Bayan arkadas ilanlarıCiddi Bayan ArkadasŞehir Şehir Bayan Arkadas

Urfa sohbet kanalları

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Urfa sohbet kanalları

Merhaba değerli okurlarımız google üzerinde fazla bir arama kitlesine sahip olmasa da size Urfa sohbet kanallarını tanıtmak istiyoruz.

Adım Şehnaz ekincioğlu şanlıurfaliyim beni sevcek birini arıyorum. Güler yüzlü sevecen biriyim karşımdakı insanında öyle olmasını istiyorum. 30 yaşındayım Ciddi bir ilişki için buradayım. Sevgi saygı sadakat arıyorum. Sevgi sadakat ask ve allah sevgisi olanlar yazsınlar. Kendine güvenen dürüst bir insan beyefendi arıyorum.

Urfa sohbet kanalları
Urfa sohbet kanalları, Urfa sohbet kanalı, Urfa sohbet, Urfa, sohbet kanalları

 

Yıllardır süren IRC serüvenine gün geçtikçe yeni isimler yeni lakaplar yeni unvanlar katılmasıyla bir çok kullanıcı farklı aramalarda tarama yaparak aradıkları profil ve özelliklere göre kendi ortamlarını seçme tercihlerine kavuştular. Urfa sohbet kanalları aramalarının yan ikiz kolları olan Şanlıurfa sohbet kanalı ve Urfa sohbet kanalıda bu aramayı hemen peşinden takip eden keyword kelimelerdir. Velâkin sosyal paylaşım sitelerinin de aktif olmasıyla beraber irc sunucuları %50 popüler olma özelliklerini yitirdiler. Ve hızlıca kullanıcı kaybı görmeye başladılar.

 

Tabii ki her ne kadar zarar görülse de kullanıcılar girip muhabbet edecekleri farklı seçenekler bulamadıklarından ötürü facebook türü paylaşım sitelerinde takılırken MIRC sunucularına girmeyi ihmal etmiyorlar. Bir elin nesi var iki elin sesi var atasözünü tatbik ederek aynı anda 3 4 noktada çevrimiçi olup vakit geçirmektedirler. Urfa sohbet kanalları araması ise kullanıcı sayısını günden güne kaybetmiş sıradan basit aramalar arasına girmiş bulunmakta olan bir kelimedir. Her neyse ki fazla sanal alemde açılmayan ve olduğu 2007 yıllarına ait kafayla yaşayan kullanıcılar halen bu aramaları kullanmakta arama motorlarında bu ve buna benzer kelimelerle arkadaş partner aramalarına devam etmektedirler.

 

Öncelikle Urfa sohbet’in amacı, neden Urfa sohbet ederiz, bu işlemdeki kaidemiz nedir o konuda biraz tartışacağız.

 

Öncelikle Bugün günümüz şartlarında insanların aklına hele ki sanalla internetle içli dışlı olan birisine Urfa sohbet denildiği zaman aklında beliren seçenekler şunlardır. 1. Urfa sohbet kanalları 2. irc veya sesli Şanlıurfa sohbet sayfaları 3. skype, facebook, Twitter vb. paylaşım siteleridir. Çünkü bu kişi gününün boş vaktini bazen de sosyal aktivitelerini bile erteleyerek burada zaman geçirebilmektedir. Burada insanlarla Urfa sohbet adı altında iletişim kurup kimileriyle sevgili kimileriyle flört kimileriyle de sadece arkadaş ve dostça bir yaklaşımla Urfa sohbetini edip sürdürebilmektedir. Kimi insanlar burada bir sırdaş ararken kimileri ise arkadaş dost sevgili eş evlenebilecek bir bayan arama fikirleriyle dadanabilmektedirler.

 

İnternet ortamında bir bayanla tanışılıp evlenilebilir mi ne kadar güvenilir?

 

Elbette böyle bir şey olabilir buna mümkündür diyebiliriz. Dayandığımız deliller var günlük hayatta duyduğumuz veya bizzat şahit olduğumuz gözümüzle görüp kulağımızla duyduğumuz şahsen birinin evine konuk olduğum arkadaşımın da eşi sanaldan tanışarak evlilik yolunu seçmişlerdir. Bu yüzden böyle bir şey mümkündür. Güven konusuna gelince bu konuda seçiminizi iyi yapmanız gerekmektedir. Seçtiğiniz eş adayı bayanı yakından tanıyıp uzun süre bir birliktelik yaşamanız ve onun huyunu suyunu iyice süzmeniz elinde klavye olduğu için rahatlıkla kendisini çok efendi uslu sakin iyi birisi olarak gösterebilir bir amaç uğruna veya farklı sebeplerden ötürü olabilir. Mümkünse partnerinizle Real olarak görüşmeler yapın birlikte bir kafeye bir geziye bir sosyal aktiviteler yapın ve onu iyice süzün çok konuşun ve konuşmalarındaki tutarlılığını gözden geçirin. Çünkü evlilik ciddi bir iş ve evlenip bir yuva kurduğunuz anda bu arkadaşınız alışkanlıklarını bırakmayabilir ve siz işteyken sanal platformlara dalarak belirli kişilerle konuşabilir. Yetkidir görevlidir yayın işlerinden ötürü ev işlerini aksatabilir sizleri aksatabilir. Veya orada çok zaman geçirip orada belirli insanları sizden daha çok gördüğü için onlara alışıp sizden uzaklaşabilirler. Bunlar olabilecek ihtimaller saçmalıyorsunuz demeyin sakın. Naçizane fikrimiz ise kendi memleketinizde ailenizin tanıdığı komşunuzun tanıdı bir ahbabınızın tanıyıp tavsiye ettiği veya sizin dikkatinizi çeken bu kız eşim olabilir diyebileceğiniz birini seçmelisiniz.

