Bayan Arkadas BulBayan arkadas ilanlarıBayanlarla SohbetCiddi Bayan Arkadas

Memur bay arıyorum

5 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Memur bay arıyorum

Memur bay arıyorum; Selam Ben Kayseri den NEDİME 22 yaşında, 1.55 boyunda , 50 kiloda , buğday tenli bir bayanım. Ailemle yaşıyorum.Çocuk problemim yok. 30 la 35 yaş arası ciddi evlilik düşünen memur veya düzenli işi olan bir beyle evlenmek istiyorum.Lütfen sadece İzmir içi evlilik düşünenler yazsın.yalansiz mutlu yuvam olsun ciddi olmayan yazmasin. Niyeti aile kurmak isteyenlr yazsınlar. Güzel bir ruha sahip hayata positiv bakanlar yazabilir. DÜRÜST VE ALLAHTAN KORKAN BİR HAYAT ARKADAŞI MEMUR ARIYORUM.

Memur eş arıyorum, Memur eş bul, Memur eş ara, Memur bay arıyorum, Memur evlilik
Memur eş arıyorum, Memur eş bul, Memur eş ara, Memur bay arıyorum, Memur evlilik

 

Memur Evlilik Nedir?

“Evlenmek kolay peki ya denginizi bulmak” sloganıyla 2020 de yola çıktık. Memur evlilik sitesi Birevlilik.com, kamudan eş arayanların buluştuğu bir evlilik platformudur. Hem duygusal hem de mantıklı bir evlilik arıyorsanız doğru evlilik sitesine geldiniz. Tabi ki sadece memur yada yeni adı ile kamu personeli olmanız gerekmiyor. Hem kamu hem de özel sektör çalışanları bu sitede tanışıp evleniyor.

 

 

Neden Kamuya Yönelik?

Günümüzde kamuda çalışmanın, özel sektöre göre sosyal haklar bakımından daha avantajlı olduğu bilinen bir gerçektir; ancak kamu çalışanlarının da eş durumu tayin hakkı, mecburi hizmet yada rotasyon görevi gibi nedenlerle evlenemedikleri de diğer bir gerçektir. Bu siteyi hayata geçiren bizler de kamu çalışanı olarak bu zorlukları yaşadık ve hala yaşıyoruz.Birevlilik.com sanal ortamı daha gerçekçi hale getirilerek kendinize en uygun eşi bulmanızı sağlamayı amaçlıyor.

 

Ne Kadar Ciddi?

Birevlilik sağladığı hizmetle sizin kriterlerinizi sizin seçmenizi sağlar.Kişilerin meslek bilgilerini girmesi zorunludur,üye olduktan sonra hizmetin tüm basamaklarının hedeflerinize yönelik olduğunu göreceksiniz.Üye profilleri titizlikle kontrol edilmektedir. Tutarsız ve yanlış bilgi içeren sahte profil sahiplerinin sisteme tekrar girmesi engellenmektedir. Maddiyat uğruna kaliteden asla ödün vermiyoruz. Üyelerle ilgili her türlü şikayetinizi bizlere anında iletişim bölümünden yazabilirsiniz.

 

Bilgi Güvenliği

Sitenin hiç bir yerinde kimlik bilgileriniz istenmez ayrıca verdiğiniz tüm bilgiler gizli tutulup kimse ile paylaşılmaz.Üyelik bilgileriniz hiçbir arama motorunda yer almaz. Sadece bir rumuz belirleyip, meslek bilgilerinizi girerek hızlıca üye olabilirsiniz.

 

Birevlilik.com Memur eş nedir?

 

“Evlenmek kolay peki ya denginizi bulmak” sloganıyla 2021 de yola çıktık. Memur evlilik sitesi Birevlilik.com, kamudan eş arayanların buluştuğu bir evlilik platformudur. Hem duygusal hem de mantıklı bir evlilik arıyorsanız doğru evlilik sitesine geldiniz. Tabi ki sadece memur yada yeni adı ile kamu personeli olmanız gerekmiyor. Hem kamu hem de özel sektör çalışanları bu sitede evleniyor.

 

Birevlilik.com geliştirme ekibimiz, sizler gibi benzer sıkıntıları yaşayan çalışanlardan oluşuyor; kimi öğretmen, kimi doktor kimi özel sektör çalışanı.

 

Birevlilik.com sanal ortamı daha gerçekçi hale getirilerek kendinize en uygun eşi bulmanızı sağlamayı amaçlıyor.

