Kırmızıdır Aşk’ın Rengi

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Kırmızıdır Aşk’ın Rengi

Ben Sıdıka 24 Yaşındayım. Muhasebeciyim. En sevdiğim renk Kırmızıdır. Kırmızı bana aşkı ifade eder. Oğlak Burcuyum. İstanbulda yaşıyorum. Ciddi dürüst bir bayla tanışmak istiyorum. Allah korkusu tüm benliğine işlemiş,helalim, evim, eşim, canım, sırdaşım, hayat arkadaşım, herşeyim……canıma can, derdime derman …..aramakla bulunur mu bilmem……bulmaya geldim benim olanı almaya, özlediğimi sarmaya, elini sımsıkı tutmaya geldim… elini verirsen burda bekliyorum. tut ellerimi.
Ne arıyorum: Allah korkusu tüm benliğine işlemiş, helalim,evim, eşim, canım, sırdaşım, hayat arkadaşım, herşeyim……canıma can, derdime derman …..aramakla bulunur mu bilmem……bulmaya geldim benim olanı almaya, özlediğimi sarmaya, elini sımsıkı tutmaya geldim… elini verirsen burda bekliyorum. tut ellerimi.

Kırmızıdır Aşk’ın Rengi, kırmızı aşk, aşk kırmızı
Kırmızıdır Aşk’ın Rengi, kırmızı aşk, aşk kırmızı

Hayat
Medeni durumum: Bekar
Beslenmem: Sağlıklı besleniyorum
Sigara durumum: Hayır, daha ağzıma koymadım
İçki alışkanlığı: Hayır
Ana dilim: Türkçe
Egzersiz durumum: Bomba gibiyim
Kim ile yaşıyorsun?: Anne/babamla yaşıyorum
Çocuklarım: Çocuklarım yok
Çocuk isteğim: Allah nasib ederse
Eğitim durumu: Üniversite
İşcilik durumum: Diğer
Mesleğim: Diğer
1. yabancı dilim: Diğer
2. yabancı dilim: Diğer
Diğer dilim: Diğer

Kırmızıdır Aşk’ın Rengi, kırmızı aşk, aşk kırmızı
Kırmızıdır Aşk’ın Rengi, kırmızı aşk, aşk kırmızı

Kırmızıdır Aşk’ın Rengi_resim

Aşkın yan etkileri!.. Aşk her insanın hayatında kimilerine göre yalnızca bir defa, kimilerine göre birden fazla tattığı bir şeydir. Kimileri ise bazı duyguları aşk ile karıştırıp aslında gerçek aşkın ucundan kıyısından geçmeyen duygular yaşayarak aşık olduklarını sanırlar. Peki yaşanan bu mucizevi kimyanın da acaba bünyemizde yarattığı yan etkileri var mıdır?

Çoğunluk aşkın insana iyi geldiğinden yana. Aşk onlara göre insanı rahatlatan, mutlu kılan, özgüven sağlayan, hayata daha pozitif baktıran bir olgu. Aşkın yaşı olmaz, düsturundan yola çıkarak insanı gençleştirdiğini de söyleyenler var.

Aşk insanı güzelleştirir derler. Ama aşkın bir de bilinmeyen etkileri var. Neler mi?

İnsanların üçte ikisi yeni tanıştıklarından çok, bir süredir tanıdıkları insanlara aşık olduklarını söylüyor.

Aşık olmak vücut ve zihin üzerinde sakinleştirici bir etkiye sebep oluyor ki bu da bir yıl boyunca sinir gelişimini yükseltiyor ve sinir sistemini yenilerken, aşık insanın hafızasını da geliştiriyor.

Aşk aynı zamanda derin bir korkunun yaratacağı strese de sebep olabiliyor. Aynı psikolojik tepkileri veriyoruz; göz bebekleri büyüyor, avuçlar terliyor ve kalp atışları hızlanıyor.

Beyin taramaları, sevdiğinin resmini gören insanların ’caudatus’ta bir hareketlilik yaşadığını gösteriyor. Bu bölge beynimizin hem yalan söyleyebilen, hem de en tutkulu kısmıdır.

Kadınların yüzde 11’i çıktıkları ya da yeni tanıştıkları bir erkek hakkında internette araştırma yapıyor, erkeklerin ise sadece yüzde 7’si.

beklentisi içinde olan bir erkeğin sakalı daha çabuk uzuyor.

