Bayan arkadas ilanlarıBoşanmış BayanlarCiddi Bayan ArkadasŞehir Şehir Bayan Arkadas

karaman arkadaşlık sitesi

5 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

karaman arkadaşlık sitesi

karaman arkadaşlık sitesi, Beni gercekten sevebİlecek bir hayat arkadaşı arıyorum.Adım Sertap 40 yaşındayım Karaman da yaşyorum. Allah korkusu olsun dinnine düşkün biriolsun. sevmek ve sevilmek isitiyorum. Herseyden once hayirlisi olsun isterim ama Guvenilir ve sadik olsun istiyorum. Yeri gelecek arkadas sirdas gibi yeri gelecek esim oldugunu varligini bilmek istiyorum. Tek basina hareket etmesini istemem hicbirseyde hersey guzellikle karsilikli olsun istiyorum. Ciddiyim ciddiysen konusalim. Basta kendine ve cevrene saygılı birini olduguna inaniyorsan. Hayatin yükünü evine yansitmayacagini ve esini çocuklarıni hersey den önce tutacaksan tanismak isterim..

karaman arkadaşlık sitesi, karaman arkadaşlık siteleri, karaman arkadaşlık, karaman arkadaş, karaman, arkadaşlık sitesi
karaman arkadaşlık sitesi, karaman arkadaşlık siteleri, karaman arkadaşlık, karaman arkadaş, karaman, arkadaşlık sitesi

Üyelik Bilgileri
Cinsiyeti Kadın
Medeni Hali Boşanmış
Mesleği Ev Kadını
Aranılan Özellikleri
Aradığı Kişinin Yaş Aralığı
36-46
Medeni Hali Hiç Evlenmemiş, Boşanmış, Eşini Kaybetmiş
Vücut Tipi Normal, Atletik, Balık Etli
Göz Rengi Farketmez
Saç Rengi Farketmez
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Önlisans, Lisans
Geliri 2000-3000 TL
Çocuğu Olmasın
Sigara Kullanmasın
Alkol Kesinlikle Almasın
Evleneceği Kişide Aradığı Özellikler Saygı, Sevgi, Güven
Evleneceği Kişinin Memleketinde Yaşamayı Tercih Ediyor mu? Hayır
Namaz Farketmez
Mezhebi HanefiKaraman arkadaşlık sitesi

 

Karaman arkadaşlık sitesi

 

Karaman Arkadaşlık adından da anlaşılacağı gibi kullanıcıların karaman ve görüntülü Arkadaşlık etmesini sağlayan speaky chat tabanlı bir sistemdir. Sitemize giren ziyaretçiler Karaman ve Görüntülü olarak sevdikleri ve arkadaşları ile Arkadaşlık etme olanağı bulurlar. Bu hizmeti bizlere sağlayan yani speaky chat, merkezi Almanya da bulunan bir firmadır.

 

Biz karaman Arkadaşlık sitemizde sitemizin kurulduğun günden bu zamana kadar ve her zaman aynı hedefi göz önüne alıp, aynı yolda yılmadan devam ettik ve edeceğiz. Diğer karaman siteler den farkımız her şeyi ile kendi yapımımız olması, tamamen kendimize özgü olması sanal olmasına rağmen kaliteli bir hizmet verilmesidir. Sitemizde aramıza katılan tüm m ziyaretçilerimiz aynı haklara sahiptirler onun için yetkili ile bile kıyaslandığı zaman kesinlikle ayrımcılık yapılamaz ve bir yetkili herhangi useri, misafiri zevkine göre sitemizden atamaz yasaklayamaz. Ben her zaman için ayrımcılığa haksızlığa karşı olan birisiyim arkadaşlar. Kaliteli bir hizmet kaliteli arkadaşlığın, dostluğun yolunu gösterir güzel sonuçlara yol gösterir. Son zamanlarda user reytingi kırmak için kendini kasan o kadar karaman Arkadaşlık siteleri var ki, +18 odaları ile kendini, kişiliğini, misafir girişlerini artırmak için seviyeli Arkadaşlık değil de argo içerikli sıcak Arkadaşlık olanağı sunmaktadırlar. Ancak bizim için siz değerli misafirlere seviyeli aile Arkadaşlık ile beraber kaliteli bir hizmet vermekte hiçbir zaman yolumuzdan aksamadık aksamayacağız da.

