Bayan Arkadas BulBayan arkadas ilanlarıBayanlarla SohbetBoşanmış BayanlarSevgili arıyorumTürkiyeden Bayan Arkadaş

Görüntülü evlilik sitesi

5 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Görüntülü evlilik sitesi

Görüntülü evlilik sitesi, Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla Ben Gülistan Yaş 36 Memleket Siirt ev hanımıyım. Samimi sıcak kanlı dobra dediğinin arkasında duracak ve sevecek erkek istiyorum. Kardesine anasina yakinlarina yapilmasini istemedigi seyi baskasina yapmayan ahlakli biri olsun isterim bna guzel degilim her onune gelene yazanlar bana yazmasin. insanliktan nasibini almayanlar yazmasin. İmansız aşk, bir hiç uğruna yapılan fedakarlık, seraba doğru giden bir susuzluk, aldatmaya giden bir deli telaşı ve ulaşmadıkça asla tanıyamayacağı bir yalandır. Ulaşınca da hayali bir gölge gibi kaybolur ve geriye ümitsizlik, utangaçlık ve nefretten başka hiçbir şey bırakmaz. Dinine bağlı güvenilir samimi cana yakın diğer yarımı arıyorum. evliliğimi arıyorum. bulanlar arayanlardır… seni arıyorum.

Görüntülü evlilik sitesi
Görüntülü evlilik sitesi, Görüntülü evlilik siteleri, Görüntülü evlilik, Görüntülü, evlilik sitesi

Üyelik Bilgileri
Cinsiyeti Kadın
Medeni Hali Boşanmış
Mesleği Diğer
Ülke Türkiye
Şehir Siirt
İlçe Merkez
Genel Bilgiler
Boyu 1.65 cm
Kilosu 66 kg
Vücut Tipi Normal
Göz Rengi Ela
Saç Rengi Kahve
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu İlköğretim
Geliri Belirtmek İstemiyorum
Kimle Yaşıyor? Ailemle
Çocuk Durumu Çocuğum yok
Çocuk İsteği İstiyorum
Sigara Kullanıyorum
Alkol Kesinlikle almıyorum
Burç Akrep
Nasıl Bir Kişiliğe Sahip? Ailesine Düşkün, Ciddi, Duygusal, Dürüst, Eğlenceli, Kıskanç, Romantik, Sorumluluk Sahibi
Konuştuğu Diller Arapça, Kürtçe, Türkçe
Kuran-ı Kerim Okumayı biliyorum ama fırsat bulamıyorum
Namaz Kılmaya çalışıyorum
Oruç Tutuyorum
Hac Hacca gitmedim
Mezhebi Şafiiilan ver
ilanver

Görüntülü evlilik sitesi

Görüntülü evlilik sitesi, sesli chat sitelerinde bir çok kişiler tarafından web kamera karşılığı ile görüntünü yani kendini selfie kamerası gibi görünen bir çok kullanıcılar tarafından görüntülenmektedir. Görüntülü sesli chat sitemizde görüntünüzü veya kameranızı zorunlu olmamaktadır. Kendi lütfünüze kalmıştır.

Chat üyeleri ile karşılıklı görüntülü vakit geçirebilirsiniz. Birevlilik.Com sitesi olarak bayana kamera açma zorunluluğu ve tehditlerle kesinlikle yasaktır.Bayan isterse görüntüsünü açabilir ama ki istemiyorsa kesinlikle tehditlerle açtırma hakka sahip değilsiniz.Böylece sesli chat sitelerinde bir çok yetkili user olsun zorla tehditlerle açtırmaktadır.Bizim site aile ortamı olduğu için kesinlikle öyle kurallara izin vermemekteyiz.Görüntülü evlilik istemek tamamen kendi zevkinize kalmış bir kavramdır.Sitemizde üyeliksiz giriş yaprakta görüntülü konuşabilirsiniz.Bir çok sosyal ağlardan (skype,facebook)vs gibi ağlarda daha net ve daha hızlı çalışmaktadır.

Sizler karşınızdaki insanı kameralı ve net bir görünmeniz için iletişim yollarıyla sağlayabilirsiniz.Ayrıca bun alıklık olmadan orijinal görüntü ile evlilik edebilirsiniz.Kendinize yeni arkadaşlar kurmanızı sağlayan bir chat sitesidir.Görüntülü bir şekilde chat ettiğiniz zamanda bunun ayrı yeten müzik ,canlı şarkı,şiir,oyun vs bir çok aktiviteler yapabilirsiniz.Tüm illerden katılan yeni arkadaşlarla daha yakından tanışma fırsatı sağlamış olacaktır.Tabii ki buda sizi memnun edecektir.Her mahluk gibi sizinde kendinize göre daha verimli daha güzel hoş ortamlar duygusal anlar mucize dakikalar zamanla kazanmak ve daha yatkın bir otorite sağlayarak evlilik etmenizi kolaylık gösteren birevlilik ve platform adresinde olacaksınız.

Sesli chat siteleri

Sesli chat sitelerinde birçok eski ve yeni olmak sızın bütün sesli chat sitelerinde odalarında oyun Odası veya yarışma odası vardır.Yalnız var olmak yetmiyor.Mesela;sen oyun odası yapmışsın iyi hoş güzelde neden oyun oynayan yok neden oyun odası boş bir vaziyette acık olmasına rağmen duruyor ki.Deminki söylediğim söz çok önemli üzerinde durulması bir konu.Yalnız Sohbetiniz.com sitemiz oyun odasında birçok kişiler ve profesyonel sunucular tarafından sunulan bir çok kelime,şehir,harf,vs gibi sunulmaktadır.

Oyundan elenen parmak işareti var sitemizde elendiği için indirmiş olacaktır.Ama elenmeyen oyunlarımız ise havada durup sıralamalı bir şekilde sunmakta oluyor sunucumuz.Oyun sesli chat,Sesli chat oyun odalarında mikrofonda bir tane üye yetkili fark etmez sızın tek kişi tarafından sunulur. Ortak bir kararlama alınır ve istenilen oyun oynanır.

Odanın sayısı düşükse genel atabilip ve diğer odalarda o genel yazı okuyanlarda oynamak isteyen userler oynamış olacaktır.Yeni başlanan oyun el kaldırarak sıralı bir şekilde sunulur.Cezalı ve Cezasız oyunlar mevcuttur.Cezalı oyunlar çok kurnazcı ve çok pistir.Örneğin Yüze Ketçapın sürülmesi bilmem salça sürülmesi vs bir çok taktikler ve kurnazlık vardır.Oyun cezalarda kamera olmayıp ceza verilebiliyor.Mikrofonu alıp anırma vs tuhaf sesler çıkartılabiliyor.

Oyun kuralları kesinlikle uymalıdır. Hak yememelidir. Belirli ödül yarışması sunabilirsiniz. Oyunun ödüller yetki sahibi olabilirsiniz. Oyun oynamak isteyen üye canlar aynı anda evlilik eder gibi imkanı olabilir.Fakat oyunu kazanan ödülü almış olacaktır.Odalarımız bir çok olup geniş güzel sohbetler edebilecek insanlarla daha sıkı bir erişim ve hızlı şekilde ilerleyen tek sisteme sahibiz.İnsanların en iyi hizmet ve emek bulabilecek ortamı bulmuş sayılabilirsiniz.Her ilçeden bir yabancı yerlerden farklı şehirlerden semtlerden katılan yetki ve misafirler bulunmakta olup bunlar bir tanesi sizde olabilirsiniz.

Sesli siteler

Sesli siteler google arama motorlarına yazıldığı takdirde, tabii ki yıllarını vermiş eski ihtiyar siteler çıkacaktır. Şimdi bunun yanında yeni taze cıvıl cıvıl sitelerde acılan var yalnız çevreden dolayı eski sitelerden daha çok user sayısı online sayısı yüksektir. Pekala Birevlilik nasıl ? Dendiğinde birevlilik.com sitemiz baya eski bir domain adı olarak barınılan çok değerli bir domaindir. Ayrıca evlilik sitelerin tek parçasıdır.

Çünkü adı sohbetle başlayıp sohbetiniz ile bitmektedir. Bizim site nasıl sorusuna gelirsek. Bir çok kapandı açıldı sorunlardan dolayı gene bu duruma rağmen iyiye gitmekte kafayı koymuş. Bu adreste evlilik kaçınılmaz tek fırsat dinlenmek kaçınılmaz tek fırsat ve bir çok insani motive eden tek site olarak yola devam etmektedir. Büyük sesli siteleri görüyoruz eminim sizlerde görüyoruz. Bir sesli chat sanalcısı olarak tiryakisi olarak. Bir sürü koyun sürüsü odalar ve userler ama hiç biri huzurla alakası epey diyarla uzak amaçlar farklı argo vs bir çok kullanılıp öylece site yönetim peşlerinde sürükleyende var. Bizim sesli chat sitemizde eşsiz tek bir görsel işi olup endamlı bir bakış açısı evlilik ve bahar saçan bir vakit geçirilmesi vardır. Sizlerde aramızda görmek memnuniyet sağlarız . Gelin ki Dostluklar pekişsin.

 

İstediğiniz insanlarla tanışma fırsatını sunar,

 

Güzel insanlar dostluk kurup daha ileri zamanlara sürdürebilmesini sağlar,

 

Her türlü aktivite sosyal olanaklara rağmen sıcak bakan tek platform,

 

Para teklifleri ve argo rezil rüsva vs şeyler keselikle yasaklıdır,

 

Ailesi bir müesses olup evlilik zaman geçirmektir.

