Arkadaşlık Siteleri Hakkında

5 3 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Ben Mina Samsun dan 33 yasındayım. Ben sakin,kendi halinde,dürüst bir insanım. Dogayı ,yürüyüş yapmayı çok severim. Kendimi geliştirmeyi çok severim….
Ne arıyorum: Dürüst,saygılı,sevgiye önem veren, inançlı ve sürekli kendini gelişterebilen birini arıyorum.Lisans ve lisansüstü mezunu olması tercihimdir…..

Tamamen ücretsiz bedava mesajlasma, ciddi seviyeli islami arkadaslik, arkadas tanisma,

 

Arkadaşlık (Birevlilik.COm)siteleri ile ilgili genel bilgiler

Bir çok bekar kızlar ve erkekler vakitsizlikten veya diğer sebeplerden kendilerine uygun eşi, hayatlarının sonuna kadar bağlanacakları sevgiyi bulmakta zorlanırlar. Kaliteli Arkadaşlık (Birevlilik.COm)ve evlilik siteleri işte böyle kişiler için heyetmiştir. Çağdaş Arkadaşlık (Birevlilik.COm)siteleri artık sadece kızların veya erkeklerin listesi olan diğer siteler gibi değiller – bu tür sitelerde özel ilmi testler aracılığı ile karakter uyumuna esasen seçim sağlanır.

Bu tür siteler spontane aldıktan değişik olarak önce insanın karakterini ve huyunu kapsamı geniş öğrenmeye, sonra ise bu tanışıklığı gerçek hayatta sürdürmeye yardımcı olur. Bu hem vakitten tasarruf edecek, hem de İnternetten tanıdığınız insanı gördüğünüz vakit hayal kırıklığı yaşamanızı önleyecek.

Şayet Arkadaşlık (Birevlilik.COm)sitesinde kayıt esnasında psikolojik testleri çözüyorsunuz, sistem testlerin yanıtlarına göre karakter tipinizi belirler ve size uygun adayları gösterir. Onların içinden gözünüze en hoş gelen kişiyi seçmek ise sizin üzerinize düşüyor. Testlerin çokluğu sizi korkutmasın, biraz sabırlı olmak sonradan çok daha uygun insanla iletişime yardımcı olacaktır.

Tamamen ücretsiz bedava mesajlasma, ciddi seviyeli islami arkadaslik, arkadas tanisma,

Testleri çözdükten sonra kendiniz ile ilgili ayrıntılı bilgiler katıyorsunuz, profilinizi yaratıyorsunuz ve zenginleştiriyorsunuz.

Siteler sadece sevgi bulmak için değil, hemde gelecek ilişkiler ve aile hayatı için de çok yararlıdır. Arkadaşlık (Birevlilik.COm)siteleri blogumuzda ilişki, sevgi, düğüne ve evlilik hayatına hazırlık ile ilgili çok ilgi çekici yazılara da rastlayabilirsiniz.

Tabii ki, mutluluğun ne vakit, nerde ve nasıl karşınıza çıkacağı belli olmaz, fakat uygun adayınızı bulmak için siz de adım atın, nitelikli Arkadaşlık (Birevlilik.COm)sitelerinde nasibinizin izine düşün.
/

Bir takım Arkadaşlık (Birevlilik.COm)ve evlilik sitelerinde kayıt fiyatsızdır. Bazılarında ise gold azalık için fiyat alınmaktadır.Sitemizde tümüyle ücretsizdir.

Abone ol
Bildir
guest
14 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Yüksek

Cevap bekliyorum

burak 544 9385123

mak 544 938 5123 güven Ben Burak bayan arkadaş arıyorum uzun boylu sportif atletik biriyim sevmek sevilmek isterdim 544 938 5123 güveneceğim seveceğim bayan arkadaş arıyorumAnt

samet

slmm

Mürsel

Saygılar muhterem güzel olgun mütevazi hanımlar ben Türkiye samsundan mürsel emekli makina mühendisiyim bekarım çocuksuz 58 yaşındayım hiç bir kötü alışkanlığım yok çok ciddi evleneceğim birlikte heryerde yaşayacağım hanım efendi ile son baharımı yaşamak istiyorum ben heryerde yaşarım ehliyetim var yaş kriterim yok 10 yaş büyük olabilir 10 yaş küçük olabilir turkiyede ve eşim olacak hanım yurtdışknda neredeyse oraya giderim ülke hiç önemli değil iletişim wassaptan. 0535 3286139

Cuma

Merhaba, başka bir şehirde yaşar mısınız

mertemre

İST-Anadolu yakasından çok uzun boylu sohbeti güzel güvenilir biriyim takıntıları olmayan her yaştan kızlar arayabilir reel görüşmelerde MADDİ destek olurum asla ilişki aramıyorum belkide ikimizinde aradıgı birbibirimizdedir ne dersiniz istemezseniz konuşmayız asla pişman olmazsınız ulaşabilmeniz için skypyem mertemrekaptan1907@hotmail.com telim 0 5 4 6 5 7 8 1 8 2 2 özele açıktır

Ser15

Yokmu kendine güvenen

Musa

Merhaba

Serkan

MADDİ İHTİYACI OLAN KIZ ARIYORUM İSTANBUL OTURAN HER YAŞTAN KIZLAR şartlarım ve sizin şartlarınız uyarsa konuşalım İstanbul-Anadolu yakası İstanbul oturan çıtıpıtı zayıf kızlar asla ısrarcı degilim PİŞMAN olmazsınız telim özele açıktır 05436381524 istanbul dışındakiler ve evliler lütfen aramasın reel görüşmede YARDIMCI OLURUM istemezseniz konuşmazsınız

Musa Can ARSLAN

selam bayan ben Musa beni çok seviyor musun?

14
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x