Karaman arkadaşlık siteleri

 

Görüntülü Arkadaşlık ile beraber karaman görüşebilme imkanını sunan bu güzel sitemiz günümüzde çok fazla kullanılmaktadır ve genel olarak daha çok yurt dışında kendini ön plana koymaktadır.Mesela yurt dışında yaşayan yurtdışlarımız, akrabalarımız ya da arkadaşlarımız Türkiye de ki kişiler ile iletişime geçmek için karaman Arkadaşlık sitesinde gerektiği gibi rahat ve eğlenceli bir şekilde görüşebilme imkanı sunuyor.Dünyanın her bir yanından güzel Türkiye’mden dünya çapında buluştuğumuz adresimiz karaman saatler olsun gönüller bir olsun.

 

Kendini her kaidede ispatlamış googlede yerini almış adını seviyeli bir Arkadaşlık hizmeti ile kaliteli bir şekilde hizmetiyle duyurmuş olan karaman Arkadaşlık sitemiz sunduğu bu kaliteli hizmetten oldukça memnun olup yoluna devam edecektir. Siz değerli dostlarım, bizim için saygı sevgi dürüstlük önemlidir, aksi olan argo içerikli bir sistem değil. Belki sitemizde çok fazla kişi bulunmuyor ama az olsun, öz olsun. Karaman Arkadaşlık sitemize giriş yapmak için aşağıdaki karaman Arkadaşlık giriş resmini tıklayınız.

Karaman arkadaşlık

Sizde Arkadaşlık sitemizin üyesi olabilir, güzel arkadaşlıklar ve dostluklar edinebilirsiniz. Bunun için Arkadaşlık logolarına tıklamanız yeterli olacaktır. Saygıdan, sevgiden yoksun insan kılıklı arkadaşlar, Lütfen sitemize giriş yapmayınız…! Etiketler: Karaman Arkadaşlık Siteleri, Karaman Siteler, Karaman Chat Siteleri

 

Birevlilik Ailesi olarak karaman Arkadaşlık, karaman chat, karaman Arkadaşlık ile karaman ve görüntülü Arkadaşlık imkanını sizlere en güzel, en eğlenceli, en neşeli şekilde sağlamak için saygı ve sevgi çerçevesi ortamını her zaman ön planda tutmaya gayret göstermekteyiz.Karaman Arkadaşlık sitemiz 2020 yılında Aslı yani benim tarafımdan faaliyete geçmiş bulunmakta olup özgeçmişinden buyana daima karaman Arkadaşlık içerikli arkadaş edinme sitemizde asla saygıda kusur edilmemektedir, saygıda kusur edenler yada etmeye teşebbüs edenlere karşı her zaman karşı olup siteden uzaklaştırılmıştır.Amacımız seviyeli bir karaman Arkadaşlık ortamı içerisinde arkadaşlık çerçevemizi daha da genişlettirmek, sanal alemde yaşanan birçok istenmeyen davranışlarla beraber argo içerikli bir ortamdan uzak durmak, sanalda gerçek dostluğu, arkadaşlığı, aşkı, saygıyı, sevgiyi elde etmektir.

 

Son zamanlarda birçok karaman Arkadaşlık sitelerinin açıldığını görüyoruz, eskiden karaman Arkadaşlık siteleri ( yaklaşık 10 yıl öncesi ) sadece sayıyla sayılabilecek site isimleri akılda kalabilecek kadar az bir rakamdaydı. Fakat şuan günümüzde yüzlerce hatta binlerce Arkadaşlık siteleri kurulmuştur. Yalnız ben şu görüşümü dile getirmek istiyorum; bu gibi birçok karaman Arkadaşlık sitelerinin bazı site sahipleri genelde yaşları küçük, ilköğretim çağlarında bulunan insanlar ve bu siteleri sadece geçici bir zevk isteğine dayanarak açtıran kişilerdir. Bazı siteler ise belirli bir zaman açılıp, başka sitelere özenti olarak belirli bir yerlere gelmeyi hedefleyen ancak, sadece birkaç ay sonra ya site ücretini ödeyememe ya da user yakalamayarak site sahiplerinin yılmaları sonucunda kapanmaktadır.

