Bayan Arkadas BulBayan arkadas ilanlarıBayanlarla SohbetBoşanmış BayanlarŞehir Şehir Bayan Arkadas

Bayanlarla Arkadaşlık kurmak

5 2 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Bayanlarla Arkadaşlık kurmak

Bayanlarla Arkadaşlık kurmak; Evet, bismillah deyip bu yaratıkları tanımaya başlayalım. Bir kere şunu kesinlikle ama kesinlikle aklınızdan çıkarmayın:.

Ben Seden Gaziemir İzmir de yaşıyorum. Yaşım 32 burcum Kova. Özel bir şirkette asistanım. Ciddi güvenilir ve bir ömür boyu sürecek evlenecek erkek arkadaş arıyorum.

Bayanlarla Arkadaşlık kurmak, Bayanlarla Arkadaşlık kurmanın yolları, BAYANLARI ŞÖYLE BİR TANIYALIM, BAYANLARLA CHAT, BAYANLARLA SOHBET, Bayanlarla SOHBET ETMEK , Bayanlarla SOHBET ETME
Bayanlarla Arkadaşlık kurmak, Bayanlarla Arkadaşlık kurmanın yolları, BAYANLARI ŞÖYLE BİR TANIYALIM, BAYANLARLA CHAT, BAYANLARLA SOHBET, Bayanlarla SOHBET ETMEK , Bayanlarla SOHBET ETME

 

Bayanlarla Arkadaşlık kurmanın yolları

 

Bayanlarla Arkadaşlık kurmanın yolları; Evet, bismillah deyip bu yaratıkları tanımaya başlayalım. Bir kere şunu kesinlikle ama kesinlikle aklınızdan çıkarmayın:.

Bu Bayan milleti her daim dokunsan ağlayacak gibi yaşar. Yani sürekli bir sorunları vardır,ya aileleri onları anlamıyordur,ya güzel değillerdir,ya ağabeyleri sürekli onları baskı altında tutuyordur yada sırf sorunlu gözükmek için bir sorunu varmış tribi yapıyordur. Peki burada biz ne yapıyoruz?

Tabi ki biraz psikologluk oynuyoruz. Biraz sonra Nasıl Karizma Yapılır bölümünde de inceleyeceğimiz üzere siz zaten Bayana karizma yapmak için mutlaka psikoloji ve felsefeyle ilgilendiğinizi ona söyleyeceksiniz. Bu ilk adım. Sonrada gidip Bayanı teselli eden centilmen dost tribine yatacaksınız.Ama centilmen olmanız bu durumda pek işe yaramaz o yüzden Bayanın karşısında zihin okuyan bir tip gibi gözükmeniz lazım.Bunu nasıl yapacağınızı da anlatıyorum? Neden çünkü bu siteyi siz Abaza kardeşlerime bir hizmet olsun diye kurdum.

BAYANLARI ŞÖYLE BİR TANIYALIM

 

Ama önce Bayan psikolojisi ve Bayanların tarihsel gelişim süreçlerine bir bakalım. Bu Bayan psikolojisi öyle menem bir şeydir ki üstat Freud bile Bayanların psikolojisini çözemediği için intihara teşebbüs etmiştir. Ama sonunda azmedip bunların psikolojisini çözmeyi başarmıştır. Freud’da bir çok erkek gibi abazaydı. Hayatını anlattığı kitabındaki şu cümleler her şeyi çok iyi açıklar “…En uysal kadın hastalarımdan birini çektiği acılardan kurtarmıştım o gün, hipnozla sağlamıştım bunu , hastamın krizlerini geçmişteki nedenlerine bağlayınca bu çok zor işi başarmıştım. Ve hastam uyanır uyanmaz kollarını boynuma dolamıştı. Tam o sırada bir hemşirenin beklenmedik bir şekilde içeri girişi, aramızda tatsız bir soğukluğu önlemiş oldu; ama ikimizde o gün hipnoz tedavisine son vermeyi kararlaştırdık. ” Bu satırlar tamamen Freud’dan alıntıdır.

