Evlenen Çiftlerimiz

Mutlu Yıllar Herkese

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Sitemizle koca bir seneyi gene devirdik hep birlikte bu arada bazen kötü haberler aldık bazen de siz üyelerimizden aldığımız güzel haberlerle sevindik. Madem 2022’ye giriyoruz güzel haberlerle girelim istedik. Aslında bunu uzun süredir yayınlamayı düşünüyorduk ama gerek işlerimizin yoğunluğundan gerek üyelerimizin bize karşı cefakarlıklarından bir türlü fırsat bulamadık. Biz seçtiğimiz belli üyelerimizi yayınlayacağız bu konu da da şimdiden yayımlayamadığımız üyelerimizden özür dileriz.

Hep şu soruluyor bu sitede evlenen var mı ?

Var dostlar o kadar fazla ki biz yayınlamıyoruz bizlere gelen davetiyeleri bugün yılın son günü bu yüzden gelen onlarca davetiyeden sadece bir kaçını yayınlayacağız. Umarım darısı bekarların başına olur tez zamanda hayırlı bir evliliğe adım atarsınız.

Sitemiz de evlenen çiftlerimize ise Mutluluklar Dileriz.

Hoşgeldin 2022 diyoruz ve sizler den gelenlere bırakıyoruz sözü.

Esin & Fahri

Esin & Fahri
Esin & Fahri

Kadere inanın

2020 yılında siteye güvenerek ilan verdikten sonra birçok bayan ile görüştüm. Siz doğru bir insansan iseniz Rabbimizde o doğruyu size kılıyor. Ankara’dan km lerce ötede Malatya’da buradan 100 km uzak ilçesinin köyünden eşim ile tanıştım. Mümkün olmayan uzaklıkta bizi bir araya getiren ve taçlandıran Rabbimize sonsuz teşekkür ediyorum. 2021 yılından bu yana evliyim. Bir çok bayan ile meşru dairede mertçe görüştüm. Çok zor olsa da son karar noktasında istişare kesinlikle etmenizi tavsiye ediyorum. Rabbim gönlünüze göre olanı nasip etsin. Birevlilik.Com Ailesine Sonsuz teşşekürler. Fahri

Sevim & Kazım

Sevim & Kazım
Sevim & Kazım

Elhamdülillah

Biz evliliğimizi İslama uygun yaşamayı istedik ve elhamdülillah oldu da. Çok küçük tesadüflerle birbirimizi bu sayfada bulduk. Niyetiniz Allah rızası için olunca gerisi hayra bağlanıyor. Kazım iyi ki benim eşim onu iyi ki tanımışım. Sevim. Birevlilik.Com Sayesinde herşey daha kolay. Çevremde herkese burayı tavsiye ediyorum.

Ezgi Ve Habil

Ezgi Ve Habil
Ezgi Ve Habil

Bu sitede tanıştık, evlendik, mutluyuz. Bir evlilik yöneticilerine teşekkürler.Doğru ve güvenilir site ben eşimi burada buldum tavsiye ederim 🙂 Çok uzaktan tanıştık sevdik zorlu yollardan aşamalardan geçtikten sonra sonunda bizde guvenip birbirimize evlendik bu mutluluğu Allah herkes e nasip etsin

EVLENDİK MUTLUYUZ Ezgi34. Habil35

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x