Karaman arkadaş

 

Ancak siz değerli dostlarıma bir ricam olacak; eğer kalıcı, seviyeli ve huzurlu bir Arkadaşlık yada arkadaşlık kurmak için karaman Arkadaşlık sitesi ortamına katılacaksanız belirli yerlere gelmiş, yolunda bir şeyleri kanıtlamış, adını duyurmuş yada google’de yerini almış karaman Arkadaşlık sitelerini tercih ediniz.

 

Ve bir konuda kısa bir deyişimi de dile getirmek istiyorum.Şuan birçok karaman Arkadaşlık sitelerinde adını duyuran kendini kanıtlamış siteler gibi bizim de kendi karaman Arkadaşlık, arkadaşlık sitemizi de eleştirenler çok oluyor ve olacaktır buna mani olunamaz tabiî ki, fakat lütfen arkadaşlar bu eleştiriyi yaparken bizleri yalanlarla, bloglarla yazılarla lekelemek yerine verdiğimiz emek karşılığında aldığımız karşılığında geldiğimiz konumu göz önüne gelerek sadece düşüncelerinizi kırmadan, argo kullanmadan kullanırsanız pek memnun kalacaksınız.

 

Bizim Birevlilik karaman Arkadaşlık sitemiz yönetim ve teknik sorumlusu Aslı , ben olduğum kadarıyla daha ileri konumlara gelmek için elimden, elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.Bu kendimizden emin ve istekli yolumuzda siz değerli dostlarımızınsa aramıza katılmalarını istiyor ve bekliyoruz…

 

 

Tags: Karaman Arkadaşlık, Karaman Chat, Karaman Arkadaşlık Siteleri, Karaman Siteler, Karaman Chat Siteleri

 

karaman arkadaşlık sitesi, karaman arkadaşlık siteleri, karaman arkadaşlık, karaman arkadaş, karaman, arkadaşlık sitesi

Abone ol
Bildir
guest
34 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Ugur konya05068475837

Selam konyadan bekarım 29 yasım 172 boyum 68 kilom esmerim ciddi tanısmak isteyen bayanlar arasın 0506,847,58,37

Ugur05068475837

.

ug,ur05068475837

Konyadan ciddi bayan arkadas arıyorum Selam konyadan bekarım 29 yasım 172 boyum 68 kilom esmerim ciddi 05068475837 tanısmak isteyen kızlar arasın ben konya merkezde yasıyorum

ugurkonya05068475837

Konyadan ciddi bayan arkadas arıyorum Selam konyadan bekarım 29 yasım 172 boyum 68 kilom esmerim ciddi 05068475837 tanısmak isteyen kızlar

uğurr. 05068475837

Konyadan ciddi bayan arkadas arıyorum Selam konyadan bekarım 29 yasım 172 boyum 68 kilom esmerim ciddi 05068475837 tanısmak isteyen kızlar arasın ben konya merkezde yasıyorum.

.Ugurr05068475837

Selam konyadan bekarım 29 yasım 172 boyum 68 kilom esmerim ciddi tanısmak isteyen kızlar arasın 0506,847,58,37

Uguur05068475837.

Selam konyadan bekarım 29 yasım 172 boyum 68 kilom esmerim ciddi tanısmak isteyen kızlar arasın 0506,847,58,37

Ugurr050684758 37

Konyadan ciddi bayan arkadas arıyorum Selam konyadan bekarım 29 yasım 172 boyum 68 kilom esmerim ciddi 05068475837 tanısmak isteyen kızlar arasın

Ugur0506 8475837

Selam konyadan bekarım 29 yasım 172 boyum 68 kilom esmerim ciddi tanısmak isteyen kızlar arasın 0506,847,58,37

Tekin

Hollandadan Slm ciddi iseniz tanisip yuva kuralimi saygilar 0031645995053 oh_olsun@hotmail.com 05076138522

34
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x