 

Birevlilik.com aradığınız kişi hakkında doğru bilgi edinmenizin yanında, meslek bilgilerini öğrenmek, eş durumu tayini hakkı, mesai saatleri, gelir durumu ve askerlik durumu gibi konularda da fikir sahibi olmanızı sağlayan ciddi bir evlilik platformudur.

 

Neden kamuya yönelik bir evlilik sitesi?

Neden kamuya yönelik bir evlilik sitesi?Günümüzde kamuda çalışmanın, özel sektöre göre sosyal haklar bakımından daha avantajlı olduğu bilinen bir gerçektir; ancak kamu çalışanlarının da eş durumu tayin hakkı, mecburi hizmet yada rotasyon görevi gibi nedenlerle evlenemedikleri de diğer bir gerçektir. Bu siteyi hayata geçiren bizler de kamu çalışanı olarak bu zorlukları yaşadık ve hala yaşıyoruz

 

Sadece kamu çalışanları mı üye olabiliyor?

Sadece kamu çalışanları mı üye olabiliyor?Tabi ki hayır, kalbinizin kime sıcaklık hissedeceğine ancak kendiniz karar verirsiniz. Bizim amacımız aynı zorlukları yaşayan, aynı ortak noktaları olan kişileri bir araya getirmek.Diğer evlilik siteleri gibi eş seçiminizi biz değil siz yapıyorsunuz.

 

Üye profilleri gerçek mi?

Üye profilleri gerçek mi?Üye profilleri titizlikle kontrol edilmektedir. Tutarsız ve yanlış bilgi içeren sahte profil sahiplerinin sisteme tekrar girmesi engellenmektedir. Maddiyat uğruna kaliteden asla ödün vermiyoruz. Üyelerle ilgili her türlü şikayetinizi bizlere anında iletişim bölümünden yazabilirsiniz.

 

Ne kadar ciddi?

Ne kadar ciddi?Birevlilik sağladığı hizmetle sizin kriterlerinizi sizin seçmenizi sağlar.Kişilerin meslek bilgilerini girmesi zorunludur,üye olduktan sonra hizmetin tüm basamaklarının hedeflerinize yönelik olduğunu göreceksiniz.

 

 

Biz sizler gibi benzer sıkıntıları yaşayan çalışanlarız; kimimiz öğretmen, kimimiz doktor kimimiz özel sektör çalışanıyız. Bu platformda sanal ortamı daha gerçekçi hale getirilerek kendinize en uygun eşi bulmanızı sağlamayı amaçlıyoruz. Aradığınız kişi hakkında doğru bilgi edinmenizin yanında, meslek bilgilerini öğrenmek, eş durumu tayini hakkı, mesai saatleri, gelir durumu ve askerlik durumu gibi konularda da fikir sahibi olmanızı sağlayan ciddi bir evlilik platformuyuz.

Evlenmek kolay da peki ya denginizi bulmak? İster kamuda olun ister özel sektörde size en uygun eşi bulmanın en kolay yolu Birevlilikten geçer.

 

Neden mi? Çünkü herkes burada…

Günümüzde kamuda çalışmanın, özel sektöre göre sosyal haklar bakımından daha avantajlı olduğu bilinen bir gerçektir; ancak kamu çalışanlarının da eş durumu tayin hakkı, mecburi hizmet yada rotasyon görevi gibi nedenlerle evlenemedikleri de diğer bir gerçektir. Bu siteyi hayata geçiren bizler de kamu çalışanı olarak bu zorlukları yaşadık ve hala yaşıyoruz. Tabi ki hayır, kalbinizin kime sıcaklık hissedeceğine ancak kendiniz karar verirsiniz. Bizim amacımız aynı zorlukları yaşayan, aynı ortak noktaları olan kişileri bir araya getirmek.Diğer evlilik siteleri gibi eş seçiminizi biz değil siz yapıyorsunuz.Üye profilleri titizlikle kontrol edilmektedir. Tutarsız ve yanlış bilgi içeren sahte profil sahiplerinin sisteme tekrar girmesi engellenmektedir. Maddiyat uğruna kaliteden asla ödün vermiyoruz. Üyelerle ilgili her türlü şikâyetinizi bizlere anında iletişim bölümünden yazabilirsiniz. Birevlilik sağladığı hizmetle sizin kriterlerinizi sizin seçmenizi sağlar. Kişilerin meslek bilgilerini girmesi zorunludur, üye olduktan sonra hizmetin tüm basamaklarının hedeflerinize yönelik olduğunu göreceksiniz.

