Erkek Arkadaş ilanları

ist avrupa yakası maddi destekli bayan arkadaş arayışım var

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

mrb istanbul Avrupa yakasından .özel bir sektörde orta düzey yöneticiyim. temizliğe ve gizliliğe önem veren ,görüşme başı maddi destek vereceğim,karşılklı memnuniyet olursa sürekliliği olsun istediğim bir özel bir arkadaşlık arayışım var ..ilgilenirsen tanışabiliriz.. emsalsiz_ist@hotmail.com

ist avrupa yakası maddi destekli bayan arkadaş arayışım var
ist avrupa yakası maddi destekli bayan arkadaş arayışım var

Askın tanımı

Ask insanın yüreğinden ılık ılık akıp giden heyecanın adıdır. Bunu yaşamak için belli bir yaşa sahip olmaya gerek yok her yaşta güzel. Önce gözler asık olur dolu dolu bakar gözlere sonra sesler asık olur karışır birbirine. Karşılıklı olunca daha güzel duygular hisler içten içe sevince. En güzel huzur sevdiğinin yanında olunca sarar bedenini dalar gidersin uzaklara farkında olmadan. Kelebek misali uçasın gelir mutluluktan yaşarken bitmesini istemediğin o an yeni doğmuş gibi olursun sadece burnuna sevdiğinin kokusu gelir canın bir tek onu ister onu bekler dedim ya her yaşta güzeldir. Sen yeterki kıymetini bil sadık kalmak bağlanmak her gördüğünde heyecanlanmak neymiş o zaman öğrenirsin. Onca kalabalığın arasında yürüyüşünden bilirsin sevdiğini işte bu benim sevdiğim dersin. Böyle birşeydir ask kimisini susturmaz konuşturur kimisini kör kütük sarhoş eder kimilerinize şair eder yazar eder. Doğru kişiyi seversen vezir eder yüceltir. Dedim ya hani ask her yaşta güzel evet her renkte de ayrı güzel. Askın rengi kırmızı bilinir seven sevdiğine kırmızı gül verdiğinde mutluluğu yüzünden bellidir. Beyaz gül mutluluğun simgesidir bir ömrü kaplayacak sevgiyi bizlere sunar.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
miroğlu

Ben miroğlu efe gizlilik içerisinde görüşecegim güvenilir bir kız arıyorum ısrarcı biri degilim konuşmak yada görüşmek isterseniz özeldende arayabilirsiniz istanbul anadolu yakasında oturuyorum her yaştan kızlardan telefon bekliyorum reel görüşene MADDİ DESTEK olurum takıntıları olmayan sevgili tadında görüşeceğim kız arıyorum ileri gitmeden ne yaşamak isterseniz o kadarını yaşayalım güvenirseniz düzenli görüşür yada sohbet edebiliriz asla pişman olmazsınız istanbul dışındakiler ve evliler lütfen aramasın sohbetim iyidir güvenirseniz konuşuruz telim özele açıktır yaş takıntım asla yok telim 0 5 3 1 5 5 1 5 9 8 7 özele açıktır…………………..

1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x