/

https://translate.yandex.com/

 

ÖNEMLİ HATIRLATMA:

 

Lütfen yazdıklarınızın tercüme programı öncesi yazım denetiminden geçirin, Microsoft Word programında mevcut olan yazım denetiminden sonra tercüme yapmanız halinde, daha doğru çeviriler oluşacaktır.

 

Sunmuş olduğumuz otomatik tercüme programları argo kelime ve cümleleri desteklemez.

 

Sunmuş olduğumuz tercüme ve sözlük linkleri ile download programları, programın üreticisinin kendi sayfasından refere edilerek sayfamıza konulmuştur.

 

Sitemizde Neler Yapabilirsiniz?

 

Kendinize en uygun kişi veya kişileri seçebilirsiniz.

 

Banal olmayan özel isteklerinize cevap verebilecek kişi bulabilirsiniz.

 

İstediğiniz kişileri arkadaş listenize, İstemediğiniz kişi veya kişileri kara listenize alabilirsiniz.

 

İster resminizi herkesin görmesine açarsınız, isterseniz sadece arkadaş listenize eklediğiniz kişilere gösterebilirsiniz.

Tanışma sitemizi her gün ziyaret etmenizi bekliyoruz

 

Saygılarımızla,

Abone ol
Bildir
guest
4 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Tekin

Hollanda dadan slm cıddı ısenız tanışıp yuva kuralimi tsk 0031645995053

Visam

Selam ben Visam Almanya’da yaşıyorum yalnızım bekarım ve kendime bir bayan zayıf arıyorum ve niyetim ciddi ve bütün düşüncem bir yuva kurmaya ve bütün kalbimle saygımla sevgimle aşkımla eğer sizin de aynı şekil düşünüyorsanız bütün kalbinizle sevginizle aşkınızla. ve eğer sizin de düşünceniz gerçekten huzur ve yuva kurmaya düşünüyorsanız isterseniz arayabilirsiniz Bu da benim WhatsApp numaram 004917632162115

Visam

Selam ben Visam Almanya’da yaşıyorum yalnızım bekarım ve kendime bir bayan arıyorum niyetim ciddi ve eğer sizinde niyetiniz ciddiyse lütfen arayabilirsiniz beni WhatsApp 004917632162115 teşekkür

Visam

Selam ben Visam Almanya’da yaşıyorum yalnızım bekarım ve kendime bir bayan arıyorum niyetim ciddi ve eğer sizinde niyetiniz ciddiyse lütfen arayabilirsiniz beni WhatsApp 004917632162115

4
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x