Abone ol
Bildir
guest
10 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
mertemre 0546 578 18 22

utangac gizliliğe önem veren  HER YAŞTAN KIZLAR  Aradıgınız  güzel sıcak bir söhbet güveniir sırdaş döst arkadaş ise döğru yerdesiniz  İstanbul- Üsküdar Beykoz Ümraniye Kadıköy Maltepe Pendik ve Sarıyer civarı gizliliğe önem veren HER YAŞTAN kızlar arayabilir sohbetimin güzel oldugu söylenir arayışım asla cinsellik degil (195 boy-89kğ uzun boylu olgun Güvenilir bekar erkegim istanbul dışındakiler ve EVLİLER aramasın reel görüşene … Hediye alırım Lütfen okumadan aramayın arayın şartlarınızı konuşalım güvenirseniz görüşürüz ASLA PİŞMAN olmazsınız … 0 5 4 6 5 7 8 1 8 2 2 özele açıktır… 7/24 arayabilirsiniz …

mertemre 0546 578 18 22

İstanbul oturan HER YAŞTAN KIZLAR ARAYABİLİR TAKINTISI OLANLAR LÜTFEN ARAMASIN İstanbul- Üsküdar Beykoz Ümraniye Kadıköy Maltepe Pendik ve Sarıyer civarı gizliliğe önem veren HER YAŞTAN kızlar arayabilir sohbetimin güzel oldugu söylenir arayışım asla cinsellik degil (195 boy-89kğ uzun boylu olgun Güvenilir bekar erkegim istanbul dışındakiler ve EVLİLER aramasın reel görüşene ABARTILI OLMAZSA MADDİ DESTEK olurum… Hediye alırım Lütfen okumadan aramayın 0 5 4 6 5 7 8 1 8 2 2 özele açıktır 7/24 arayabilirsiniz

Serdarafyon

Merhaba ben Afyon dan serdar esmer yeşil göz duygusal mutluluk arayan biriyim güven ve gizlilik içerisinde vatsapa yazabilirsiniz 552.885.87.85

mertemre 0546 578 18 22

utangac kızlar Aradıgınız gizlilik içerisinde güzel sıcak bir söhbet güveniir sırdaş döst arkadaş ise döğru yerdesiniz YAŞ BOY TAKINTISI OLMAYAN HER YAŞTAN KIZLAR ARAYABİLİR TAKINTISI OLANLAR LÜTFEN ARAMASIN İstanbul- Üsküdar Beykoz Ümraniye Kadıköy Maltepe Pendik ve Sarıyer civarı HER YAŞTAN KIZLAR (195 boy-89kğ elagöz siyah saçlı bekarım takıntıları olmayan her yaştan kızlar arayabilir istemezseniz konuşmayız asla pişman olmazsınız istanbul dışındakiler ve EVLİLER lütfen aramasın reel görüşene ABARTILI OLMAZSA MADDİ DESTEK olurum Hediye alırım Lütfen okumadan aramayın 0 5 4 6 5 7 8 1 8 2 2 özele açıktır geç saatlerde daha müsaitim…

Ender sarul

Selam aradığın kriterleri taşıyorum

Fatih

Merhaba sen ne kadar ciddi sin sormak isterim mesala evliliğin sorumluluğunu eşinin varlığını sözünü dinleyip sadece ona sensin ne dersen odur benim beyim neyi uyğun ğörürsen ben onu yaparım diyobiliyormusun kendine evine eşine aşına sahip cıkarmısın en kötü zamanında mesela sen yanında ol yeter deyip sabır gösterebilirmisin mesala bazen de olmasada olur diyebilir misin varlıkta degil yoklukta kac ğün o evde kalırsın bu kriterlerle bu anlayışla evliliğe cıkalım lütfen boş hayaller kimseye kurdurmayın sonu boşanma olacaksa hiç cıkmayın bu yollara önce kendinizi Bi test edin ben yaparım derseniz o zaman hayırlı olsun demek düşer bizlere hayırlı kısmetler herkese Fatih

Visam

Assalamualaikum Ben Visam Almanya’da yaşıyorum yalnızım bekarım ve kendime bir bayan zayıf arıyorum ve eğer sizinde niyetiniz ciddiyse ve kendine bir yuva kurmayı düşünüyorum eğer siz de ciddi iseniz Allah’ın adıyla gerçekten isterseniz önce bir gündür ama önemli olan insanın niyeti yuva kurmak olsun Allah korusun gisiyle bu da benim WhatsApp’ı numaram 004917632162115

Tekin

Hollandadan slm ciddi iseniz tanisip yuva kuralimi saygilar

kerem

merhaba kerem33 yasindayim istanbulda yasiyorum yurt içi yurt dısı guvenılır sadakatlı dürüst bir hanfendiyle tanışmak isterim 0552 831 29 36 whatsapptan yazabilirsiniz.

Kılıç

Evlilik için burdayım numaram 05426177680

10
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x