Bayan arkadas ilanlarıYabancı Bayan Arkadas AraYabancı Bayanlar

Ukraynalı Bayan

5 2 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Ukraynalı Bayan

Ukraynalı Bayanım. Ukrayna evlilik için dogru adrestesiniz… Merhaba ben Radmila, 34 yaşındayım. Ukrayna Kiev’da yaşıyorum. Aslen Ukraynalıyım. Özel bir şirkette yönetici asistanı olarak görev yapıyorum. Hayatımda sıranın evliliğe geldiğini hissediyorum. Bu maksatla Türkiye’de yaşayan eğlenceli, sempatik ve yakışıklı bir beyle evlenmek istiyorum.

Ukraynalı Bayan
Ukraynalı Bayan, Ukraynalı Bayan arkadaş, Ukraynalı Bayan rkadaş sitesi, Ukraynalı Bayan arkadaş siteleri

Ukraynalı Bayan Arkadaş

Sitemizde, tümüyle seçilmiş ve kaliteli Rus Bayan, Ukraynalı bayan, kazak bayan, beyaz Rus Bayan, Tatar Bayan, Lituanyalı bayan, Letonyalı bayan, Estonyalı bayan, Özbek bayan, Türkmen bayan ve Kırgız bayanlar ile tanışarak, evlilik, tatil arkadaşlığı, uzun süreli birliktelik, sosyal faaliyet arkadaşlığı, chat arkadaşlığı kurabilirsiniz. Birevlilik.com kaliteli chat sitesi üyelerinin tümü seçilmiş özel insanlardır.

 

En güzel Rus kadınlar veya Rus bayanlar ile gerçek tanışma ortamına girmek istiyorsanız, tanışma sitemize üye olun, arkadaşlık sitesi olarak ne faydalar sağlayacak gözlerinizle görün!!!

 

Yeni bir tanışma sayfasıdır. Bu sayfada gerçekten var olan kişilerle tanışırsınız. Yeni internet sitemizde, Türkiye içinde İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Trabzon ve diğer tüm şehirlerimiz yanı sıra, Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Litvanya, Letonya ve Kazakistan’daki üyelerimiz ile de tanışırsınız.

Ukraynalı Bayan Arkadaş Sitesi

 

Yeni internet sitemiz birevlilik.com sizleri yurt dışında yeni arkadaşlarla tanıştırmak için olağanüstü fırsatlar sunuyor

Günümüzde modern bay ve bayanların internet ortamında birbirlerine en uygun kişiyi bulmakta en çok sıkıntı çektikler konu zamanlarının yetersiz olmasıdır.

 

Sitemizi kullanmanız size zaman ve para tasarrufu sağlar!

 

Sitemizin amacı zaman problemini en aza indirgemek, en düşük maliyetle en yüksek verimi sağlayarak; Size en uygun olacak kişiyi en kısa zamanda bulmanıza yardımcı olmaktır.

Ukraynalı Bayan Arkadaş siteleri

 

Birevlilik.com sitesinin en belirgin farkı detaylı arama modülüne sahip olması ve sizin aradığınız özelliklerin karşı tarafta var olmasını sağlamasıdır. Örneğin, Eğer uzun süreli bir birliktelik arıyorsanız kısa süreli bağ arayanlarla vakit kaybetmeyecek, detaylı arama modülünde uzun süreli birliktelik sekmesini işaretleyecek ve sadece uzun süreli birliktelik arayanları görüntüleyeceksiniz.

 

İstekleriniz neler olabilir?

 

1-Aşk ve uzun süreli birliktelik

 

2-Kısa süreli birliktelik

 

3-Tatil Arkadaşlığı

 

4-Sıra dışı birliktelik

 

5-Sadece Arkadaşlık

 

6-Sosyal faaliyet arkadaşlığı

 

7-Evlilik

 

8-Tanışma

 

Tüm bu istekler arama kayıtlarında yer aldığı için, artık zaman kaybetmenize hiç gerek kalmayacaktır.

