Bayan Arayan ErkeklerErkek Arkadaş ilanları

Aşk Selam bayanlar

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Aşk Selam bayanlar İstanbul Anadolu yakasından Serdar ben tanışmak isteyen bayanlar arayın tanışalım Serdar 0551 660 45 97

Aşk Selam bayanlar
Aşk Selam bayanlar

Vah yazık, vah günah..Gel güzel kardeşim Sitelerimizde derdine derman, yarana merhem olalım. Tam da sana göre bir Arkadaş Sitesi düzenledik. Sitelerimiz çok ferah ve loş, haydi sende koş, muhabbetin keyfiyle coş….

 

Tam Arkadaş Bayan Siteleri açıldı açılmasına ama; tam da Corona hastalığı nedeniyle kendisini idam sehpasında hissedenlerin, bağışıklık kazanmak için herkesin bu salgın hastalıkla yüzleşmesi gerektiğinin, ölen ölsün kalan kalsın diye çığırtkanlık yapanların türediği bir zamana denk geldi. Tam bir olgunluk ve refah seviyesine yükselmek istiyorsan, tam Arkadaş Sitelerinde yerini ayırt malısın sevgili kardeşim.

 

Tam Arkadaş Bayan Siteleri; kendini yarım hissedenlerin, eksik kaldım diye hayıflananların, işsizlere iş, dişsizlere diş umudu vadeden. Evde kalmış kızlara koca, imanı tam olmayanlara hoca, milletin aklıyla dalga geçen Arkadaş sitelerine alternatif olmak için açılmış bir star Arkadaş sitesidir.

 

Tam Arkadaş Bayan Siteleri veya Yarım Arkadaş

Tam Arkadaş nedir? Yarım Arkadaş Nedir? Öncelikle bunları biraz anlamak lazım sevgili dostlar. Tam Arkadaş; tarafların karşılıklı istek ve fikirlerini tam olarak belirtip temennilerde bulunduğu bir Arkadaş türüdür. Yarım Arkadaş ise dert ve sıkıntıların, düşüncelerin tam olarak ifade edilemediği eksik bir Arkadaş türüdür. İnsanların meramlarını anlatabilmeleri için beyninden geçen düşünceleri tam olarak aktarmaları elzemdir. Çünkü yarım yamalak bir konuşmayla hiç kimse seni tam olarak anlayamaz.

 

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x