Boşanmış ErkeklerErkek Arkadaş ilanları

Güvenebileceğim dürüst bir bayan arkadaş arıyorum

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Merhaba ben Murat. 40 yaşındayım. Bilişim ve Teknoloji alanında kendi işimi yapmaktayım. Arada sırada yurtdışında da bilişim ve teknoloji alanında işler yapıyorum. Normalde Ankara’da yaşıyorum. 2 Ay önce Antalya’ya taşındım. Şuanda Muratpaşa’da yaşıyorum. Güvenebileceğim dürüst bir bayan ile tanışmak, birlikte gezmek, eğlenmek, alışverişe çıkmak, güzel zamanlar geçirmek, dertleşip sohbet edebilmek istiyorum. Maddi olarak bir problemim yok ve tanışacağım kişiye bana dürüst ve yalansız bir şekilde geldiği taktirde maddi ve manevi olarak destek olabilirim. Numaram 0 545 543 06 57

Güvenebileceğim dürüst bir bayan arkadaş arıyorum
Güvenebileceğim dürüst bir bayan arkadaş arıyorum

Hane içinde yapılabilecek evlilik önerileri fikirleri olarak en iyi tavsiyeleri sizler için hazırladık. Bu evlilik önerileri ile sevdiğinizi mutlu edebilir ve ömür boyu anımsanacak güzel hatıralar yaşayabilirsiniz. Hane içinde hazırlanan evlilik önerileri, hem mütevazi hem de özel hatıralar yaşamanızı sağlar.

Şayet sevgilinizle aynı hanede yaşıyorsanız, gece yattığında cep telefonunun üzerine evlilik önerisi yüzüğünü bırakın. Sabah uyandığında bu yüzüğü görecek ve heyecanla evlilik önerisi yanıtınızı verecektir.
Güzel bir evlilik önerisi notunu, okuduğu kitabın kapağına veya bilgisayarının ekranına yapıştırın. Bu şekilde hem mütevazi hem de güzel bir evlilik önerisi etmiş olursunuz. Not üzerine yazabileceğiniz söz için yazımızın devamındaki evlilik önerileri sözleri başlığı altından fikir alabilirsiniz.
Romantik bir evlilik önerisi istiyorsanız; evin tüm ışıklarını kapatıp, evlilik önerisi yüzüğünün çevrenini mum ve güllerle süsleyin. Sevgiliniz odaya girdiğinde görebildiği tek şey evlilik önerisi yüzüğü olsun. Bu şekilde romantik bir evlilik önerininde bulunarak güzel bir hatıra yaşayabilirsiniz.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Jaffina

Salam,
(birevlilik.com) profiliňizi göreniňizden soň sizi ýazmak maňa diýseň begenýär, meni gyzyklandyrýan, e-poçta hatym (jaffinazaaya1@yahoo.com), men sizden eşitmäge garaşýaryn. mübärek gün. Jaffinadan

1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x