Bayan Arayan ErkeklerErkek Arkadaş ilanları

Ankara’dan ileriye dönük bayan arkadaş arıyorum

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Ankara’dan ileriye dönük bayan arkadaş arıyorum

Ankara’dan ileriye dönük bayan arkadaş arıyorum Ben Berk Ankara’da yaşıyorum, yüksek lisans mezunuyum,kendi işimin patronuyum. 1.80 boyunda esmerim daha önce hiç evlenmedim ileriye dönük bayan arkadaş arıyorum. Numaram: 05541212046 ciddi olanlar yazsın.

Ankara’dan ileriye dönük bayan arkadaş arıyorum

Ben Berk Ankara’da yaşıyorum, yüksek lisans mezunuyum,kendi işimin patronuyum. 1.80 boyunda esmerim daha önce hiç evlenmedim ileriye dönük bayan arkadaş arıyorum. Numaram: 05541212046 ciddi olanlar yazsın.

Ankara'dan ileriye dönük bayan arkadaş arıyorum
Ankara’dan ileriye dönük bayan arkadaş arıyorum
  • Ankara’dan ileriye dönük bayan arkadaş arıyorum

  • Ankara’dan ileriye dönük bayan arkadaş arıyorum Merhaba ben Berk.1988 doğumluyum, Ankara’da ikamet ediyorum, 1.80 boyunda esmerim. Yüksek lisans mezunuyum ve çalışıyorum.Daha önce hiç evlenmedim ciddi bir beraberlik eğer anlaşırsak evlilik arıyorum.Numaram: 05541212046.Dalga geçmek ve vakit geçirmek için aramayın.Ciddi olanlari bekliyorum.
Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Jaffina

Salam,
(birevlilik.com) profiliňizi göreniňizden soň sizi ýazmak maňa diýseň begenýär, meni gyzyklandyrýan, e-poçta hatym (jaffinazaaya1@yahoo.com), men sizden eşitmäge garaşýaryn. mübärek gün. Jaffinadan

Hello,
it give me a great pleasure to write you after viewing your profile at (birevlilik.com)which really interest me to have communication with you, please my email is (jaffinazaaya1@yahoo.com) i will be waiting to hear from you.have a blessed day. from Jaffina

1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x