Bayan Arayan ErkeklerErkek Arkadaş ilanları

İçinde Allah korkusu olan bir bayan arkadaş arıyorum

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Ben burhanettin Erzurum luyum Malatya yaşıyorum tekstil de çalışıyorum 38 yaşındayım bir evlilik yaptim ayrıldım 9 yaşinda bir oğlum var benimle birlikte gerçekten çocuğuma annelik yapacak bir ni arıyorum

İçinde Allah korkusu olan bir bayan arkadaş arıyorum
İçinde Allah korkusu olan bir bayan arkadaş arıyorum

 Bayanlarla Chat Sohbet
Tecrübeli kadınlara hayran mısın? aradığından fazlasını bulabilir ve Sohbetin zevklerin içine dalabilirsin. Normal bir ilişki veya macera dolu bir birliktelik te tercihin olabilir. Belki de hep bir kadınla birliktelik yaşamak istemişsinizdir. aradığın bütün Sohbet Mobil yaşamak maceralar mevcutdur. sana kendine güvenen ve Arkadaşlığını dostluğunu sevgisini göstermek isteyen kadınları sunuyor. Genç erkeklerin, kendinden yaşça büyük kadınlardan hoşlandığı büyük bir sır değil. Orta yaşlı kadınlar hayatlarında daha tatminkarlar ancak yeni insanlarla yeni şeyler denemeyi yani sohbet chat muhabbeti çok istiyorlar. Açık görüşlü insanlar ortak zevklerini Mircteam.org paylaşıyorlar..

Neden Kadınlar

Neden kadinlar daha çekici? Her kadın hayatının en verimli dönemini farklı yaşlarda yaşıyor kimisi 40’larında, 50’lerinde veya 60’larında. Bu kadınların yeni ilişkiler aradığını herkes iyi biliyor. Birçok erkek olgun kadınların ne kadar ateşli olduğunu biliyor. Sıradan bir iletişim ağında sohbet yapmak veya macera yaşamak isteyen insanların numarası dolu olabilir. oldukça fazla aynı görüşte ve beklentide olan nefes kesici üyelerle tanışmaya hazır olabilirsin.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x