Hiç Evlenmemiş olmanızın nedenleri nelerdir

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Hiç Evlenmemiş olmanızın nedenleri nelerdir,

Birevlilik.Com dan Takip Edebilirsiniz

Birevlilik.Com

Evlenmeden önce Sürekli yeni birileriyle tanışıyor, ancak ilk buluşmadan öteye bir türlü geçemiyorsunuz. O zaman bu konumuz tam size göre.

Nasihatlere kulak asmak gerekir. Selamlar Trabzon dan Leyla ben 33 yaşındayım kova burcuyum. Şatış elemanı olarak çalışıyorum. Evlendim ayrıldım şimdi ise burada talibimi arıyorum. Ne olursa olsun hayata gülümseyin. Dürüst olsun, Kişiliği karakteri yerinde olan her ne olursa olsun doğrudan yana olan hakkaniyete onem veren, dini hassasiyetleri olan icinde merhamet duygusu barındıran dürüst bir insandir beklentim. öyle yada böyle ne desem boş tanıyınca karar veririm tanıyınca karar verir diye düşünüyorum. Hayirli olur inşAllah

Hiç Evlenmemiş olmanızın nedenleri nelerdir
Hiç Evlenmemiş olmanızın nedenleri nelerdir, Hiç Evlenmemiş olmanızın nedenleri, Hiç Evlenmemiş olmanızın nedenleri neler, Hiç Evlenmemiş olmanızın sebepleri, Hiç Evlenmemiş, olmanızın nedenleri nelerdir

Hiç Evlenmemiş olmanızın nedenleri nelerdir,

Birevlilik.Com dan Takip Edebilirsiniz

Birevlilik.Com

Evlenmeden önce Sürekli yeni birileriyle tanışıyor, ancak ilk buluşmadan öteye bir türlü geçemiyorsunuz. O zaman bu konumuz tam size göre.

Bir türlü tutturamıyorsunuz değil mi?

 

İlk buluşmalardan artık bıktınız ve uzun bir ilişki yaşamak istiyorsunuz. Hayatınızın erkeğinin gelip sizi bulma zamanı geldi; ama o hala ortalarda yok. Sabrınız tükenmeye başlıyor ve ümidinizi yitiriyorsunuz. Üzülmeyin! Bunun yerine hala Hiç Evlenmemiş olmanızın olası 5 nedenini öğrenin ve kendinizi değiştirin..

 

1.Eğer gerçek aşkı asla bulamayacağınızı düşünüyorsanız, bulamazsınız:

 

Siz oturup karalar bağlarken ve aşkın gelip sizi bulmasını beklerken, belki de o yanınızdan geçip gitti bile. Sizse gözlerinizi sabitlediğiniz o noktadan kaldırıp bakmadığınız için onu göremediniz. Hayatınızın aşkını bulmayı saplantı haline getirmeyin ve açık fikirli olun. Bir erkeğe saplanıp, onu sevebileceğiniz hale getirmeye çalışmayın, bunun yerine zaten sevdiğiniz gibi olan başka bir erkek bulun, yani hayallerinizdeki erkeği.

 

Siz istediğiniz gibi birinin sizi asla bulmayacağını düşünürken, farkında olmadan sevilmeye layık olmadığınız hissine kapılıyorsunuz. Bu hataya düşmeyin, dışarıda bir yerlerde sizi çok fazla sevecek bir erkek var. Bu yüzden bir günlük tutmaya başlayın ve her akşam günlüğünüze sevilmeye değer bir yanınızı yazın. Bu güveninizi yerine getirecektir.

 

2.Kötü çocuk tutkusundan kurtulun:

 

Kadınların asi ve bağlanmayı sevmeyen erkeklerden hoşlandığı bir sır değil. Çoğu kadın kendini üzen ve onunla az ilgilenen erkeği daha çekici bulur. Kaçan kovalanır misali, bu tür erkeklerin peşinde koşar. Ama sağlam bir ilişkiniz olmasını istiyorsanız, bu tutkudan kurtulun. Size iyi davranan, sizi seven erkekleri değerlendirmeye alın. Göreceksiniz bu sizi daha mutlu edecek. Her kadın değişik karakterli ve gizemli bir erkekle beraber olmak ister, fakat bu tür erklerle sonu evliliğe uzanan bir yola çıkmak mümkün değildir.

 

3.Aşk erkeğinizi kendinize bağlamanız demek değildir:

 

Çoğu kadın ilişkilerinde aynı hataya düşüyor. Bir erkekle beraber olduklarında, sevgililerinin veya eşlerinin boş olan her saniyesini kendileriyle geçirmesi gerektiğini düşünüyor. Erkek arkadaşı arkadaşlarıyla vakit geçirmek istediğinde ya da evde oturup maç izlemek istediğinde de sorunlar çıkarıyor. Siz bu hataya düşmeyin, evlilik ve aşk eşinizin sizin dizinizin dibinde oturması demek değildir, onun da kendi hayatın olması gerektiğini bilin ve saygı gösterin. Aksi taktirde yine yalnız kalabilirsiniz.

 

4.Esprilerinizden bazılarını sevgilinize ayırın:

 

Size gerçeküstü gelebilir fakat insan aynı olayı günde birkaç kez anlatacak enerjiyi her zaman kendinde bulamaz. Eğer siz bütün sıkıntılarınızı, dertlerinizi ya da komik olaylarınızı işyerindeki arkadaşlarınızla paylaşırsanız, akşam eve gittiğinizde eşinize anlatacak pek bir şeyiniz kalmaz. Bu da ilişkinizi zedeleyebilir. Size komik gelebilir ama bu da bir çeşit aldatmadır. Siz bütün sırlarınızı iş arkadaşlarınızla ve ya komşularınızla paylaşarak, sevgilinizi duygusal anlamda kendinizden uzaklaştırırken, diğer insanları yakınlaştırıyorsunuz. Bu da bir çeşit ihanet sayılır. Ona hayatınızda ne kadar çok yer kapladığını ve ne kadar önemli olduğunu hissettirmelisiniz.

 

5.İnatçı ve ısrarcı olmayın:

 

Özellikle haksızken haklı olduğunuzu iddia etmeyin. Tartışmalarınızda birbirinizi dinleyin ve kendi bildiğinizi okumayın. Örneğin önemli bir şeyi ona söylemeyi unuttuğunuzda hatanızı kabullenin, üstüne gidip onu haksız duruma düşürmeye veya yaptığınızın o kadar da büyük bir şey olmadığını kanıtlamaya çalışmayın. Bu kavgaların daha da uzamasına neden olacaktır. Özür dilemesini bilin, böylelikle her şey daha kolay tatlıya bağlanır. Her zaman özrü ondan beklemeniz hata olur.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Visam

Selam ben Visam Almanya’da yaşıyorum yalnızım bekarım ve kendime bir bayan arıyorum niyetim ciddi ve eğer sizinde niyetiniz ciddiyse lütfen arayabilirsiniz beni WhatsApp 004917632162115

1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x