Bayan Arkadas BulBayan arkadas ilanlarıCiddi Bayan Arkadasİslami EvlilikŞehir Şehir Bayan Arkadas

Nur evlilik sitesi

5 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Nur evlilik sitesi

Nur evlilik sitesi içerisinde ücretsiz olarak İslami sohbet etme imkanına sahip olabilirsiniz. İslami evlilik sitelerimiz sayesinde dinimize en uygun şekilde yeni arkadaşlarla tanışma imkânı sağlayabileceğinizi ve bu arkadaşlıkları; dostluğa hatta İslami evliliğe ulaştırmak tamamen sizin elinizdedir.

Evine bağlı,elinden her iş gelen güleryüzlü biriyim İslama Uygun Evlilik Arıyorum adım Serap 37 yaşndayım. Kırşehir de yaşıyorum. Kapalı bayanım bilgilerinize. ALLAH’tan korkan vicdan sahibi yalanla işi olmayan dürüst namuslu bir bey arıyorum. Kamu da memurum bu yuzden resmımı atamıyorum.
Allah korkusu olan çok merhametli bir kişiliğe sahibim. Sabırlı ve saygılı bir kişiyim. Olaylar karşısında empati yapmayı seven ve farklı açılardan olaylara bakmayı çok severim.huzurlu ve mutlu bir yuvam olsun evleneciğimm kişinin Allah korkusu olsun

Ne Arıyorum: Sadakat ve dürüstlük bilen bir kişi aramaktayım.
Allahtan korkan ve Allahın rızası yaşayan biri ile tanışmak istiyorum inşallah. ,

Nur evlilik sitesi, Nur evlilik, Nurevlilik, Nur evlilik İslami Tanışma, Nur evlilik Dini Tanışma, Çevrimiçi İslami tanışma, Dini tanışmalar
Nur evlilik sitesi, Nur evlilik, Nurevlilik, Nur evlilik İslami Tanışma, Nur evlilik Dini Tanışma, Çevrimiçi İslami tanışma, Dini tanışmalar

Nur evlilik

Türkiye’nin en büyük İslami mobil tanışma sitesi olan Heyt.Net sizlere keyifli sohbetler diler. Muhabere içerisinde olmak isteyen insanların din bilgileri paylaşarak insanların yeni bilgiler edinmesi ve bunun yanında da güvenilir arkadaşlıklar namuslu paha biçilmez arkadaşlıklar edinmek amacıyla kurulmuş sitelerdir. Dini muhabbet odaları din hakkında merak edilen soruları ya da yüz yüze sormaya çekindiğiniz soruları sormak için de açılmıştır.

Genellikle İslam dinine ilişkin detaylı bilgileri öğrenmek ve bu bilgileri paylaşmak bu sitelerin genel özelliklerinden biridir. İslami Evlilik platformu olan dini muhabbet odaları amacı insanlara İslam dinini anlatmak ve bu bilgileri güçlendirmektir.

Aynı zamanda dini oyunlar da dini bilgileri güçlendirmede yarar sağlar. Böylece dinle ilgili bildiğiniz bilgiler pekişmiş olacaktır. Dini tanışma sitelerinde dini bilgiler paylaşıldığı gibi ahlaki arkadaşlıklar da kurulabilmektedir.

Böylece değerli sohbetler ederek kaliteli arkadaşlıklar da kurabilirsiniz. Dini muhabbet odaları hakkında yukarda bilgileri verdik. Bedava bir şekilde ahlaki arkadaşlıklara yelken açtığınız gibi dini bilgiler hakkında da bilmediğiniz merak ettiğiniz yekpare konuları öğrenmiş olur ve öğrendiğiniz bilgileri de başkalarına anlatarak insanlar arasındaki iletişimi diri tutmuş olursunuz.

Nurevlilik

Nurevlilik İslami tanışma, İslami sohbet, dini evlilik, dini tanışma, İslami muhabbet, dini muhabbet, İslami cet, dini çet sitesidir Sizin için. Eğer Bir sorunla karşılatırsanız veya size haksizlik yapıldığını düşünüyorsanız. veya bir yardım almak istiyorsanız #help ve #operhelp kanallarımızı ziyaret edip yetkili arkadaşlara sorunlarınızı iletiniz.

Nur evlilik İslami Tanışma

Nur evlilik İslami evlilik kanalları içerisinden dinimize uygun olarak yapılan tanışmaların genel ismi olarak bilinir. Daha detaycı bir yaklaşımla bakacak olursak İslami muhabbet siteleri dendiğinde internet ortamında çeşitli ülke ya da şehirlerden paydaş kullanım alanına girilerek paylaşılan malûmat ve deneyimler dememiz mümkündür.

