Bayan Arayan ErkeklerErkek Arkadaş ilanları

Acil bayan arıyorum

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Ben Mehmet Acil bayan arıyorum yaş önemli deyil ben bekarım yaş 33 Kayseri yaşıyorum

CİDDİ UZUN SÜRELİ BERABERLİK
CİDDİ UZUN SÜRELİ BERABERLİK

Sohbet numaraları

Türkler eskiden savaşırken arkadan gelecek bir saldırıya karşı kendilerini korumak için sırtlarını bir taşa, kayaya ya da ağaca vererek ok atarlarmış. Yıllar sonra bu sırt dayanan taşın ismi ‘arka-taş’ iken ‘arkadaşa’ dönüşmüş. Ne kadar anlamlı ve özel değil mi? Sizi her daim koruduğunu hissettiğiniz, görmeseniz bile arkanızda olduğunu bildiğiniz ve güvenebildiğiniz birinin olması. Sadece yoldaş değil, aynı zamanda sırdaş olması… Karşılıklı ilişkilerde budur önemli olan. Sadece sevmek yetmez maalesef. Ama bazen de arkadaşlığın nereye kadar devam etmesi gerektiğini bilemez, sınırlarımızı çizemeyiz. Ya çok samimi oluruz ya da hiç… Öyle ki fazla samimiyetler yersiz saplantılara neden olurken, eksikliği de kopukluk ve anlaşmazlıklara sebep olur. Peki, nasıl bulabiliriz gerçek arkadaşlıkları, gerçek aşkları? Sohbet numaraları diye girdiğiniz umut dolu siteler, eski saygınlığını hala sürdürebiliyor mu?

Sohbet numarası

Ciddi ilişkilerin kurulduğu, seviyeli ve güzel sohbetlerle pek çoğunun evlilikle sonuçlandığı arkadaşlık sitelerinin her ne kadar günümüzde olmadığını düşünsek de, bunun aksini ispat edecek siteler hala mevcut. Her ilden pek çok insanı bir araya toplayıp, samimi fakat bir o kadar da saygılı sohbet ortamı sağlayan arkadaşlık sitesi, sizleri istediğiniz ciddi ilişkiye sahip olma olanağı sağlıyor. İstediğiniz il ve ilçeden insanlarla karşılıklı iletişime geçebilir, birbirinizi daha yakından tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz. Tamamen saygı çerçevesi içerisinde, ciddi kişilerin yer aldığı site son derece bilinçli ve ileriye dönük ilişkiler için ilk adım olabilir. Arkadaş arıyorum diye girdiğiniz diğer sitelerden farklı olarak; seviyeli kişiler, sağlam arkadaşlıklar ve sonucunda mutluluk dolu bir hayat edinebilme imkânı var. Samimiyetsiz ve lakayt ilişkileri siz de geride bıraktıysanız eğer, mutlaka siteyi ziyaret edip ruh eşinizi bulmalısınız.

 

Sohbet telefonları

Ayrıca her arkadaşlık illa evlilikle sonuçlanmak zorunda da değil. Bu site ile arkadaşlığınızı dostluğa dönüştürüp, daha sıkı bağlarla da bağlanabilirsiniz. Belki yıllar sürecek dostluklar da sizi bulabilir. Sonuçta iki insan, arasındaki saygıyı koruduğu müddetçe samimi arkadaş, sırdaş ya da dost olabilir. Önemli olan doğru insan olup, doğru yerde bulunmaktır. Ayrıca uzmanlar, arkadaşlık sitelerinde tanışan kişilerin daha başarılı ilişkiler kurduklarını savunuyorlar. İnternet ortamında uzun süre yapılan konuşmalar, yakınlaşmadan iletişim kurmaya olanak sağladığı için yüz yüze geldiklerinde kendilerinden daha emin oluyorlar. Böylece geriye tek kalan fiziksel uyumu yakalamak oluyor. Sizin de ruh eşiniz var mutlaka bekleyen. Bu yüzden Türkiye’nin her yerinden insanları bünyesine alan site, sizlere doğru kişinin adresini vermek için hizmet sunuyor. Tanışmanızı, ciddi ilişkiler kurmanızı ve ilişkilerinizin sürekliliğini sağlayarak mutlu bir hayat yaşamanızı hedefliyor. Aynı zamanda güvenirliği de ön planda tutuyor. Samimiyetsiz ve rahatsız edici kişilerin bulunmadığı ya da bu tarz ortamların yaratılmadığı, herhangi bir şikâyet anında gerekli müdahalelerin de yapılacağı güvencesini veriyor. Ayrıca bunların hepsini hiçbir ücret vb. bir talepte bulunmadan yapıyor. Tamamen saygılı ve seviyeli bir ilişki isteyen bay ve bayanların, istekleri doğrultusunda bir birliktelik yaşamak için bütün uygun koşullar sağlanmış bulunmakta. Sizin yapacağınız tek şey hayallerinizi gerçek kılmak için insanları doğru şekilde tanımaya çalışmak.

Bayan Sohbet numaraları

Belki yanı başınızda olan sevgiyi şu ana kadar fark etmemiş olabilirsiniz. Ya da yıllarca hiç yolunuzun bile düşmeyeceği kadar uzaktaki bir yerde mutluluğu yakalayabilir… Siz de dost ya da sevgili arıyorum diyerek doğru yerde ve zamanda, doğru kişiyi bulmak istiyorsanız eğer; hala saygınlığını kaybetmemiş, gerçek ilişkilerin yaşandığı siteyi ziyaret edebilirsiniz.

 

İnternet sitemiz; Türkiye ve uluslar arası normlara uygun hazırlanmıştır. Sitemiz arkadaş veya koruma aracı sitesi olmayıp canlı sohbet edeceğiniz sohbet numaraları sitesidir. 18 yaşından küçük olanların sitede gezmesi kesinlikle yasaktır. Uluslararası şirkete bağlı olan sitemizde yetki mercileri info@birevlilik.com adresine uyarı yapması durumunda gerekli işlemi yazılım ekiplerimiz veya hukuk müşavirimiz yapacaktır.

Sohbet numaraları, Sohbet numarası, Sohbet telefonları, bayan Sohbet numaraları, Sohbet, numaraları

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x