BAYANLARLA CHAT

 

Dediğimiz gibi Bayanların beynini okuya caz ama Bayan psikolojisini tam anlamıyla özümsememiz lazım. Bakın bu Bayan milleti biz erkeklerden tamamen değişik bir düşünce sistemi içerisindedir. En önemli özellikleri gruplaşma ve bir şey yaparken bu gruba güvenmektir. Bu Bayanların hepsi kendilerine gruplar oluştururlar. Diğer gruplar tarafından dışlanmış Bayanlar uyuz olup kendilerine başka bir grup kurarlar. Ülkemizde metrekareye 8 Bayan grubu, 6 rock grubu düşmektedir. Yani bunlar o kadar çeşitlidir ki bunları tanımlayıp sınıflandırmak , rockçıları tanımlayıp sınırlandırmaktan çok çok daha zordur. :)))) Ama biz Bayanları belli durumlarda verdikleri tepkilere göre sınıflandırmaya çalıştık.bu sınıflandırmayı bir sonraki bölümümüzde inceleyeceğiz.

 

Şimdi gelelim Bayanların beynini okuma yöntemlerine

 

Bir kere şunu asla ama asla unutmayın:dünyadaki hiçbir varlık beyin okuyamaz. Ama siz Bayanların beyinsiz olduklarını zaten biliyorsunuz. :))))) O yüzden telaş yapmanıza hiç gerek yok.Bu Bayanların hepsinin düşünme stilleri aynıdır.O yüzden vereceğimiz taktikleri uygulayarak Bayanın gözünde bir anda beyin okuyan dahi bir psikolog konumuna gelebilir ve Bayanı tavlama olayını rahatlıkla aşabilirsiniz.

BAYANLARLA SOHBET

Bu salakların daha öncede söylediğimiz gibi mutlaka ama mutlaka bir sorun(!)ları vardır.Şimdi tavlamak istediğiniz Bayanın sıkkın olduğu bir zamanda yanına gidin ve “Sıkkın gözüküyorsun,hayırdır” diyin.Bayan size sıkkın olduğunu daha da belli etmek için hemen “yok bişey yaaa!!!” diye cevap verecektir,neden?

Çünkü bunlar salaktır. Sorunlu olmayı karizma zanneden bir salaktan daha ne beklenebilir ki. Neyse siz Bayanın bu cevabı karşısında “İyi o zaman demiycek kadar zeki olduğunuz için hemen “Sanırım senin konuşacak birisine ihtiyacın var” diyin.Bayanın yüz şeklinin sıkkın ve trip yapacak birine ihtiyacı olduğunu belli etmek için daha bir buruştuğunu ve tamamen sessizliğe gömüldüğünü farkeder farketmez “Bak bana istediğin her şeyi, anlatabilirsin hem ben son 4 senedir psikoloji eğitimi alıyorum,yani bir psikologdan eksik bir yanım yok”diyin.

Bayanlarla SOHBET ETMEK

 

Bayan böyle bir trip anındayken asla “Say lan okuduğun psikoloji kitaplarını” diye bir şey söylemez.Yani bu planınınızın tutması için yeterli bir cümledir.Şimdi aklınızdan çıkarmamanız gereken diğer konuya gelelim. Bayanlar bu tripleri sadece ve sadece dikkat çekmek için yaparlar.Sürekli olarak “Kimse benle ilgilenmiyor,kimse beni anlamıyor” diye düşünüp etrafındakilerin dikkatini çekmeye çalışırlar. Amaçları birinin gelip kendilerinin kaprislerini çekmesini sağlamaktan başka bir şey değildir. Ama siz gidip Bayanın yanına onla konuşmaya çalıştınız diye Bayanın sizinle konuşacağını sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

 

Üzgünüm ama asla böyle bir şey yapmazlar.İşte bu yüzden sizin olayınız beyin okumak.Bayanların hangi durumlarda hangi tepkileri verdiklerini öğrenebilmek için yıllarımı harcadım ama değdi.Alın size en baba beyin okuma(!) yöntemleri.

 

Siz Bayanın yanında olağanüstü insan tribi çizeceksiniz.O yüzden Bayan söylemeden şıp diye durumu anlayıp sorunu çözün.Bunun için “Dur tahmin edeyim…” cümlesiyle başlayın ve ikinci kuralımızı uygulayın ve uydurun.

