Bayan Arayan ErkeklerErkek Arkadaş ilanları

Sadakat

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Sadakat

Sadakat Merhabalar ben istanbuldan murat 36 yaşındayım buradaki amacım gönlüme göre bir bayan arkadaş bulup onunla hayatımı birleştirmektir yalanı sevmeyen dürüst birisiyim karşı taraftan tek beklentim bana karsı acık ve dürüst olmasıdır bir ilişkide güven olduğu sürece o ilişki mutlu bir şekilde ilerler herkese hayırlı kısmetler dilerim.0542,125,42,86

Sadakat
Sadakat

İlk olarak evlilik merkezi yapısında bilimsel bir yöntem kullanıyor. Uzun bilimsel çalışmalar sonucunda oluşturulmuş bu yöntem sayesinde aslında üyelerin bilimsel evlilik yapması ve böylece mutlu evlilik kurma şansının artırılması hedefleniyor.

Evlilik merkezine üye olurken sistem size bir çok soru soruyor. Sizin verdiğiniz cevaplara dayanarak kişilik analizinizi yapıyor ve üye önerisi olarak karşınıza sadece size uygun üyeleri çıkarıyor. Böylelikle size sadece ve sadece uygun adayları gösteriyor. Böylece siz de sadece sizin için uygun adaylar arasından seçim yapabiliyorsunuz. Beğendiğiniz bir üyeyle site üzerinden iletişime geçebiliyorsunuz.
Evlilik merkezi ‘nin diğer bir avantajı ise tanışabileceğiniz binlerce eş adayının olması. Hiç kimsenin kendi sosyal çevresinde bu kadar fazla sayıda aday yokken evlilik merkezi evlenmek isteyen kişilere böyle bir avantaj da sunuyor. Binlerce aday arasından dilediğinizle konuşup tanışabiliyorsunuz. Üstelik burada bulunan herkes sadece evlenmek amacıyla geliyor, yani buradaki herkes aynen sizin gibi kendisine uygun bir eş rıyor. Bu sayede de evlenecek kişiyi bulma olasılığınız oldukça artıyor.
Evlilik merkezi ayrıca sadece sizin istediğiniz özelliklerde adaylarla tanışmanızı sağlıyor. Örneğin üniversite mezunu, uzun boylu, atletik yapılı, çalışan, belli bir gelir seviyesine sahip, daha önce hiç evlenmemiş bir kişi arıyorsanız, size uygun olarak sunulan üyeler de bu aradığınız özelliklerde oluyor. Böylelikle konuştuğunuz kişi istediğiniz gibi mi değil mi, özellikleri nelerdir, tahsili nedir gibi konulara kafa yormadan ve bunlarla vakit kaybetmeden uygun üyeleri tanımaya başlıyorsunuz.

Evlilik merkezi ‘ne üye olmaktan ve bu ortamlardan eş bulmaktan hala çekinen insanlar var günümüzde. Öyle ki internet üzerinden tanışıp evlenmiş olan bir çok çift bile internet üzerinden tanıştıklarını gizliyorlar. Oysa ki günümüzde görücü usulu, arkadaş tavsiyesi veya tanıştırması ne kadar normalse, bu evlilik sitelerinde uygun eşi aramak da o kadar normal. Evlilik siteleri sadece eski ve klasik görücü, tanıştırma, tavsiye etme gibi usullerin daha modernleşmiş, teknolojiyle birleşerek günümüze taşınmış hali. Bu nedenle bu sitelerde evlenecek kişiyi aramak oldukça normal ve olağan. Siz de eğer gerçekten evlemek istiyorsanız ve evlenecek kişiyi henüz bulamadıysanız, herhangi bir çekince duymadan evlilik merkezi’ ne üye olabilirsiniz.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x