Bayan arkadas ilanlarıCiddi Bayan ArkadasŞehir Şehir Bayan Arkadas

Zeytinburnu Evlilik

2.3 3 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Zeytinburnu Evlilik; gercek ask arıyorum. Adım Zeyno 28 Yaşındayım. İstanbul Zeytinburnunda yaşıyorum. GERCEKTEN ALLAH KORKUSU OLAN HELAL SÜT EMMİŞ DÜRÜST ANLAYISLI SADIK YALANSIZ BİR EŞ İSTİYORUM MUTLU BİR YUVA KURMAK İSTİYORUM ALLAH NASİP EDERSE HERŞEY KISMET ALLAH BÜYÜK. Huzur arıyorum.. Allah korkusu ve vicdan merhameti olsun yeter. Yalan,Dolan Olmasın Gerisi Bende. Sevgi Saygı Güven Sadakat Olsun.

Cinsiyeti Kadın
Medeni Hali Boşanmış
Mesleği Diğer

Aradığı Kişinin Yaş Aralığı
39-56
Medeni Hali Hiç Evlenmemiş, Boşanmış, Eşini Kaybetmiş

Zeytinburnu Evlilik, Zeytinburnu, Zeytinburnu Evlilik İstanbul, Zeytinburnu bayan arkadaş

Zeytinburnu Evlilik, Zeytinburnu, Zeytinburnu Evlilik İstanbul, Zeytinburnu bayan arkadaş
Zeytinburnu Evlilik, Zeytinburnu, Zeytinburnu Evlilik İstanbul, Zeytinburnu bayan arkadaş

Zeytinburnu

Eski arkadaş arama yöntemlerini boşverin. Arkadaş arıyorum diyorsanız Birevlilik.Com’e ücretsiz olarak üye olun ve gerisini Birevlilik.Com’e bırakın.

 

Arkadaşlık Zeytinburnu

Birevlilik.Com Zeytinburnu’nda yaşayan yalnız üyelerin imdadına yetişti. Arkadaşlık Zeytinburnu şeklinde arama yapan kişiler için milyonlarca kişinin üyesi olduğu Birevlilik.Com var.

Her konuda olduğu gibi ilişki emek ister. Aşk ve arkadaşlık ilişkilerini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmek ise hiç de kolay değildir. İyi bir arkadaş ve eş olabilmek için arkadaşımız dediğimiz insanın iyi ve kötü yanında olmamız gerekir.

Şu yaşa geldiniz ve halen yalnız mısınız? Eski arkadaş arama yöntemlerini boşverin. Arkadaş arıyorum diyorsanız Birevlilik.Com’e ücretsiz olarak üye olun ve gerisini Birevlilik.Com’e bırakın.

Arkadaşlık siteleri ve evlilik siteleri arasında en güvenilir ve en kalabalık olan Birevlilik.Com, aradığınız kız arkadaş veya erkek arkadaş adayını bulmanızı çok kolay bir hale getirdi. Birevlilik.Com’te ilçeye ve semte göre arama yapabildiğiniz için arkadaşlık Zeytinburnu yazıp, aynı ilçede yaşadığınız kişilerle tanışabilirsiniz.

Semte göre arkadaş arama sitesi Birevlilik.Com’te dul bayan üyelerle sohbet etmeye başlamak için daha fazla beklemenize gerek kalmadı. Mutluluğu uzaklarda değil, bulunduğunuz semtte bulmak için Birevlilik.Com’e üye olun.

 

 

 

İnternetin hayatımızdaki yeri her geçen gün artıyor ve vazgeçilmez bir hal alıyor. Birçok insan sabah uykusundan uyanır uyanmaz gelen elektronik postalarını kontrol ediyor. Bankacılıktan tutunda alışverişin her türlüsüne kadar artık hayatımızın tüm alanlarında internet muhtaç olduğumuz bir olgu haline geldi. Doğal olarak evlilik konusu da bu sanal dünyada yerini gecikmeden aldı.

