Evlenen Çiftlerimiz

Onlar Birevlilik’de tanıştı

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Onlar Birevlilik’de tanıştı

Onlar Birevlilik’da tanıştı, Binlerce üyemiz arasından yüzlerce kişi bizleri iki sene boyunca hikayelerinden haberdar etti. Onlar paylaştı, biz mutlu olduk. Yeni mutlu çiftlerin hikayelerini okumak için de sabırsızlanıyoruz. Sitemizde yer verdiğimiz onlarca mutluluktan biri de siz olun.

Size uygun profilleri görmek ücretsiz

Bir evlilik’da eşleştiğiniz üyelerin profillerini, fotoğraflarını ve karakter analizinizi ücretsiz olarak görebilirsiniz.

Doğru kişiyi bulmak artık daha kolay

Sosyo-ekonomik ve karakter analizine dayalı eşleştirme sistemimiz sayesinde tanışacağınız kişilerle uyumlu bir birliktelik kurma olasılığınız artacak.

Binlerce çifti bir araya getirdik

Yayına girdiğimiz günden bu yana binlerce çifti bir araya getirdik. Bir evlilik’un başarılı eşleştirme sistemi sayesinde her gün pek çok üyemiz yeni bir birlikteliğe adım atıyor.

Rüzgar & Yağmur

Rüzgar & Yağmur
Rüzgar & Yağmur

Antalya’dan güzel bir aşk hikayesiyle yine sizlerleyiz…Gelinimiz Yağmur Hanım tıbbi sekreter olarak çalışırken, Damadımız Rüzgar Bey ise muhasebeci. Ve hikayelerini Yağmur Hanım’ın dilinden dinliyoruz…

‘’Merhaba Bir evlilik, ben Yağmur;

İlk olarak böyle güzel bir amaç için bu siteyi açtığınız için tesekkür ederek başlamak isterim… Sayenizde birçok insanın hayatı boyunca karşılaşma fırsatı olmamış olan, diğer yarımı buldum. Birevlilik’a ilk girişim ‘’ciddi evlilik sitesi olarak yayınladığınız reklam’’ sayesinde oldu. Evlilik düşüncesi her genç kadın gibi benim de aklımda vardı. Ama çevremin kısıtlı olması ve hayalimdeki insana ulaşmamın zor olduğunu düşündüğümden henüz hayalimdeki prensimle tanışmamıştım… İnternet ortamından çekinsem de Birevlilik’a ve kendime bir şans vermeyi istedim… Birevlilik hakkında arkadaşlarımdan da güvenilir bir site diye öneriler duymuştum. Tabi ilk başta kriterlerimin uymadığı birçok üyeyle karşılaştım. Ama hayal kırıklıkları ve ümitsizlikler beni yıldırmadı. İçimden bir ses hep aradığımı bulacağımı söylüyordu.

Sonra bir gün 07.10.2020 tarihinde bir bayram kutlama mesajıyla o güzel insanla tanıştım. Mesajlaşmalar her geçen gün artarak devam etti. Yazışırken benim cümlelerimi o, onun cümlelerini ben tamamlıyordum. Ve her konuda uzun sohbetler yapabiliyorduk. Hayatımda ilk kez beni anlayan biriyle karşılaşmıştım… Bir ay kadar mesajlaştıktan sonra da ilk buluşmamızı yaşadık, ayrı şehirlerde olsak da Ruzgar’in özverisiyle ilk günkü gibi güzel birçok görüşmemiz oldu. Ailelerimizin de tanışıp birbirlerini uygun görmesiyle 5. Ayimizda yani 08.04.2021 tarihinde evlendik.

Şükürler olsun mutluluğumuzu Birevlilik.com’a borçluyuz… Umarım bundan sonra da birçok çiftin mutluluğuna ve yuva kurmasına öncülük edersiniz. Sizlerden tek ricam; siteye ilan veren kişilerin gerçekten evlilik düşünen, iyi niyetli kişiler olması için elinizden gelen gayreti göstermeniz… Bize yaşattığınız muhteşem anlar için çok teşekkürler:) Burda aradığım eşi buldum. Cook mutluyuz 1 senedir evliyiz ve bu mutluluğun bir de meyvesi geliyor allahım hepinize nasip etsin. Bu siteyi çok sevdim çünkü Evimin reisini buldum çooook mutluyuz’’

Kenan & Arzu

Kenan & Arzu
Kenan & Arzu

İzmir Karabağlar’da yaşayan aşık çiftimizden uzun uzun bahsetmeden kendi cümleleriyle Kenan Bey’in anlattıklarını size aktarıyoruz. Kenan Bey sözlerine başlarken mutluluktan havaya uçar gibi… Ve şu cümleyle başlıyor; ‘’ Birevlilik iyi ki varsın! ‘’

‘’Bir sabah Birevlilik’de bayan ilanlarına bakarken hayatımın aşkı Arzu’yi gördüm. Kalp atışlarım hızlandı ve tanışmayı çok istediğimi belirten bir mesaj gönderdim. Eşim Arzu’den bir süre sonra cevabıma dönüş geldi, profilimi incelediğini kendisinin daha önce evlendiğini ama benim daha önce evlenmediğimden tanışmak istemediğini anlatan bir mesaj göndermişti. Tabi ben bunun üzerine yıkıldım… Ama üzüldüğüm tek şey Arzu’yi tanımayı çok istememdi. Arzu’nin önceki evliliğinden bir çocuğu olması da Arzu’nin gözünde bizim için ileride sorun olacak bir durumdu.

Ama benim için hiç de sorun değildi ve Arzu’nin bunu anlaması için savaştım… Kendimi ona kabul ettirmek için her şeyi yaptım. Arzu’yi ilk görmeye gittiğimde ona her şey nasıl başlarsa öyle gider dedim, o yüzden biz sevgi dolu başlamayı seçtik ilişkimize. Her şey mutluluk içinde rüya gibi devam etti hayatımızda… En kısa sürede ailelerimizi de tanıştırdık, onları ve çevremizdeki herkesi bu mutluluğa dahil ettik.

Ve 12 Şubat 2021 tarihinde evlendik! Onu ve çocuğunu hep, çok seveceğime yemin ettim. İçimizdeki sonsuz sevgiyle sıcacık yuvamızda üçümüz birlikte yaşıyoruz. İyi ki onları tanımışım, iyi ki Bir evlilik var!‘’

Arzu’nun dilinden sözler

Çevremde evlenilecek tarzda bir bay olmadığına karar vermiş ve aileme bu kararımı açıklamıştım. Artık görücü usulünden başka bir seçenek kalmamıştı benim için. Ta ki Birevlilik.com\\\’u keşfedinceye kadar. Burada hayatımın aşkı ile tanıştım ve 3 ay sonunda evlendik. Allah senden razı olsun Birevlilik.com

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Halil

Slm ben Halil mersin yas38 ciddi evlilik arayan bayanlar arasın lütfen niyeti evlilik olan bayanlar arasın 05366029197

1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x