Ofis aşklarının bir sebebi var: Aşkın tek büyük prediktörü yakınlıktır. Aşinalık, rahatlık ve samimiyeti doğurur.

 

Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Serkan

İYİ OKUMADAN ARAMAYIN İstanbul-Anadolu yakası bekar olgun çok uzun boylu biriyim yaş boy takıntım yok uzun boylu olgun erkekten hoşlanan her yaştan bekar bayanlar arayabilir tercihim İstanbul oturan ve kilolu olmayan çıtıpıtı zayıf kızlar asla ısrarcı degilim pişman olmazsınız telim özele açıktır 05436381524 istanbul dışındakiler ve evliler lütfen aramasın reel görüşmede yardımcıda olurum

Umut Kum

öncelikle merhaba Sıdıka hanımefendi çok güzel gözleriniz var umarım o güzel gözleriniz hiç solmaz

Kendimi tanıtmam gerekirse

Benim

Adım : Umut

Soyadım : Kum

Yaşım : 23

Cinsiyetim : Erkek

Medeni durumum : bekar ( Yani daha önce hiç evlenmedim )

yaş kriterim : Kalbim 20 ile 25 yaş aralığındaki her hanımefendi’ye açık’tır )

burcum : Yengeç

Ten Rengim : Beyaz

Göz Rengim : Ela

Saç Rengim : Siyah

Boyum : 1.75

Kilom : 85

Sigara alışkanlığım : yok

Alkol alışkanlığım : yok

uyuşturucu madde alışkanlığım : yok

Kişisel özelliklerim : ben sevdiği için ağlayabilen bir insanım ayrıca
sevdiğim insan’a aşk’ı da cinselliği’de en iyi şekilde yaşatabilecek bir insanım ve kadına el kaldırmak yada ihanet etmek kitabımda yoktur ben bazı insanlar gibi kalbi kiralık bir insan değilim benim kalbim tek kişilik’tir kalbim’de sadece tek bir kişiye yer vardır

Okul durumum : meslek lisesi menzunu

mesleğim : Elektrik ve Elektronik

Yaşadığım ülke : Türkiye

Yaşadığım şehir : Eskişehir

Buyurun bu da benim fotoğrafım geçen ay çekmiştim : https://yadi.sk/i/6XRFikREDGOjHQ

Whatsapp numaram :+90 ( 05445627157 )

E-mail : ( 1997umutkum@gmail.com )

hobilerim : sevdiğim ile el ele tutuşarak Film izlemeyi ve Müzik dinlemeyi çok seven bir insanım sevdiğim ile öyle bir el ele tutuşalım ki ellerim sırılsıklam olsun istiyorum

buyurun bunlarda benim dinlemeyi sevdiğim şarkılar : https://yadi.sk/d/z9nf3rlZJejIOw?w=1

Nasıl bir eş adayı aradığımı soracak olursanız Ona ömrüm diyebileceğim onu yüreğimde taşıyabileceğim ona kahvaltılar hazırlayabileceğim sabahları öperek uyandırıp geceleri okşayarak uyutabileceğim onunla el ele tutuşarak filmler izleyebileceğim şarkılar dinleyebileceğim ona kalbimi kiralık olarak değil ömür boyu verebileceğim bir hanımefendi arıyorum evleneceğim hanımefendi 2 yüzlü olmayacak ve hayat’ta en sevmediğim diğer bir şey’de ego’dur egosu olmayacak

Ciddiyetimde zerre şüpheniz olmasın ben ne insanların duygularını sömürüp onları dolandırıcak bir insanım nede farklı amaç ve çıkarları için insanları aptal yerine koyup onlar’dan faydalanacak kadar karaktersiz bir insanım hayatta hiç kimseye zerre zararım dokunmamıştır sicilim tertemiz’dir benim içim ne ise dışım’da odur daha fazla kendimi nasıl kanıtlayabilirim bilmiyorum isterseniz kimliğimi dahi gösterebilirim

Sıdıkam Boş kalan yüreğimin sahibi boş kalan çerçeve’min resmi olurmusun : https://youtu.be/YEk4UqAqXzw

2
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x
()
x