Ukraynalı Bayanlar

 

Sitemiz hedef kitlesi Rusya –Ukrayna-Beyaz Rusya- Letonya-Litvanya-Kazakistan’ da yaşayan bayanlar ve Türkiye de yaşayan baylardır!

 

Birevlilik.com sitemiz Rusya–Ukrayna-Beyaz Rusya-Letonya-Litvanya-Kazakistan’da sadece bayanların üyeliklerine yönelik, Türkiye de ise sadece erkeklerin üyeliklerine yönelik reklam yapmaktadır.

 

Sitemiz gizlilik ve konfor ilkeleri üzerine çalışmaktadır !

 

Bize vermiş olduğunuz bilgileriniz sözleşmemizde belirttiğimiz esaslardaki gibi kesinlikle 3. Kişilere dağıtılmaz ve yayınlanmaz.

 

İsterseniz, fotoğraflarınızı sitemize üye olan herkes görecek, yok ben fotoğraflarımı herkese göstermem diyorsanız, siz arkadaş listenize kimi eklerseniz o kişi fotoğrafınızı görecektir. Böylece fotoğraflarınızı, sadece sizin onayladığınız arkadaş listeniz görecektir.

 

Sitemiz yabancı dil geliştirme hususunda çok faydalıdır!

 

Sitemizde sadece boşa vakit geçirmezsiniz aynı zamanda İngilizce ve Rusça dillerini ilerletme şansına da sahip olursunuz. Sitemizde size yardımcı olmak üzere çeşitli tercüme programları ve sözlüklerin linkleri vardır, bunlar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

 

https://translate.google.com.tr/

https://translate.yandex.com/

 

ÖNEMLİ HATIRLATMA:

 

Lütfen yazdıklarınızın tercüme programı öncesi yazım denetiminden geçirin, Microsoft Word programında mevcut olan yazım denetiminden sonra tercüme yapmanız halinde, daha doğru çeviriler oluşacaktır.

 

Sunmuş olduğumuz otomatik tercüme programları argo kelime ve cümleleri desteklemez.

 

Sunmuş olduğumuz tercüme ve sözlük linkleri ile download programları, programın üreticisinin kendi sayfasından refere edilerek sayfamıza konulmuştur.

 

Sitemizde Neler Yapabilirsiniz?

 

Kendinize en uygun kişi veya kişileri seçebilirsiniz.

 

Banal olmayan özel isteklerinize cevap verebilecek kişi bulabilirsiniz.

 

İstediğiniz kişileri arkadaş listenize, İstemediğiniz kişi veya kişileri kara listenize alabilirsiniz.

 

İster resminizi herkesin görmesine açarsınız, isterseniz sadece arkadaş listenize eklediğiniz kişilere gösterebilirsiniz.

Tanışma sitemizi her gün ziyaret etmenizi bekliyoruz

 

Saygılarımızla,

 

Hakkımızda yazılanlar

 

 

En güzel Rus bayanlar veya Rus bayanlar ile gerçek tanışma ortamına girmek istiyorsanız, tanışma sitemize üye olun, arkadaşlık sitesi olarak ne faydalar sağlayacak gözlerinizle görün!!!

 

Dursun:

Rus bayanlarla tanışabilecek en iyi site…

 

Kazım:

Ben turizmde çalışıyorum, yaz aylarında geldiklerinde bildiğim 3-5 Rusça kelime ile Rus bayan arkadaş buluyorum, ama Rusça okumak ve yazmak çok zor bu konuda kendimi geliştirmek istiyorurdum ki sitenizi keşfettim…

 

Çağlar:

Rus bayan akadaş bulmak üzere hazırlanmış güzel bir siteniz var. Ancak sitenizdeki Rus bayan arkadaşların bir çoğu ingilizce bilmiyor, bizde Rusça bilmiyoruz, Tek ortak amaç onların Türk bizim Rus bayan arkadaş bulmak isteememiz, Sitenizde ücretsiz sunulan Rusça-İngilizce, İngilizce-Rusça tercüme programları yardımıyla konuşuyoruz, Ayrıca ikinci dil seçeneği olarak Türkçe-ingilizce, İngilizce-Türkçe çeviri linkleriniz var, eğer iki dille çeviri yaptıracak olursak bazen çok saçma sapan çeviriler ortaya çıkıyor ama sonuçta birbirimizi anlıyoruz, bazen bu yanlış çeviriler yüzünden birbirimize bayanıyoruz bazen gülüyoruz, önceleri sitenize iletişim problemlerim için çok bayandım ancak sonra düşündüm ki bu sitede amaç zaten eğlenmek ve biraz stres atmak…