Farklı sebep ve engellerden ötürü bir araya gelme imkânı bulamayan din kardeşlerimizi odak noktada birleştirme maksatlı yayın yapan Heyt.Net ile bu imkan bundan böyle yaşam bulmaktadır. Hepimizi yakından ilgilendiren dini konularda İslami sohbetler ederek bildiklerimizi başkalarına aktararak aynı zamanda bilginin zenginleşmesini sağlamış olmaktayız. Bu pencereden baktığımız zaman bazı dezavantajların olduğunu söylemek gerekir.

Bu tanışma siteleri içerisine karışıp farklı arayışlar ve emeller için gayret gösteren katılımcılarımız olmakta. Biz yönetim olarak bu tür olayların önüne geçmek için gerekli gayreti göstermekteyiz. Sevgili arkadaşlar, yukarıda söz etmiş olduğumuz durumlardan lütfen kendinizi saklayınız. Bildiğiniz üzere yapılan hiçbir zaman gizli kalmamakla birlikte attığımız her adımın hesabını vermekle sorumluyuz. Farklı arayışlar ve gayeler uğruna İslami tanışma sitesini kirletmeye kimsenin hakkı bulunmamaktadır.

Özel pencerelerde yapılan sohbetlere hiçbir şekilde müdahale etmiyoruz fakat bazı argo içeren kelimelerin kullanımı yasaktır. Bu yasak kelimeleri ısrarla kullanan kardeşlerimizi siteden uzaklaştırmak zorunda kalıyoruz. Lütfen kendinizi böyle küçük durumlara düşürmeyin, bilmenizi isteriz ki hepimizin anası ve kız kardeşi vardır ya da olabilir!

Bu güzel başlığımızın satırlarına devam ederken herkesin iyi birer insanoğlu, topluma faydalı güzel bir dindar olmasını en içten dileklerimizle arzuluyoruz. Bu yoldan biz site yönetimi olarak üzerimize düşen her ne varsa severek yapmaya hazırız.

Sizlerden gelen dini sorular, eleştiriler ve öneriler bizlerin her daim hafızasında yer edinmektedir. Bayan kullanıcılarımız bir takım şikâyetleri üzerine birkaç önlemler alarak çeşitli katılımcıları sıkı takibe almış bulunuyoruz. Yapılan gudubet saldırılar ve ya şahsa karşı olumsuz davranışlarda herkesin IP adresleri kayıt altına alınıp herhangi bir duruşma durumunda resmi kurumlara iletilir.

 

Nur evlilik Dini Tanışma

Yüz binlerce Nur evlilik dini tanışma kanalları şuanda aktif durumda ve çoğunun kullanıcı potansiyeli yok denecek kadar az veya hakikaten yoktur. Dini tanışma kelimesinde yapılan yıllık aramalara göz attığımızda her geçen yıl gerçekleşen düşüşlerin bahsi geçen kalitesiz kuruluşlar olduğu hepimizin ortak noktasıdır. Evlilik muhabbet ve dini tanışma siteleri ile bu kısır döngünün önüne geçmek ve sektörün önder İslami evlilik kanalı olarak nur evlilik bu işe sonunda el atma kararı aldık.

Çevrimiçi İslami tanışma

Alışıla gelmiş ve tekdüzen partilere benzettiğimiz bazı haksız rekabetle zirvede olan dini çet sitelerinden artık tüm kullanıcılarımız sıkılmış durumda. Hem onların hem de bizim daha ehemmiyetli ve kalite kokan tanışma sitelerine girmek hakkımız ve bunu sonuna kadar savunup, ebediyen yaşatacağımızdan kimsenin zerre tanesi kadar kuşkusu olmasın! Tanışma sitelerinde günde ortalama olarak 300 ile 350 arasında çevrimiçi İslami muhabbet kullanıcısı bulunmakta.

Dini tanışmalar

Dini tanışmalar dinimizi sanal ortama taşıyarak tüm âlem üzerindeki Müslüman kitleyi aynı çatı altında toplamayı hedefleyen, bu grup ile belirli günler ve haftalarda dini sohbetlerin yapıldığı ve çeşitli İslam âlimlerinin hayatlarının paylaşıldığı tanışma sitelerine verilen isimdir. 2023 yılının son çeyreğinde gerçek anlamda bu hizmeti veren ve hiçbir kar amacına yönelik olmayan tek bir site kalmıştır. Diğer sitelerin farklı amaçlara ve oluşumlara dinimizi peşkeş çekmiş olması içimizi burkmadı değil açıkçası.

 

 

Abone ol
Bildir
guest
4 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Fatih

Merhaba ben fatih esmer olgun kendini bilen saygılı oturmasını kalkmasını bilen yerine göre hareket eden kendini yetiştirmiş kişiliği oturmuş ciddi kültürlü uyumlu bir insanım seni tanımak konuşmak evlenmek istiyorum 0541 512 22 13 numaram çekinmeden arayabilirsin niyetim evlenmek

Ugurkonya05068475837

Ciddi kızlar

Mert

Merhaba

Tekin

Hollanda dadan slm cıddı ısenız tanışıp yuva kuralimi 0031645995053

4
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x