Bayan Arayan ErkeklerErkek Arkadaş ilanları

Hatıram değil, hayatım olur musun ?

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Hatıram değil, hayatım olur musun ?

Hatıram değil, hayatım olur musun ? Balıkesir’in Bandırma ilçesinde şehir merkezinde kendi evimde yalnız yaşıyorum. Tekel shop işletiyorum. Evlenmek istiyorum ve ciddi düşünüyorum. Dürüstlüğe ve doğruluğa çok önem veririm. Annem, babam ve bir erkek kardeşim hepimiz çalışıyoruz sağlıklı ve mutluyuz. Evlenince araba almayı düşünüyorum. Ailem hayatımdaki en önemli şeydir. 40 yaşındayım, terazi burcuyum ve hiç evlenmedim. 18-40 yaş arası bir bayanla evlenmek istiyorum. Hikmet: 05452631373

Hatıram değil, hayatım olur musun ?
Hatıram değil, hayatım olur musun ?


İslami evlilik siteleri bu sitelerin başında genellikle birevlilik.com bu site genellikle İslami kurallar dahilin de arkadaş arama ve bulmanıza yardımcı olan bir İslami sitedir.

 

Bir diğer site ise Heyt.Net gibi siteler sizlerin kolay yoldan İslami kız arkadaş bulmanıza yardımcı olan arkadaşlık siteleridir.

 

İslami-bayan-siteleri Üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de sizler de bu sitelere giriş yapabilirsiniz. Gelişen teknoloji ve İnternet sanal ortamında sizler de artık daha yakından aradığınız özellikteki kız ve erkek arkadaşınızı sosyal ağ gibi Facebook ve Twitter gibi siteler sayesin de kolay bir şekil de bulabilirsiniz. Aslında kız bulmak çok kolay, ama doğru insanı bulmak çok zordur. Bunu asla unutmayınız, evlilik yabana atılacak kolay değildir. Evliliğin getirdiği huzur ve Sevgi şefkatin yeri sizlerin hayatınızda başka bir anlam taşıması gereklidir. Onun için internet arkadaşlık sitelerin de bazen hiç olmayan dolandırıcılık Adam kandırma gibi eylemler de bulunan genellikle para karşılığında bu işi kendilerine alet Edip zengin paralı daha çok yaşlı insanları kandırarak evlilik gibi teklifler sunan telekızlara siz siz olun aman ha çok dikkat etmenizi baştan sizlere bildirmek ve bu konuda uyarmak istiyoruz.

 

İslami prensip ve kurallarına kanunlara önem veren, Müslümanların sadece evlilik amaçlı olarak, diğer evlenmek isti yen Müslümanlar hakkında ilk olarak genel Bilgi edinebileceği ve istendiği taktirde email göndererek kendi güvenliğini tehlikeye atmadan irtibat kurabileceği ortamı sağlayan bir İslami ve dini arkadaşlık sitesidir.

 

Site içerisinde evlilik ilanları ve evlilik teklifleri dilediğiniz gibi konumuz altında kısa ve öz bir şekil de sizlerde kendi hakkınızda bizlere ve diğer erkek kullanıcılarımıza ön Bilgi vermek amacıyla kendinizden söz edebilirsiniz, yorumlarda bulunabilirsiniz.

 

Evlilik siteleri genellikle üyelik ve ücret gerektiren sitelerdir. Ama bizim amacımız sizlerin tamamen kişisel çıkarlarınız ve kendinize gerçekten ciddi dürüst ve seviyeli bir ortamda yeni arkadaşlıklar kurmanız açısından bu sitemiz sizlere herhangi bir ücret ve üyelik talep etmeden doğrudan ana sayfamız üzerin de sohbet hizmeti veren bir yazılı Java online sohbet arkadaşlık sitesidir. Sitemiz içerisin de tamamen saygı ve Sevgi çerçevesi dahilinde muhabbet edilmektedir. Argo, kötü söz küfür rencide edici hal ve hareketler de bulunan kullanıcılarımız site yönetimi tarafından İp numaraları yasaklanıp siteden uzaklaştırma cezası almaktadırlar.

 

Erkek kullanıcılarımız için bir uyarıda bulunmak da fayda olduğunu bildirmek isteriz. Site içerisin de herhangi bir bayan ile özel yada genel sohbet ettiğiniz Zaman herhangi bir başka diğer kızlarla özel de sohbet etmeyiniz, bu kişiye olan saygınızı ve itibarınızı zedelemekten başka sizlere herhangi bir kazanç ve fayda getiremeyecektir, aksine tam Terzi sizlere olan güven azalacaktır. Onun için doğru insanı bulduğunuzu düşündüğünüz an yani sizin kafalar ve Partner adayınızın düşünce ve görüşleriniz birbirine uyuyorsa zıt değilse doğru insanı bulmuş sayılırsınız. Onun için birbirinize asla yalan yanlış beyanlarla bulunmayınız. Tamamen ciddi ve seviyeli dürüst bir şekilde kendinizi tanıtınız. Bu sizlere her Zaman + pozitif yönden kazanç sağlamış olur.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Ugur 05068475837

Selam konyadan bekarım 29 yasım ciddi tanısmak isteyen bayanlar arasın 0506,847,58,37

1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x