Cidi

3.5 2 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver
 • Slm Ben gul tanimak isterdimsende istersen wastap ekle 003727078630 Ararsan konuşabiliriz..
 • Cidi
  Cidi

  mardin derik nusaybin kiziltepe midyat hepsi burda mardinmlerin buluştugu sohbet sitesi

  Mardin sohbet odalarımız bedava olup tamamen Mardin’ de ve Dünyada yaşamakta olan yazılı sohbet severlere hitab etmektedir. Tanışmış olun yada olmayın bütün Mardin’lilerle aynı ortamı paylaşmak Mardin dışındakilerlede sohbet ederek yeni kişilikler tanımak ne kadar kolay ama sitemiz sayesinde kolay sizde zaman kaybetmeyin Mardin sohbet odaları sizleri bekliyor.Mardin ilimiz Güneydoğu Anadolu bölgesinin yukarı mezopotamya kısmında yer almaktadır, Mardin’in Güneyinde Suriye, Doğusunda Şırnak ve Siirt, kuzeyinde Diyarbakır ve Batman, batısında Şanlıurfa ile çevrilidir. İl topraklarının büyük bir bölümü kuzeydeki Diyarbakır havzası ile güneyde Suriye’nin kuzeydoğusundaki düzlükleri birbirinden ayıran Mardin-Midyat çıkıntısının tam üstünde bulunur.

  Mardin ilimizden bay-bayan kişilerle tanışarak muhabbet ortamına sizlerde katılabilirsiniz. Mardinli dostlarımızı sizlerde tanımak istiyorsanız kolayca Mardin sohbet odaları içerisine girebilirsiniz.
  Bu imkânlardan yaralanabilmek ve Mardin ilimizden bir dost, arkadaş edinerek daha ileriye dönük ahbaplık ve dostluklar kurarak yaşayabilirsiniz.
  Mardin ilinden güzel dostluklara açılan, chat sohbet edebileceğiniz kapıyı aralayın ve hemen içeri girip güzel arkadaşlıklar oluşturup, onlarla daha güzel bir ortamda sohbetler edebilirsiniz. Mardin sohbet odalarımız içerisinde daha rahat ve keyifli sohbetlerin oluştuğunu unutmayalım, ayrıca dost ve arkadaşlıkların uzun yıllar sürebileceğini unutmayalım. Mardin sohbet odamız içerisinde iyi sohbetler dileriz.
  Mardin tarım ve tekstil konusunda Türkiye’nin önde gelen merkezlerindendir.

  Düz ve geniş arazileri ile birçok alanda ülkeye önemli katkılar Sağlar.

  Maden bölgesi olarak’ta bilinen Mardin Türkiye’nini önemli kaynaklarına da sahiptir,

  Akdeniz’e kıyılarına uzanan Mardin’da Deniz mahsulleri üretimi de, şehir için önemli bir kaynaktır

  Akdeniz ikliminin yaşandığı Mardin yazları sıcak ve kurak, Kışları ılık ve yağışlı olarak görünür.

  Akdeniz’in doğusunda Bulunan Mardin, Ülkenin Batısında Ulunan diğer büyük şehirlerin kapasitesinden aşağıda değildir,

  Mardin bir çok önemli kaynakları sayesinde bölgenin en önemli şehir’i sayılabilir.

  Büyük oranda göç alan Mardin şehri giderek artan nüfusu ile ülkeninin yüksek potansiyele sahip bir büyük şehiridir.

  Ticaret ve Kültür merkezi Olan Mardin’i daha iyi tanıyabilmek ve tanıtabilmek için Mardin Sohbet odalarını faaliyete geçirdik.

  Mardin’de yaşayan veya Mardinli olup’ta Farkı bölge yada ülkede yaşayan İnsanların bir arada sohbet edebilmelerini sağlamak üzere, Değerli kullanıcılarımıza Sohbet odalarını sunmaktan gurur duyarız.

  Eğer Mardinli değilseniz bile, Sohbet Odaları ; Türkiye’nini sıcak Mardinli insanları ile tanışmak ve kaynaşmak, Mardin hakkında bilgi almak, Mardinli Arkadaşlar edinmek, sizlere farklı bir kültürü tanımak imkanı sunacaktır.

  Mardin İl ve İlçeleri; Artuklu, Derik, Kızıltepe, Dargeçit, Mazıdağı, Midyat, Nusaybin, Ömerli, Savur, Yeşilli

   

   

   

  mardin chat, mardin sohbet, mardin fm

   

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x