 

Dini evlilik adetleri

İslami evlilik İslam Dini kurallarına uygun şekilde gerçekleşen evlilikleri kapsamaktadır. Bir evliliğin İslami evlilik yapısına uygun olabilmesi için gereken başlıca koşul, eşlerin birbirlerine uyumlu olmalarıdır. Hayalin İslami evlilik yapısına uygun, huzurlu bir yuva kurmak mı? Öyleyse inançlarınıza ve beklentilerinize uygun bir yol arkadaşı bularak evlenmende internetin vesile olmasını istemez misin? Birevlilik.Com’te senin gibi islami evlilik arayan yüzlerce kişi var. Onlarla tanışmak için tek yapman gereken Birevlilik.Com’te ücretsiz üyelik yaratmak ve senin gibi islami evlilik yolu ile bir yuva kurmak isteyen diğer üyelerle sohbet etmeye başlamak.

Zeytinburnu Evlilik, Zeytinburnu, Zeytinburnu Evlilik İstanbul, Zeytinburnu bayan arkadaş
Zeytinburnu Evlilik, Zeytinburnu, Zeytinburnu Evlilik İstanbul, Zeytinburnu bayan arkadaş

Huzurlu bir islami evlilik için kişilerin uyumu çok önemlidir. Erkek de kadın da dini vecibelerini yerine getiren, hayatın zorluklarına birlikte dayanmasını ve mutluluğun kıymetini bilen kişiler olmalıdır. Bu kişiler islami evlilik kurallarına uygun olarak imam nikahı ile evlenmeli, dualar ve temenniler eşliğinde bir yuva kurmalılar. İslamda evlilik kurallarına göre yaşayan ve hayatı paylaşan çiftler için huzur ve mutluluk da kaçınılmazdır. İslami kurallar ile çerçevesi çizilmiş bir evlilik yapmak istiyorsanız, sizin gibi Allah inancı tam, ibadet görevlerini yerine getiren, evliliğin kötü ve iyi anları kısaca hayatı paylaşmak olduğu bilen bir hayat arkadaşı aramalısınız.

Abone ol
Bildir
guest
9 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Ugur5068475837

Konya’dan kızlar 05068475837

Yıldırım

Tamam

mert emre 0546 578 18 22

utangac kızlar Aradıgınız gizlilik içerisinde güzel sıcak bir söhbet güveniir sırdaş döst arkadaş ise döğru yerdesiniz İstanbul- Üsküdar Beykoz Ümraniye Kadıköy Maltepe Pendik ve Sarıyer civarı gizliliğe önem veren HER YAŞTAN kızlar arayabilir sohbetimin güzel oldugu söylenir arayışım asla cinsellik degil asla ileri gitmeden ne yaşamak isterseniz o kadarını yaşayalım güvenirseniz düzenli görüşür yada sohbet edebiliriz (195 boy-89kğ uzun boylu olgun Güvenilir bekar erkegim istanbul dışındakiler ve EVLİLER aramasın reel görüşene MADDİ DESTEK olurum asla ileri gitmeden ne yaşamak isterseniz o kadarını yaşayalım güvenirseniz düzenli görüşür yada sohbet edebiliriz karar sizin telim özel numaraya açıktır 0 5 4 6 5 7 8 1 8 2 2 özele açıktır

Polat

Merhaba nasılsın İstanbul da yaşiyurum

Burak

Sevgili bulmak istiyorum

emin

merhaba kırıkkede ciddi evllik düşnüyorum kötü alışkanıgım yok allaha şükür bekarım yaş 33 boy 1.70 kilo 61 calışıyom memurum allah kötülerden uzak eylesin gezmeyi tozmayı seven insanım tel 05464241097

Özgür Aksakal

Merhaba karabük özgür 05431347046

kemal1mayis

05363719631 istanbul kemal

mertemre 5 4 6 5 7 8 1 8 2 2

istanbul-anadolu yakasındayım olgun bekar hiç evlenmemiş biriyim 195 boy 89kğ siyah saç ela gözlüyüm arayın tanışalım 0 5 4 6 5 7 8 1 8 2 2 özele açıktır

9
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x