Erkek Arkadaş ilanlarıEvlenmek İsteyen Erkekler

35 yaşındaki

4.7 3 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver
Adınız
sadık
Email Adresiniz
Empty
Mesajınız
35 yaşındaki elektrik mühendizi figen hanımla görüşmek istiyorum
Soyadınız
sazak
Size Ulaşabileceğimiz Telefon Numarası
05537341939
İnanılmaz zengin erkek arayan yabancı kökenli bayan
İnanılmaz zengin erkek arayan yabancı kökenli bayan
Adınız
sadık
Email Adresiniz
Empty
Mesajınız
Benim gibi Malatyalı olan elektrik mühendisi 35 yaşındaki Figen hanıma telefon numaramı iletirseniz memnun olurum.TEŞEKKÜRLER.Not:Figen hanım kendisine ulaşabileceğim Telefon numarasını yazmamış
Soyadınız
sazak
Size Ulaşabileceğimiz Telefon Numarası
05537341939

Arkadaş sitesi arıyorum

 

Bayan, kız, erkek, arkadaş arıyorum, aşk sevgili, bulmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen ücretsiz ilan ver kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Arkadaş arama, kız arkadaş aramak, erkek arkadaş aramak, doğru bir arkadaşlık kurmak için 2010’dan beri sizlerle birlikte internet dünyasındayız. Sitemiz üzerinden pek çok üyemiz sevgili olmuş, aşk yaşamış, hatta evlilik yapmıştır. Bunun için kolay arama özelliklerini kullanabilir, semte göre arama yaparak semte göre arkadaş bulabilirsiniz.

 

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Adana, Samsun, Konya, Diyarbakır, İzmit ve bütün illerden arama yapabilir, arkadaş bulabilirsiniz.

Arkadaş sitesi arıyorum kendime

 

Birevlilik.com Türkiye’nin ilk arkadaşlık sitesi, aynı zamanda pek çok özelliği ile aşk, sevgili ve arkadaş bulmanıza yardımcı olan, doğru insanı arıyorum sorusuna yanıtlar üreten bir arkadaşlık sitesidir.

 

 

Birevlilik.com Türkçe bir ortamda insanların yeni arkadaşlıklara ve dostluklara sahip olmalarına yardımcı olmaktadır. Sitemizde bütün üyeler isteklerine göre kategorilendirilmiş durumdadır. Bunun yanında arkadaş ararken aranan kişiye en yakın insanı bulmak için çok güçlü özellikler mevcuttur. Kendine özel fonksiyonlara sahip bölümleri, kullanıcıların fikirlerini paylaştığı değişik özelliklere sahip forum alanları , chat yapısı, gelişmiş arama ve geniş kapsamlı içeriği ile çok bilinen, geniş çaplı bir internet topluluğu haline gelmiştir. Birevlilik.com ‘un aşağıdaki özellikleri dikkat çekicidir;

Arkadaş sitesi ara

 

9 yıllık chat deneyimi ve site yönetim tecrübesi.

Günde 150.000 mesajın üzerinde , karşılıklı mesajlaşma.

Doğru insanların birbirini bulmasını sağlayan arama yapısı sayesinde kullanımda sürekli artma.

Yüksek kullanımlı Profil yapısı ve geniş çaplı bilinirlik.

Internet kullanıcısının nabzını tutarak, doğru yönlendirmeler yapabilme kabiliyeti .

Çok kullanılan Forum yapısı.

 

 

Ayrıca genel istatistik olarak değerlendirmek gerekirse ;

 

2 milyon ‘ un üzerinde kayıtlı kullanıcısı.

Günlük ortalama 25.000 üzerindeki ziyaretçisi.

Her gün yeni kayıt olan 1.000 civarında yeni üyesi.

Aylık ortalama 15.000.000 sayfa izlenme sayısı.

Söz konusu değerler ile Türkiye ‘nin konusunda liderlerindendir. Birevlilik.com gelirini reklamlardan ve özel üyelik sisteminden elde etmektedir. pek çok röportaja ve habere konu olan Birevlilik.com basında da bu şekilde sıkça yer almaktadır.

1 – ) Hızlı Üst Menü

Arkadaş sitesi Bul

 

Birevlilik.com Ekibi olarak en temel amacımız en az tıklamayla yapmak istediğiniz işlemi en hızlı yapmanızı sağlamaktır.Bunun için bazı açılır menüler kullandık.Bunlardan birincisi yan tarafta örneği görülen üst menüdür.Bu menüde sayesinde sitenin neresinde olursanız olun bir tıklamayla istediğiniz bir sayfaya girebilirsiniz.

 

Bu üst menüyü kullanarak istediğiniz her hangi bir yere çok kolay ulaşabilirsiniz.Dilerseniz o an sitedeki bayan üyeleri görebilir , dilerseniz sohbete katılabilir veya grupların içerisinde arama yapabilirsiniz.

 

Sitemizin neresinde olursanız olun bu üst menü her zaman bir tık kadar yakınınızda olacaktır.

Hızlı Rumuz Menüsü

 

Bu menü sayesinde rumuz gördüğünüz her hangi bir yeri tıklayarak bu rumuzla ilgili yapabileceğiniz işlem listesiyle birlikte rumuzun kısa tanıtımını göreceksiniz.

 

Kısa tanıtım olarak chat ortamında sıkça kullanan a/s/l ( yaş / cinsiyet / yer ) bilgileri verilmektedir.Ancak bu bilgi size kısıtlı geliyorsa ,rumuz hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız rumuz hakkında ayrıntılı bilgilerin bulunduğu profil sayfasına göz atınız.Profil sayfasına girmek için açılan menüden ‘ Devamını Göster ‘ butonunu tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

Yandaki şekilde rumuz yapısı görülmektedir. Bu yapı sitede rumuz olan her yerde bu şekilde görülmektedir.

 

Rumuzun sol yanında 3 tane ikon vardır. Bunlar sırasıyla , Üyelik tipini , üyenin resminin olup olmadığını ve online olup olmadığını simgeler.

Arkadaş sitesi arıyorum, Arkadaş sitesi arıyorum kendime, Arkadaş sitesi ara, Arkadaş sitesi bul

 

 

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x