Evlenmek İsteyen ErkeklerEvlenmek İstiyorumSohbet Etmek İsteyen Erkekler

Huzur evlilik

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Huzur evlilik

Huzur evlilik, Merhaba ben levent mersinliyim.27 yaşındayım denizcilik sekteründe çalışıyorum bekarım.ailemle yasıyorum amacım ciddi evlilik güler yüzlü samimi cana yakın duygusal fedakar bi insanım herzaman mutlu olmayı çok istemiş bi insanım.kesinlikle yalanla dolanla isim.olmaz kaliteli bi insanım kaliteli bi.ailenin evladıyım.herzaman söylerim.sevgim.cok ağırdır emin adımlarla yürüyen bi insanım ne istediğini bilen bir insanım.ne istediğini bilen.bi insanım kararlarım.herzaman nettir kesinlikle siyah beyaz arasında kalmam bi rengim.vardir bi.durusum bi kararlarım.vardir bana bi adım gel ben sana ölümümle kalbimle geleyim sevgiyi hissedersem.olumune gözüm kapalı severim kesinlikle aşkın sevginin mesafesini sorun etmem uzakta yaşanan aşk sevgi gibi özlem.hasret gibi güzel bisey yoktur tabiki bunu herkes kaldıramaz aradigim.bayan ise öncelikle bana yalansız dolansiz bi şekilde gelecek güler yüzlü olacak samimi olacak sevgisini hissettirecek ailesine düşkün olacak kararlari net olsun bugün bisey diyipte yarın başka bisey demesin saygılı sevgili oturmasını kalkmasını bilsin cıvık insanlara hayatımda yer yoktur biraz ağır insanım herşeyden önce mesafeleri sorun etmesin gözü dışarda olmasın sevdiği insanın arkasından iş cevirmesin bna herşeyiyle dürüst samimi.gercekci gelsin evet şimdi benimle omur boyu gülmeyi gerçek aşkı sevgiyi mutluluğu tatmaya varsan benimle gerçekten mutlu olmak istiyorsan beni.bul.

Facem: https://www.facebook.com/levent.bal.7777

Huzur evlilik
Huzur evlilik

Huzur evlilik

Merhaba ben levent mersinliyim.27 yaşındayım denizcilik sekteründe çalışıyorum bekarım.ailemle yasıyorum amacım ciddi evlilik güler yüzlü samimi cana yakın duygusal fedakar bi insanım herzaman mutlu olmayı çok istemiş bi insanım.kesinlikle yalanla dolanla isim.olmaz kaliteli bi insanım kaliteli bi.ailenin evladıyım.herzaman söylerim.sevgim.cok ağırdır emin adımlarla yürüyen bi insanım ne istediğini bilen bir insanım.ne istediğini bilen.bi insanım kararlarım.herzaman nettir kesinlikle siyah beyaz arasında kalmam bi rengim.vardir bi.durusum bi kararlarım.vardir bana bi adım gel ben sana ölümümle kalbimle geleyim sevgiyi hissedersem.olumune gözüm kapalı severim kesinlikle aşkın sevginin mesafesini sorun etmem uzakta yaşanan aşk sevgi gibi özlem.hasret gibi güzel bisey yoktur tabiki bunu herkes kaldıramaz aradigim.bayan ise öncelikle bana yalansız dolansiz bi şekilde gelecek güler yüzlü olacak samimi olacak sevgisini hissettirecek ailesine düşkün olacak kararlari net olsun bugün bisey diyipte yarın başka bisey demesin saygılı sevgili oturmasını kalkmasını bilsin cıvık insanlara hayatımda yer yoktur biraz ağır insanım herşeyden önce mesafeleri sorun etmesin gözü dışarda olmasın sevdiği insanın arkasından iş cevirmesin bna herşeyiyle dürüst samimi.gercekci gelsin evet şimdi benimle omur boyu gülmeyi gerçek aşkı sevgiyi mutluluğu tatmaya varsan benimle gerçekten mutlu olmak istiyorsan beni.bul.

 Mersin Chat Odaları

Mersin Chat Odaları Genel Bilgilendirme: Akdeniz bölgesinin harika bir liman şehri olan olan Mersin yol boyunca yükselen palmiye ağaçları, turistik olan otelleri tarihi eserleriyle ve bir çok sahilleriyle turistlere ve yerli halka her türlü özelliği ve güzelliği sunmaktadır. Mersin şehri tarihte, Tarsuslu Aziz Paul ismi ile ve Mark Antuan’ın Kleopatra’ya evlendikten sonra hediye ettiği Antalya/ Alanya ile içel arasındaki toprakları ona vermiş olması ile ile anımsanır.

Mersin sahil şeridinin tahminen 108 km olan kısmı natural plajlar ile bezenmiştir. Bu kumsallar sail şeridinin temiz ve incecik oluşu ile zıpkın ile yapılan avcılığa uyumlu oluşundandır ki; tercih edilmektedir. Şehir de bulunan plajların bazıları Kulakköy sahili, susanoğlu plajı Taşucu, Kuruçay sahil şeridi,Lamas, Yemişkumu lamas sahilleri, Kız Kalesi, Örençeşmeli plajları, İskelenbalıkova, Yenikaş, Ovacık, sahilleri Büyük Ecelive Anamur sahil şeridi bunlardan bir kaç tanesidir. Arkeoloji ve tarih sevenler; Neolitik Dönemde başlayıp günümüze itibaren günümüze kadar kesinti olmaksızın insanların yaşadığı Viranşehir (Pompeipolis), Roma Dönemi’nde hayata geçirilmiştir. Bir Roma şehridir.

