Merhabalar Ben 59 Yaşındayım

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver
Adınız
Hasan
Email Adresiniz
hkaraoglan202@gmail.com
Mesajınız
Merhabalar Ben 59 Yaşındayım Devlet memuruyum çalışıyorum 45-55 yaş arasında aklı başında inançlı ve kapalı Namazını kılan bir bayan arıyorum Allah Hayırlısını nasip eylesin Amin.
Soyadınız
karaoğlan
Size Ulaşabileceğimiz Telefon Numarası
5388757409
Evlilik selam ben istanbuldan-01-30-12-10-46.png
Evlilik selam ben istanbuldan
Adınız
Hasan
Email Adresiniz
hkaraoglan202@gmail.com
Mesajınız
50 yaşındayım 1.75 boy 85 kilo çalışıyor ve devlet memuruyum ince teferruatları yüz yüze konuşuruz
öncelikle hayırlısını diliyorum.
Soyadınız
Karaoğlan
Size Ulaşabileceğimiz Telefon Numarası
5388757409


Oysa hayat hiçbir zaman kolay ve eğlenceli değildir. Her zaman sorunlar olur, geçim sıkıntısı başlar, akrabalarınız ölür, hastalıklar gelir. Eğer sadece bunları düşünüp kendinizi ve yanınızdakini sıkarsanız evlilik anlamsız olur ve boşanmak çözüm olarak görülür. Boşanan kişi başka biri ile yola devam edince problemlerin biteceğini ve hayatın daha güzel olacağını zanneder bu bazı durumlarda çözüm olur ama çogu zaman bunu kendi içinizde konuşarak hallede bilirsiniz eşinizle baş baş konuşmayı dememelisiniz ve onanla sorunun ne oldugunu konuşmayı deneyin ve aranızda sorunu çözmeyi deneyin

Oysa evlilik canım cicim ayları”denilen birkaç ay boyunca güzeldir. Bu dönemde insan sarhoş gibi çevredeki problemleri görmez görmemezlikten gelir sorun çıktığında önce stres yapmak yerine sevdiği kişiyi düşünür ve problemleri görmezden gelir. Her türlü derdin birlikte aşılacağını düşünür. Ama zaman ilerleyip de problemlerin bitmediğini görünce yukarıda saydığım iki seçenekten birine göre davranır.?
Evlilik problemler karşısında dayanacak birbirinize sahip olmaktır. Dikkat edin: yanındaki problemlerin suçlusu değil, problemlerde size destek olacak bir dost gibidir. ve Bir dosttan daha öte hayat arkadaşıdır. İşte; buna evlilik denir.

Eğer sizi mutlu edecek birini arıyorsanız evlenmeniz yanlıştır, hiçkimse zorlama ile bir başkasını mutlu edemez. Aramanız gereken hayat boyunca yanınızda olup size destek olacak biridir. Güzel günler de herkes zaten iyidir, Evlenilecek kişi zor zamanlarda arkanızda durması gereken kişidir.
Evlilik için çevrenizdeki kişilerden ve tanıdığınız insanlar arasından seçim yapmayı deneyin ve Evlilik sitelerinden faydalıdır ama başka şehirden hiç bir akrabanızın veya arkadaşınızın bile tanımadığı biri ile evlenmek biraz risklidir. İnternetten arkadaş olunca önce sevgilinizi iyice tanımanız ve size ne kadar değer verdiğini bilmeniz gerekir. bunu kimseye söylemeden kendiniz test edin ve size nekadar deger verdiyini anlamaya çalışın

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x