Rüyada Abluka Görmek Tabiri

Ben kimim: Ben Ayten 39 yaşındayım ve İsviçre’de yaşıyorum. Burada evlenecek bir adam bulmak istiyorum. İlişkilere hazır değilim. Bir aile kurmak ve onlara sevgi ile bakmak istiyorum.
Ne arıyorum, Tanrı’dan korkan bir adam arıyorum. Hayattan ne istediğini biliyor. Benim için dua etmesi ve oruç tutması önemlidir. Ve inancını güçlendirmek istiyor.

bayan arkadas numaraları bayan arkadas, bayan arkadas numaraları kizlar, bayan arkadas numaraları bayan arkadas odaları, bayan arkadas numaraları bayan arkadas sitesi, bayan arkadas numaraları kizlar sitesi, bayan arkadas numaraları bayan arkadaş,


görünüm
Boyutum: 161 – 165 cm (63,1 – 65,0 inç)
Rakam: ince
Ağırlığım: 46-50 kg (99,3 – 100,2 lbs)
hayat
Medeni durumum: boşanmış
Çocuklarım: Çocuğum yok
din
Benim payım: Sunnit
Bir başörtüsü mü takıyorsunuz yoksa bir başörtüsü mü arıyorsunuz?
Dönüştürüldünüz mü?: Evet
Aile değerleri: Belirtmek istemiyorum

 

 

Rüyada etrafının kuşatılarak ablukaya alındığını görmek, kişinin düşmanları tarafından işine sekte vurulacağına ve rakipleri yüzünden büyük zararlara uğrayacağına delalet eder. Ablukaya alındığını görmek, işinizde ya da hayatınızın herhangi bir alanında sizi çekemeyen kimselerin olduğuna ve sizin işlerinizi engellemek, bozmak için uğraşacağına işarettir. Rüyada etrafındaki ablukayı yararak bundan kurtulduğunu görmek, işinde ve ticaretinde ilerleyerek para kazanmak için hiçbir engelin kalmadığına işarettir. Ablukadan kurtulmak hem yaşadığınız sorunları halletmek hem de başarılı olmanız için önünüzde engel kalmadığına delildir. Rüyasında çok sevdiği bir kişinin abluka içinde olduğunu ve onu kurtarmak için kendisinden yardım beklendiğini görmek, mali durumu bozuk bir kimsenin sizden borç para ya da maddi herhangi bir konuda yardım isteyeceğine delildir. Rüyada düşmanı ablukaya almak, yaşamınızdaki düşmanlarınızı gözetmeye, onları kontrolünüz altında tutmaya, iş ve fikirde sebat göstermeye, nefis ve şeytanla sürekli ve bilinçli mücadeleye, muhasara müşrikler üzerine galip gelmeye, düşmanlarınızı yenmeye, kendinizi güçlü hissedip kendinizden emin olmaya işarettir. Başka bir yoruma göre de: Rüyada düşman tarafından kuşatılmak, sindirim rahatsızlığına ve kabızlık çekmeye de delalet eder.

2 thoughts on “Rüyada Abluka Görmek Tabiri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir