Erkek Arkadaş ilanlarıEvlenmek İsteyen Erkekler

Bayan Arkadas Aryorum

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Ben Ahmet,176 boy,76 kg,49vyas,emekli biriyim.Ela gozluyum.Denizlide YASYORUM.Uengec burcuyum.Oldukca kibar biriyim.Hobilerim seyahat etmek ve müzik dinlemek,Aradığım BAYANDAKI ozelikler,,DÜRÜST,yalanı olmayan,kibar,bakımlı,GULERYUZLU,ASKA ve sevgiye susamış,yalniz ve mutsuz olan,maddi konuda bana yük olmayacak dürüst bir bayan arkadaş aryorum.Vassap 05524116939

 

Bayan Arkadas Aryorum
Bayan Arkadas Aryorum

 

 

DÜRÜST BAYAN Arkadas

Ben AHMET 176 boy,76 kg,49 yaş,emekli biriyim.Ela gozluyum.Yengec burcuyum.Universite mezunuyum.Denizlide yaşıyorum.Hobilerim Seyahat etmek,müzik dinlemek,sinema ve tiyatro.Aradigim bayandaki ozelikler DÜRÜST,yalan söylemeyen,yalniz ve mutsuz olan,sevmek ve sevilmek isteyen,benim gibi emekli yada çalışan bir bayan arkadaş aryorum,05524116939

 

TATILE GELECEK BAYAN ARKADAŞ ARIYORUM

Ben Ahmet,176 boy,76 kg,50 yaş,emekli biriyim.Ela gozluyum.Universite mezunuyum.Denizlide yaşıyorum.Hobilerim,seyahat etmek,müzik dinlemek,tiyatro ve sinema.Aradigim bayandaki ozelikler,DÜRÜST,yalan söylemeyen,kibar,GULERYUZLU,bakımlı,bir bayanla tanışmak,Benim Amacım BENIMLE TATILE GELECEK BIR BAYAN ARKADASLA TANISMAK.05524116939Güzel bir sohbet sitesi arıyorum, ciddi bir arkadaşlık sitesi arıyorum, en güzel sohbet sitesi hangisi? Güzel kızlarla sohbet etmek isterim, güzel bir chat sitesi benzer biçimde aramalar yapan İnternet kullanıcılarına yönelik tanıtıcı bir yazı hazırladık.

Her insanoğlunun kendince bir eğlence anlayışı vardır. Buna hobi, ihtiras, bağımlılık yerine her ne denirse densin neticeta o insanoğlunun müddet geçirip eğlenebildiği bir çok yol vardır. Kumar sitelerinden tutun, alışveriş siteleri, oyun siteleri, sohbet siteleri ve daha onlarca örnek oluşturabilecek sistemler mevcuttur. Bizim konumuz yalnız sohbet olduğundan ben sizlere işin bu istikametinden anlatmak isterim. Güzel bir sohbet sitesi arayanlar ne fakatçla bu sitelere girerler? Aslında bu şekilde bir arama terimi ile sohbet edecek mekan arayan insanoğluın tek düşüncesi vardır, sex muhtevaları olmayan, argo konuşmaların yapılmadığı, politik sohbetlerin olmadığı ve can sıkıcı mücadele muhabbetlerinin yapılmadığı bir mekan aramaktadırlar. Bilindiği üzere son senelerdeki chat site enflasyonu katılımcılara bir çok taviz vermeyi de peşinden getirdi. Köklü ve prensiplerinden ödün vermeyen bir çok site olsa da malesef binlercesi de bu tür sohbetlere müsaade ettiği için sektör zor zamanlar yaşamaktadır.

Güzel sohbet önce ferdin kendi benliğinden kaynaklanır. Bir fert ailesinden nasıl terbiye alıyorsa onu da bulunduğu topluma yansıtır. Sohbet odalarına giren kullanıcıları terbiye edecek konum söz mevzusu değildir. Aslına bakarsan site kaideleri giriş kısmınde katılımcıya kesin gösterilir. Hemen sonra mesuliyet kabul edilmez ve siteden uzaklaştırılır. En azından biz idare olarak böyle bir uygulama yapmaktayız. Güzel hoşça vakit geçirmek isteyen, yeni arkadaşlar bulup, yazışarak eğlenmenin keyfinı yaşamak isteyenler için bir platform oluşturduk. En zorunu seçtik fakat, idare olarak gözlemlediğimiz de şu; sitemizde sohbet eden hepimiz bu vaziyetten oldukça hoşnut. Sizlerde güzel bir sohbet arıyorsanız rastgele bir fiyat ödemeden sohbet odalarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
Ceren

Ben ceren Kendine DEGER Veriyorsan Gel DEGERIM ol Benim icin en yuce deger dis guzeligin yaninda ic guzellik, saygi ve sevgi, sozunun eri olan, sozunun arkasinda duran. Parasiz fakir olan ama onuru gururu ugruna olume giden. Insani ve dogayi cok seven.

1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x