Seviyeli ve durust birini ariyorum

5 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Seviyeli ve durust birini ariyorum, Merhaba ismim birsen makedonya vatandasiyim bana maddi manevi deatek olacak bir es adayi ariyorum 0032467766343

Seviyeli ve durust birini ariyorum
Seviyeli ve durust birini ariyorum

mutlu evlilik,

Merhaba sevgili makale okurları son zamanlar insanların aradığı da aslında mutlu bir evlilik zamanı ile arkadaş ortamından bahsetmek istiyorum.

Eksiksiz eğlenceli neşeli hoş vakit geçirebilecekleri yerlerden bir tanesindesiniz. Ortamın büyüsüne kapılarak katılmayı kaynaşmayı ve her zaman gelmeyi isteyeceğiniz bir ortam.

Saygılı ve seviyeli insanların bol olduğu mutlu bir evlilik zamanı diyebileceğiniz bir mekan. Bizlerin amacı siz değerli ve önemli arkadaşlarımız için aile ortamı sağlamak.

Özgürce katılıp keyfinizce eğlenip stres atacağınız çok değerli dostluklar arkadaşlıklar kurabileceğiniz bir platform sunmaktayız. Sizlerden çok bir şey istemeyen katılım şartları ise takma isim başka hiç bir şartı koşulu yok.

Kuralları ise ortama uygun hareket ederek arkadaş etme argo hakaret içerik sözler kullanmadan uzun soluklu seviyeli arkadaşlıklar kurmak. Bunların olduğu bir ortamda aile gibi olmaz mıyız? Sizde ailemizin bir parçası olmak ister misiniz. Gün içinde aklımıza gelen bir konuyu eşimizle, sevgilimizle, arkadaşımızla, ailemizle paylaşmak için bile ya akşam olması için saatler beklemek zorundayız ya da günün temposunda ufak vakitler yaratıp hızlı bir şekilde aktarmak durumundayız. Tabii bu hızlı iletişim kurma durumlarında olayın verdiği duyguyu, heyecanı aktarmak da bir o kadar zorlaşmaktadır. İşte bunun için yardımı azımsanamayacak bir şeyden bahsederiz.

Bizler sadece arkadaşı ve kaynaşmayı seven insanlar olduğumuz için kişilerin de konuşarak nasıl ise yazacakta aynı hassasiyette arkadaşlık kuracaklarına inanırız. O halde buraya tıklayıp katılabilirsiniz şimdiden sizlere keyifli arkadaşlar.

Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Mtk2040

Merhaba Antalya’dan yazıyorum yaş 40 bekarım vicdanlı minyon bir bayanla tanışmak görüşmek istiyorum 05520652040

Emrullah öz

05335205572 dürüst en fazla 40 yaşında seviyeli oturmasını kalkmasını bilen ağır başlı bir bayan arıyorum en fazla küçük bir çocuğu da olabilir kendime ait evim var calisiyorumda kocaeli kartepede oturuyorum universite mezunuyum

2
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x