Mersin Chat Tarihi

Mersin Chat Tarihi; Hıristiyanlık Dönemi’nde papalık olmuş 525′de depremle harabeye dönmüştür. Nekropol (mezarlık), hamam, tiyatro su yolları, tapınak kalıntıları vardır, Osmanlı Dönemine ait olan Eski Cami (1870) önemli bir yapıdır. Bir çok değişik dönemlerde restore işleri yapılmıştır. İlginç mozaikleri ile Roma hamamı büyük ziyaretçi kitlelerini ağırlamaktadır. Mersinli sohbet severler veya mersinden kişilerle tanışmak isteyenlerin bir numaralı adresi olan sitemize sizleri beklemekteyiz. Kız kalesi Tantunisi silifke yoğurdu ve daha bir çkaç eser ve yiyecekleri ile meşhur olan Mersin ilimiz akdeniz bölgesinin incilerinden biridir.

Mersin Chat Mobil

Mersin Chat Mobil uyumlu Altyapımız sayesinde sitemize mobil olarakta bağlanabilirsiniz. sitemizde #help ve #operhelp kanalındaki yönetici arkadaşlarımız sizlerin bir sorunuzda ve isteğinizde sizlere yardımcı olmaya çalışacaklardır. Mersin sohbet chat siteleri sizlere birden çok ziyafeti bir arada sunuyor. Maksat sohbet, muhabbet diyenler buraya! #Sohbet #Mersin sohbet #Radyo gibi global sohbet kanallarımızda, güncel ve birbirinden farklı konu başlıkları altında, öngörü ve fikirlerinizi beyan edebilir, karşılıklı kültürlenmeye yepyeni bir bakış açısı getirebilirsiniz. Dilerseniz yeni arkadaşlıkların temelini atabilir, kalıcı dostluklar kazanabilirsiniz. Unutmayın ki bizlerin tek hedefi sizlere, gerçek yaşamlarınızdaki bir aile, dost ortamındaki samimi sohbet ortamını sunabilmek. Reşit kullanıcılarımız için 24 saatten geriye kalan boş vakitlerin değerlendirilmesi ve keyifli kılınması için sizleri de sohbet odalarımıza bekleriz.

#Oyun #Yarışma gibi eğlence ve bilgi birikiminizi arttırma temalı odalarımızda yarışmaların keyfini çıkararak, güncel konuları yarışma tadıyla takip edebilirsiniz. Her ay belirli periyotlarla belirlenen top10 listesinde sizlerin de isimlerinin olması, yeni yarışmacılarımızla tatlı bir rekabete yeni zeminler oluşturacaktır. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren, sağlam bir DJ kadrosundan oluşan #Radyo kanalımızda sizlerin istekleri doğrultusunda yayın akışı gerçekleştirilecektir. Zaman zaman yeni şarkılarla sizi buluşturacak, zaman zaman nostalji yapacağız.

Mersin Chat Radyosu

En güncel şarkıların listelendiği frekanslarında sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyar, bu eğlenceye sizlerin de katılmasını gönülden isteriz. Sadece müzik ile yetinmeyin, talk show yapan programcılarımızın o hoş ve keyifli sohbetlerini sizlerle buluşturmaya da devam ediyoruz. Belirli periyotlarla yapılan, şiir, şarkı, kelime yarışmalarını yakından takip etmek ve oylama yapmak için sizleri #radyo kanalımıza bekliyoruz.

Mersin chat

Mersin chat odaları kadrosu olarak, sizlere huzurlu, seviyeli, keyifli ve adil bir sohbet ortamı sunabilmek adına, sohbet akışlarını yakından takip ediyor, daha kaliteli hizmetler verebilmek adına yeniliklere açık bir şekilde çalışmalara devam ediyoruz. Yöneticilerimize bildireceğiniz her türlü sorun-şikayet, öneri-istekler göz ardı edilmeden değerlendirilecektir. Unutmayın ki bizlerin tek hedefi sizlere, gerçek yaşamlarınızdaki bir aile, dost ortamındaki samimi sohbet ortamını sunabilmek. Reşit kullanıcılarımız için 24 saatten geriye kalan boş vakitlerin değerlendirilmesi ve keyifli kılınması için sizleri de sohbet odalarımıza bekleriz.

Mersin chat Kuralları

* Sohbet Odalarımıza katılmak için 18 yaşını doldurmuş (reşit) bir birey olmanız gerekir.

* Argo, siyaset, küfür, +18 sohbetler yasaktır. Bu konuda ısrarcı olup kural ihlali yapanlar süresiz ceza alırlar.

* T.C Yasalarınca suç olarak belirtilen tüm maddeler sohbet sitemiz içerisinde geçerlidir.

* Türkiye’nin ve Avrupa’nın en kaliteli ve ideal sohbet sitesi, Mersin Chat sohbet odalarımıza sizleri de bekliyoruz.

Mersin chat, Mersin chat odaları, Mersin chat odası, Mersin chat sitesi,

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x