Her türlü önerilerinizi ve eleştirilerinizi bize yazabilirsiniz.Önerilerinizle ve eleştirilerinizle hep daha iyiye beraber yol alacağız.

Sitenin hiç bir yerinde kimlik bilgileriniz istenmez ayrıca verdiğiniz tüm bilgiler gizli tutulup kimse ile paylaşılmaz.Üyelik bilgileriniz hiçbir arama motorunda yer almaz. Resimleriniz ve yazılarınız kopyalanamaz. Hesap ayarları menüsünden profilinizi kimlerin görebileceğine karar verebilirsiniz. İstemediğiniz kişileri engelleyebilirsiniz. Sizi rahatsız eden üyeleri anında şikayet edebilirsiniz.Önceliğimiz kalitedir, bundan asla taviz vermeyiz.Talep için , hikayeni paylaş bölümüne girmeniz ve mutluluk hikayenizi bizimle paylaşmanız yeterlidir, sonrasında yapılan incelemelerde gerçekten sitemizde tanışarak evlendiğiniz teyit edilirse ve sizde mutluluk hikayenizin sitemizde yayınlanmasını onaylarsanız hediyenize hiçbir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.

Evlenmek isteyen erkekler yazsınlar, Evlenmek isteyenler, Evlenmek isteyen erkekler, Evlenmek isteyen baylar, Evlenmek isteyen beyler, Evlenmek isteyen yazsın,
Evlenmek isteyen erkekler yazsınlar, Evlenmek isteyenler, Evlenmek isteyen erkekler, Evlenmek isteyen baylar, Evlenmek isteyen beyler, Evlenmek isteyen yazsın,

Memur-Kamu çalışanlarına özel eş arama ve ciddi evlilik sitesi

 

ciddi evlilik sitesi Ciddi evlilik sitesi

Birevlilik.com sitesi sevgili, arkadaşlık, dostluk ya da çöpçatan hizmeti veren bir websitesi değildir. Sitemiz ciddi evlilik sitesi misyonu taşıdığından kayıt olan tüm kullanıcılarımızın amaçlarının eş bulma ve evlilik olması gerekmektedir.

 

Gerçek Profiller Gerçek Profiller

Üye profilleri editörlerimiz tarafından 7/24 titizlikle kontrol edilmektedir. Tutarsız ve yanlış bilgi içeren sahte profil sahiplerinin sisteme tekrar girmesi engellenmektedir.

 

Sesli ve Görüntülü Sohbet İmkanı

Onay verdiğiniz adaylarınızla sesli ve görüntülü görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Eş arayanlar, adayları ile ücretsiz sesli sohbetler yapabilirler.

 

 

Anlık Mesajlaşma ve Sohbet

Adaylarınız ile anlık çevirimiçi sohbetler yapabilirsiniz. Sohbet modülünü kullanıcı ayarları bölümünüzden kişiselleştirebilirsiniz.

 

Profil Gizliliği

Profil detaylarınız ve resimleriniz Google ve benzeri arama motorlarında listelenmez. Dilerseniz profilinizi site içi profil aramalarına kapatabilir, yalnızca sizin belirlediğiniz adaylar ile iletişim halinde olabilirsiniz.

 

7/24 Destek 7/24 Destek

Tüm soru ve sorunlarınız için bizlere yardım menüsü kısmından ulaşabilirsiniz.

Memur bay arıyorum, Memur bayan arıyorum, Memur arıyorum, Memur eş arıyorum, Memur eş bul, Memur eş ara, Memur bay arıyorum, Memur evlilik

 

Abone ol
Bildir
guest
6 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Ferhat. Kale

Mrh. Ben ferhat ankaraliyim ama yurtdisinda yasiyorum bu guzel ulkede yanliz yasiyorum Burda evim araban. Guzel is var. Sukur olsun maddi durumun iyi konusalim wapsap
0046737647306

Mirhan Selçuklu

Tanışmak istersen*054;4*28;7*99*69

İbrahim

Ben İbrahim tanışalım mı

Hakan 05425305725

Slm ben hakan yaş 43 By 173 kg 70 kumralım beni çıkarsız sevebilecek dürüst bir bayan bayan arıyorum hiç bir kötü alişkanlıgım yok arayın tanışalım bekliyorum Samsunlu hakan 05425305725

burak 5449385123

mak 544 938 5123 güven Ben Burak bayan arkadaş arıyorum uzun boylu sportif atletik biriyim sevmek sevilmek isterdim 544 938 5123 güveneceğim seveceğim bayan arkadaş arıyorumAnt

Wahin

Salam Aleykum…+491632623214

6
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x