Bayan Arayan ErkeklerErkek Arkadaş ilanları

Hayatımın kalan zamanında herşeyim olur musun.

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Hayatımın kalan zamanında herşeyim olur musun.

Hayatımın kalan zamanında herşeyim olur musun. Merhaba Ben Gökhan Şen. 44 yaşındayım. Bursada Nilüferde yaşıyorum. 4 yıl önce boşandım. otomotivde yönetici olarak çalışıyorum. hayatımın kalanında her zaman mutlu olabileceğimiz, sevgi,saygı ve sadakata önem veren sorunsuz bir hanımefendi ile tanışmak ve evlenmek istiyorum.

Hayatımın kalan zamanında herşeyim olur musun.
Hayatımın kalan zamanında herşeyim olur musun.Ciddi seviyeli Yerel arkadaşlıklar

► İstanbul

Ankara,

► İzmir

► Bursa

Antalya

Konya

► Mersin

► İzmit

Diyarbakır

► Kahramanmaraş

► Marmara Bölgesi

► Ege Bölgesi

► İç Anadolu Bölgesi

► Akdeniz Bölgesi

► Doğu Anadolu Bölgesi

► Güneydoğu Anadolu Bölgesi

Ciddi seviyeli Arkadaşlık İstanbul

İstanbul‘da evlilik İstanbul’da flört İstanbul’da bekâr erkek İstanbul’da bekâr kadın İstanbul‘da aşk İstanbullu bekârlar İstanbul’da bir kadın bir erkek arıyor İstanbul’da tanışıklık İstanbul’da hayat arkadaşı seçimi, İstanbul’da rüyaların erkeği, İstanbul gibi mükemmel çift olmak, İstanbul İnternet çöpçatanlığı, İstanbul’da bekârlar buluşması İstanbul’da ilişki yaşamak İstanbul’da ilk buluşma İstanbul’da Istanbul’da düğün, İstanbul’da evlilik.

 

Türkiye genelinde Birevlilik sayesinde bekâr insan kalmayacak

Türkiye’nin bütün illerinde yaşayan bekâr kadın ve bekâr erkekler, Birevlilik ‘in güvenirlik konusundaki hassasiyetine inanıyorlar. İster İstanbul’dan gelin ister Ankara’dan, İzmir’den veya Antalya’dan. Burada Marmara Bölgesi’nden Doğu Anadolu Bölgesi’ne kadar uzanan geniş bir bekârlar topluluğu bulunmaktadır. Hangi şehirden olursanız olun, aşk sizin yanıbaşınızda sizi beklemektedir. Buradaki bekârlar borsası ile hayalleriniz gerçekleşecek! Ve tüm aşk şarkıları sizin için çalacak!

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x