Bayan Arayan ErkeklerErkek Arkadaş ilanları

Herşeyin başı mutluluk

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Herşeyin başı mutluluk Ben Lilyum kara Merhaba yeniyim burda 44 yaşındayım antalyaliyim lisans mezunuyum 1 evliliğim oldu erken yaşta ve 2yil surdu 24 yasinda oğlum var Beraber yaşıyoruz gelecek odaklıyim.eğitimli akli selim Mutavazi ne istedigini bilen bi insanım edep ve ahlak sahibi dürüst, alkol ve sigara kullanmayan yaş denkliği onemli benim icin ve en fazla 50 olabilir yaşını göstermeyen enerji dolu memur biri olsun herseyin hayırlısı hakkimizda nasibim belki buradadır kimbilir…

iletişim ya buradan yada Nefertiti_meliha@hotmail.com adresimden

Herşeyin başı mutluluk
Herşeyin başı mutluluk

Herşeyin başı mutluluk

Merhaba yeniyim burda 44 yaşındayım antalyaliyim lisans mezunuyum 1 evliliğim oldu erken yaşta ve 2yil surdu 24 yasinda oğlum var Beraber yaşıyoruz gelecek odaklıyim.eğitimli akli selim Mutavazi ne istedigini bilen bi insanım edep ve ahlak sahibi dürüst, alkol ve sigara kullanmayan yaş denkliği onemli benim icin ve en fazla 50 olabilir yaşını göstermeyen enerji dolu memur biri olsun herseyin hayırlısı hakkimizda nasibim belki buradadır kimbilir…


Geçmişten günümüze tüm insanoğluın ortak bir isteği vardır, o da “mutluluk”! Mutlu olmak isteyen pek çok insan ise “evlenmek istiyorum” der. Güzel ve mutlu bir yaşam hayata devam etmenin seçeneklerinden birisi evliliktir. Bütün hanım ve erkekler evlenmek isterler. Bir kişi “evlenmek istiyorum” derken, “eşim ve çocuklarım ile mutlu ve huzurlu bir yuva oluşturmak isterim” düşüncesini ifade etmiş olur.

Evlenmek İstiyorum Diyenler Artık Evlenebilecek
Evlenmek istiyorum diyorsanız artık bu mutluluğa çok yaklaştınız. Bir yaşa geldikten sonra insanlar ciddi bir şekilde evlenme planları meydana getirmeye başlarlar. Hiç bir şey evlenme planları yapmayla bitmeyebilir. Çünkü evleneceğiniz kişiyi bulabilmek bir o kadar zahmetli bir iştir. Günümüzde kendine uygun bir insanı bulamayan kişiler Esra Erolla izdivaç programına çıkarak şanslarını denemektedirler. Bu programda kendilerine eş aramak isteyenler büyük bir ihtimalle bu amaçlarına ulaşıyorlar ve mutluluğun kapısını aralıyorlardır. Evlenmek hakikaten tanım edilmesi çok güç olan bir mutluluktur. Bu mutluluğa eriştiğiniz vakit ne olursa olsun bu mutluluğu hiçbir vakit bozmamak için ihtiyaç duyulan her fedakârlığı yapmalısınız aslabir mutluluk evlilik şeklinde olması imkansız. Sonsuza dek mutlu bir yaşam sürmeniz dileğiyle.

Mutluluğu Bulmak hiçte Zor değildir
Evlenmek istiyorum diyerek mutluluğa kavuşmanın tam süreı olabilir. Hiç kimsenin hayatı boş olarak geçemez. İnsan her anında belki her dakikasında mutluluğu aramakla geçirebilir. Aslında mutluluğu bulmak kadar yaşamınızın dönüm noktasının başlangıcı bir o denli önemlidir. Rağmenızda ki size bir çeşit evlenme teklifi icra ettiğinda sizin vereceğiniz ilk tepki nasıl olmalıdır. Bu benzer biçimde evlenme teklifleri almamış biri olarak o mutluluğa ulaşmak için vereceğiniz cevap hayatınızın dönüm noktası olacaktır. Hayatta kimse bir tek değildir diyerek başladım evet kimse ama kimse bir tek olama çünkü Aallah hanımları adamların sol kaburgasından yaratarak sadece olmadığını ispatlamak için yapmıştır. Bundan dolayı sizler de hiçbir zaman yalnız olmayacaksınız. Mutlu bir ömür geçirmeniz dileğiyle.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x