Bayan Arkadas BulBayan arkadas ilanlarıBayanlarla SohbetCiddi Bayan Arkadas

Yeni Yıl mesajları

5 1 Oy Ver.
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Yeni Yıl mesajları

 

2022 Yılı Acılarımızla, Sevinçlerimizle Geride Kalıyor. Umarım 2023 Size Daha Fazla Umut, Daha Fazla Sevinç Ve Daha Fazla Mutluluk Getirir. Mutlu Seneler. Acısıyla tatlısıyla bize destek verenıyle vermeyeniyle iyisiyle kötüsüyle 2022’i geri de bırakıyoruz. Birevlilik.Com üzerinde kimi zaman evlendirdik kimi zaman samimi dostlukların kurulmasına vesile olduk. Yeri geldi üyelerimizle dertleştik yeri geldi mutluluklarına ortak olduk ama her ne olursa olsun BİR OLDUK DİRİ OLDUK BİZE DESTEK VEREN HERKESE TEŞŞEKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİZ. TEŞŞEKÜRLER BİREVLİLİK AİLESİ İYİ VARSINIZ İYİ Kİ BERABERİZ.

 

Herkese mutlu yıllar yeni yıılda Sevgiliye ihtiyacım var 30 yaş üstü olursa mutlu olurum taliplerimi bekliyorum ahh.Çok yalnizim bana talip olanları bekliyorum. Adım: Nurcan Korkma İstanbulda yaşıyorum.34 yaşındayım.

İstanbul Üniversitesi’de okudu

Beyoğlu, İstanbul, Turkey’de yaşıyor

Memleketi Eskişehir

 

Yeni Yıl mesajları, Yeni Yıl, Yeni Yıl 2023, Yeni Yıl evlilik, Yeni Yıl aşk, Yeni Yıl arkadaş
Yeni Yıl mesajları, Yeni Yıl, Yeni Yıl 2023, Yeni Yıl evlilik, Yeni Yıl aşk, Yeni Yıl arkadaş

Yeni Yıl mesajları

 

2022 ye Elveda, 2023 e Merhaba!! Hoşgeldin Yeni Yıl…

 

2023 Yılı öyle Bir Yıl Olsun Ki, 2022 Yılının Tüm Olumsuzluklarını Bize Unutturabilsin.. Isteklerimizin Gerçekleşeceği Bir Yıl Dileğiyle

 

Bulutsuz Gökyüzü Senin Olsun Demiştim; ümitlerin Solmasın, Tükenmesin Diye. Yeni Yılda Hiç ümitsiz Kalmaman Ve Hayallerine Kavuşman Dileğiyle.. Iyi Yıllar!

 

2023 Yılında Da Hiç ümitsiz Kalmaman Ve Hayallerine Kavuşman Dileğimle. Iyi Ve Sağlıklı

2022 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2023 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar!!

 

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!

 

2023 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2022 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin.. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle..

 

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!

 

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

 

2023 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

 

Yeni yıl bizlere kutlu olsun.. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun.. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun..

 

Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar…

 

Yeni yılda melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. Mutlu Yıllar!!!

 

Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle ..en içten sevgilerimle..

 

Yaşamın kaynağı .Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice mutlu yıllara!

 

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!

 

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılı kutlu olsun.

 

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

 

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

 

Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim…

 

Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar..

 

Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle…

 

Bu yıl da bir sevgili bulamazsam eh yani. Kendi turşumu kuracağım.

HOŞGELDİN YENİ YIL 2023

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar!

 

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

 

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!

 

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle…

 

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzelliklerin sizinle olması dileğiyle? Nice mutlu yıllara!

 

2023 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

 

Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, sevgi, huzur ve barış dolu bir yıl dileğiyle…

 

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun? Mutlu ve sağlıklı yıllar!

 

Yeni Yıl; Türkiye için umutlu, bereketli, 2004’de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz… Nice Yıllara…

 

Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2023 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin!

 

Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum..

 

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılınız kutlu olsun…

 

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.

 

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2023 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler!

 

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2023 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..

 

2022 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2023 size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. MUTLU SENELER…

 

Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Visam

Selam ben Visam Almanya’dan ve yalnız yaşıyorum ve bekarım ve kendime bir bayan zayıf arıyorum ve niyetim ciddi yuva kurmaya ve lütfen sizde düşünüyorsun ve niyetiniz ciddiyse istersen ara bilirdiniz beni WhatsApp 004917632162115

Recep

Slm Nurcan Hanım adım Recep 40 yaşındayım Almanya’da yaşıyorum sizinle tanışmak istiyorum izin verirseniz.

Tekin

Hollandadan slm ciddi iseniz tanisip yuva kuralimi saygilar size nasil ulasabilirim Acaba lutfen cevap amacim gezel bit evlilik saygilar

3
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x