Aksaray Sohbet

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Ben Imran. Ben Aksaraydanım.İngilizce ve Almanca konuşabiliyor. Açık ve bilimsel olarak meraklıyım. Hassas, duygusal ve esprili biriyim. Seyahat ve doğayı severim.
Ne arıyorum: Kalbimi ve ruhumu anlayan, saygı duyan, seven, destekleyen ve kucaklayan bir adam arıyorum. Ramazan ayında günde 5 kez ve hızlıca dua etmelidir. Normalde Müslüman. Açık olmalı. Çocuğu yoksa bana çok yakışıyor. Çocuklarınız varsa, lütfen bana yazmayın. Ciddi şekilde konuşabileceğim, beni anlayan bir adam arıyorum, elbette onu da anlamak istiyorum

aksaray bayan arkadas, aksaray bay, aksaray evlilik

İnternet teknolojisiyle beraber yaşamımızda bir çok yenilik meydana geldi. İletişim bunların başlangıcında gelen bir yenilik. İletişim yaşamımızın bir parçası haline geldi. Bu durum internetin ortaya çıkmasıyla gelişen teknoloji ile daha da arttı. İnternette kurulan söyleşi odaları sayesinde bildirişim daha fazla yer işgal eder hale gelmeye başladı. Artık pek çok fert söyleşi odaları sayesinde birbirlerinden haberdar olmaya başladı. Yeni arkadaşlıkların kurulması artık sohbet odaları sayesinde oluştu.

aksaray bayan arkadas, aksaray bay, aksaray evlilik

Sohbet odaları aynı şehirlerde yaşayan insanları da bir araya getirdi. Aksaray söyleşi odaları da bu sohbet odalarında yer edinen siteler arasında yer verilmiştir. Aksaray’da yaşayan kişiler yada memleketi Aksaray olan kişiler bu site yardımıyla bir araya gelerek birbirleri ile tanışma fırsatı elde ettiler. Aksaray sohbet odalarına üye olan kişiler burada tanıştıkları kişiler ile dostluklar kurarak aynı şehirde hayata devam etmenin avantajı ile karşılıklı olarak bir yerde buluşup yüz yüze mevzuşma fırsatını da elde ettiler. Bu sayede birbirlerini daha yakından tanıma fırsatı doğmuş oldu. Dostluklarını ilerletme açısından büyük avantaj sağladı.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
ibrahim

Merhaba ben de IBRAHIM 39 YAŞINDA 175 BOYUNDA 74 KG YEŞİL ELA GOZLUYUM SIYAH SACLIYIM GERÇEK TEN SEVMEK VE SEVİLMEK ANLAŞARAK EVLILIK DÜŞÜNÜ YORUM

1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x
()
x