 

Urfa sohbet odaları hakkında ufak bir kaç bilgi paylaşımı.

 

İnternet çağının gelmesiyle ve Türkiye’de Türk Telekom internetle kullanıcıların tanışması ve sabit ücretli tarifelerin çıkması bütçeye uygun olmasıyla ülkemizde internet hızla yayılmaya başladı. İnternet kafeler açılmaya başlandı. Msn Messenger ile başlayan bir sevda skype ile devam etmeye başladı. Ve kullanıcıların favori internet adresleri MIRC sunucuları olup hızlıca yayılmaya başladı. Okuldan kaçan liseli kızlı erkekli gruplar internet kafelere giderek yeni bir arkadaşlık edinme, heveslerini alma veya reel hayatta cesaret edemedikleri bir sevgili yapma olayını sanal ortamda Urfa sohbet odalarına girerek tanışarak uygulamaya başladılar. Bu dönemler güzel dönemlerdi ve insanlar hevesliydi ve yapmacık değillerdi. Her dönemin bir bozuk olduğu vakit vardır. İşte sanal ortamların bozulması da 2010 da başladı ve günümüzde devam etmektedir. Urfa sohbet sayfaları üzerinde insanlar güvende değillerdir. Fake kullanıcılar tarafından dolandırılmaktadırlar. Veya gerçek paracı kadınlar tarafından evlilik vaadiyle kolayca paraları çalınabilmektedir. Aynı şeyler bayanlar içinde geçerlidir evlilik vaadiyle bir takım hatalar yapabilmekte sonrada ortada kalmaktadırlar. Son zamanlarda Urfa sohbet Şanlıurfa sohbet sitelerine evlilerinde musallat olmalarıyla beraber evliliklerinde sonlanmasını görebildiğimiz durumlar olmuştur. Yukarıdaki satırlarımızda belirttiğimiz gibi bir kadın bütün gününü sanalda birileriyle geçirip o kişilere alışıp, kendisi için sabahtan akşama kadar çabalayan çalışıp eve getiren kocasından uzaklaşabilmektedir. Sanaldaki erkeklerin onunla ilgilenmesi nefsini okşadığı için böyle hatalara düşebilmektedir. Bu olay erkekler içinde geçerlidir evli barklı adamlar sabahlara kadar hatun peşinde koşarak sabahlayabilmektedir. Bu süreçte eşini karısını yalnız bırakmakta çocuklarına ilgiyi kesmektedirler. Bütün gündüzde uyuyup ne işe nede bir halta yaramadığı aşikare ortaya çıkmaktadır. Bu tür sorunlarda beraberinde ayrılıkları boşanmaları getirmektedir.

 

Sonuç olarak ne demek isteriz?

 

Bizde birer Urfa sohbet sayfası sahibi olarak bu kadar konuştuk şimdi kimileri diyebilir ulan adam hem kötülükleri anlatıyor hem de buna zemin oluşturuyor. Ona deriz ki elimizde bir bıçak olsa ve biz bu bıçağı ekmek kesmek için, sebze doğramak için, meyvenin kabuğunu soymak için kullanırsak faydalı ve zararsız bir araçtır. Veya o bıçakla bir insana saldırıp korkutursak, birilerinin yolunu kesip kötülük edip haraç kesersek o zamanda kötü bir araç olur. Günümüzde birçok araç böyle değerlendirebilir. Sanalda iyi kullanılabilse çok uygun bir araç olabilmektedir. Ama en iyisi toptan uzak kalmaktır şahsi görüşüm. Ve sürekli düşündüğüm ama bir türlü uygulamaya koyamadığım bir durumdur. Makalemizi bu kadar sözle noktalamak istiyorum. Sağlıcakla kalın.

Abone ol
Bildir
guest
4 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
mert emre 0546 578 18 22

utangac kızlar Aradıgınız gizlilik içerisinde güzel sıcak bir söhbet güveniir sırdaş döst arkadaş ise döğru yerdesiniz İstanbul- Üsküdar Beykoz Ümraniye Kadıköy Maltepe Pendik ve Sarıyer civarı gizliliğe önem veren HER YAŞTAN kızlar arayabilir sohbetimin güzel oldugu söylenir arayışım asla cinsellik degil ileri gitmeden ne yaşamak isterseniz o kadarını yaşayalım güvenirseniz düzenli görüşür yada sohbet edebiliriz bir kez arayın kararı siz verin asla pişman olmazsınız (195 boy-89kğ uzun boylu olgun Güvenilir bekar erkegim istanbul dışındakiler ve EVLİLER aramasın reel görüşene MADDİ DESTEK olurum… 0 5 4 6 5 7 8 1 8 2 2 özele açıktır  geç saatlerde daha müsaitim…………….

Tekin

Hollandadan Slm ciddi iseniz tanisip yuva kuralimi saygilar 0031645995053

ilham

selam ben ilham 25 yasnde yim 05326797634

inbound1275721417539608101.jpg
Fatih

Merhaba ben Fatih esmer 174 boyunda ciddi karekter sahibi olğun bir insanım sizinle tanışmak ciddi olarak ğörüşmek istiyorum evlilik amacı ile 05415122213 numaram lütfen arayın cekinmeyin tanışalım

4
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x