İstanbul dan bayan arkadaş arıyorum

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Merhaba ben istanbuldan Batuhan yaş 35 bekarım istanbulda yaşıyorum. Aslan burcuyum 1.80. Boyunda 80 kiloda atletik yapılı sempatik sevecen sıcak kanlı konuşan ve sohbeti sevilen birisiyim eğlenceli neşeli bir o kadarda sıcak kanliyimdir. Ortama ayaksaglayabilirim kendini benim yanımdayken yabancı hissetmezsin tanımak tanışmak için numaramdan ara arkadaşımıza ilk adımı sen at devamını ben getireyim ne dersin. 0531 277 51 93 numaram beklerim.

İstanbul dan bayan arkadaş arıyorum
İstanbul dan bayan arkadaş arıyorum


SEO uyumlu makale SEO ayarları
Merhaba makale okurları. Bugün sizlere SEO uyumlu makale seo ayarları nelere dikkat edilmeli onlardan bahsedeceğim. Sitemizin düzenini bitirdikten sonra en çok aranan kelimeler den kendimize başlık seçerek başlamalıyız. Seçmiş olduğumuz makalemizin başlığı bizler için çok önemlidir. En çok aranan kelimeler arasında Google da ilk sayfada ve ilk sıralarda olmak sitemiz için büyük bir önem taşır. Ziyaretçilerin aradıkları konu ile ilgili yeterli ve gerekli bilgiyi sunmuş olduğunuz makalede bulmaları zamanla büyümenize ve daha da çok ziyaretçiye ulaşmanızı sağlar.

Anahtar kelime seçimi

Öncelikle kendimize anahtar kelimesi seçelim. Örneğin : ücretsiz sohbet siteleri.
Konumuzun başlığından da anlayacağımız gibi ücretsiz sohbet edilebilecek siteleri anlatan bir yazı olacak. Makalemizi ilk cümlesinde mutlaka başlığımız geçmeli geçmeli ki meta açıklaması kısmına eklediğimizde sorunsuz kabul edilsin. Devamında ücretsiz sohbet siteleri hakkında daha açıklayıcı ve birazda detaya değinerek konumuza devam etmeliyiz.

SEO uyumlu olması için neler yapılmalı

SEO uyumlu makale seo ayarları yazarken kelime sayısına göre konu başlığını makale de geçirmeliyiz.
Bunu örnek ile anlatacak olursak
Örneğin 200 kelimelik makalede konu başlığı 2 defa kullanılmalı. 300 kelimelik makalede 3 defa geçirmek gerekir. Makale uzunluğuna göre de sayısı değişir. Daha sonra içerisinde geçen önemli kelimeleri renklendirmeliyiz yada kalınlaştırıp etikete de eklersek Google botu o kelimeleri dikkate alacaktır.

Makalede iç link dış link

Yazmış olduğumuz makalemize iç link ve dış link nasıl veririz onu anlatayım. Makalenin ilk 50 kelimesinin içerisinde makale başımıza içlik vermek için sitemizin adını şu şekilde yazarsak iç link olur. Örnektir : heyt.net
Yazdığımız zaman iç link yapmış oluruz. Dış link vermek için de bir sonraki makale başlığının geçtiği yere örnektir : yazarsak dış link vermiş olacağız. böyle yaparak sitemize organik makale yazarak google aramalarında ilk sayfalarda yer almasını sağlamış olacağız. sitenize ve google uyumlu özgün makaleler yazarak sitenizi daha iyi yerlere taşıyabilirsiniz. İnşallah sizler için faydalı bir makale olmuştur siteme katılım gösteren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Sarah

Merhaba, seni arkadaşım olarak görmek bir zevk. Lütfen bana e-posta adresime ( sarahhriterhouse@outlook.com ) e-posta göndermeni istiyorum, böylece sana fotoğraflarımı gönderebilir ve kendim hakkında daha fazla bilgi verebilirim.
Teşekkürler ve saygılar.

1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x