 

Nuri:

Rus bayanlarla tanışmak için çok güzel bir arkadaşlık sitesi, en azından türk erkek arkadaş olması üzerine özel olarak yapılmış olması beni cezbetti….

 

Gürsel:

Sitenizi çok beğendim, rus bayanlarla tanışmak için çok iyi bir fırsat…

 

Yavuz:

Gerçek tanışma sitesi, sadece güzel rus bayanların fotoğrafını yayınlayıp bizi kandırmayan, aklı başında makul mantıklı bir site…

 

Cüneyt:

Tebrik ederim çok güzel bir tanışma sitesi. Rus bayanlar yaşadığım şehir itibarı ile bana yakın ancak benim rusçam olmadığı için olmuyordu. Şimdi internette en azından tercüme programları vasıtası ile yazışabiliyorum…

 

Kemal:

Gerçekten harika bir tanışma sitesi. Birçok site var ama Türk erkeklerini Rus bayanlarla tanıştırma üzerine Türkçe kurulmuş başka site görmedim…

 

Haluk:

Rus bayanları ile Türk erkekleri tanıştıran ve içinde bu kadar rus bayan üyenin bulunduğu, ayrıca türk erkekleri ile tanışmak için üye olan rus bayanların olduğu, başka site zannedersem yok…

 

Nurettin:

Burada gördüğüm kadarıyla Türk bayan arkadaşlarımız yok, Rus bayanlar ile tanışma üzerine kurulmuş bir site, üye olan rus bayanlarda, Türk erkekler ile tanışmak için üye olduğunu biliyor, yani her iki tarafın istekleri aynı doğrultuda olduğu için bu siteyi çok beğendim…

Abone ol
Bildir
guest
6 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Tekin

Hollanda dadan slm cıddı ısenız tanışıp yuva kuralimi tsk 0031645995053

Hasan

Merhaba ben Hasan fransa bordeauxta tek yaşıyorum ilanınızı benim dikkatimi çekti sizinle ileri dönük ciddi birliktelik yaşayacağımı düşünerek sizi yakında tanımak istiyorum size telefon numaramı gönderiyorum wassap üzerinde ulasabilirsiniz bana
00337 67 25 90 81

kerem

merhaba kerem33 yasindayim istanbulda yasiyorum yurt içi yurt dısı guvenılır sadakatlı dürüst bir hanfendiyle tanışmak isterim 0552 831 29 36 whatsapptan yazabilirsiniz.

Burhanettin

Selam ben burhanettin Malatya da seninle tanışmak istiyorum niyetim ciddi 39 yaşındayım bir evlilik yaptim ayrıldım 9 yaşinda bir oğlum var benimle birlikte sende ciddiysen bir birimizi tanıyalım 05455532444

Visam

Selam ben Visam Almanya’da yaşıyorum yalnızım bekarım ve kendime bir bayan arıyorum niyetim ciddi ve eğer sizinde niyetiniz ciddiyse lütfen arayabilirsiniz beni WhatsApp 004917632162115

Visam

Selam ben Visam Almanya’da yaşıyorum yalnızım bekarım ve kendime bir bayan arıyorum ve niyetim ciddi ve kendime bir hanımefendi arıyorum zayıf iyi okumak için neler gerçekten niyetiniz ciddi ise sizin de düşünüyorsanız bir hayat yoldaşı o yalan olmadan ömür boyu Güzel huzur içinde yuva kurmaya ve kendinize güveniyorsanız isterseniz arayabilirsiniz Bu da benim WhatsApp numaram sıfır sıfır 49 1 7 6 3 2 1 6 2 1 1 1 1 1 5 teşekkür

6
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x