Bayanlarla SOHBET ETME

 

Ya tutmazsa gibi bir kaygınız olmasın.Zira uyduracaklarınız yüzdesi yüksek şeyler olacak.

 

İkinci cümleniz her zaman “Kimse seni anlamıyor,değil mi?” olsun.Bayan kesin onaylayacaktır.

 

Bayan onayladıktan sonra her zaman “Neden sorunun ne olduğundan bahsetmiyorsun?” olsun.Bayan kesinlikle gerçek sorundan bahsetmeyecektir.Çünkü ortada sorun falan yoktur.amaç triptir.Ve Bayanlar bu tribe girmeden önce “Ulan bir tribe giriyor ama birisi gelip sorarsa ne diycem?” diye düşünmezler.O yüzden Bayanın size vereceği en mantıklı ve tek cevap “Bilmiyorum,ya” olacaktır.Dikkat edin Bayan size bunları söylerken yüzünüze bakmaktan şiddetle çekinir.Ve sürekli etrafındaki şeylerle uğraşır,kağıt yolar,sigara üstüne sigara yakar ve tam bu esnada sizin hakkınızda bilinçaltında bir fikir oluşturur.

 

“Sanırım herkes senin üzerine geliyor.Kendini bu ağır baskının altında ezilmiş ve çaresiz hissediyorsun.” diye devam edin.İşte bu cümle önceden düşünüpte kendine bir sorun bulmamış olan bu salaklar için çok güzel sanal bir sorundur.Bayan sizi derhal onaylar ve “uffffff niye her şeyin sorumlusu ben oluyormuşum sanki?” diye size trip atıyor olduğunu iyiden iyiye belli eder.

 

Sorunu yaratan siz olduğunuza göre çözecek olanda sizsiniz.Şimdi soğukkanlılığınızdan hiç taviz vermeyerek “Ailenle aran nasıl” diye sorun.”Hiç sorma, beni hiç anlamıyorlar,neymiş ben şöyleymişim,böyleymişim, hep suçlu benim zaten” tribine girmemesi mucize olacaktır.

 

“Bak hepimizin ailemizle sorunları var,ama onları suçlarken onların senin yaşında olmadığını ve senin gibi düşünemeyeceklerini asla aklından çıkarma.Seni anlamalarını beklemen bile çok büyük bir hata.” diyerek konuşmanızı sürdürün.Bu sırada Bayan sürekli sizi onaylayacak ama asla ve asla sizi dinlemeyecektir.Siz konuşurken Bayanın dikkat ettiği tek şey sizin ses tonunuz, hareketleriniz ve onunla ilgileniyor oluşunuzdur.Bu yüzden konuşmanın bu kısmında olabildiğince uydurun.Bayan zaten şu sıralarda sizden hoşlanmaya başlamıştır.Sizin olayınız garantilemek.

 

Bayan biraz konuştuktan sonra çok feci rahatlayacak ve size gülümsemeye başlayacaktır.Evet işte başardınız.Bayanın kafasında,”hem yakışıklı,hem kültürlü, hem de beni anlıyo,daha ne istiyim yaaa” izlenimini bırakmayı başardınız.Şimdi de bu izlenimi daha da güçlendirmek için şu cümleyi kurun”Bak ben her zaman yanındayım,bir sorunun olduğunda bana gel hem dostlar bugünler içindir,senin için elimden ne geliyorsa yaparım ” diyin.

 

Bravo!Bayan artık kendi trip ve kaprislerine katlanacak birini buldu.Artık her gün sırf siz yanına gidip konuşun diye trip yapmaya başlayacak.Sizde bunu bildiğiniz için her gün Bayana uyduruk problemler yaratıp çözecek ve Bayanın aklını başından alacaksınız. Bunları her Bayana uygulayabilirsiniz.Sorun çıkmayacaktır emin olun. Bu taktikleri öğrendiğinize göre artık Bayan hakkında her türlü bilgiyi toplayabilirsiniz.

 

Abone ol
Bildir
guest
15 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
ugur 05068475837

Konyadan ciddi bayan arkadas arıyorum Selam konyadan bekarım 29 yasım 172 boyum 68 kilom esmerim ciddi 05068475837 tanısmak isteyen kızlar arasın ben konya merkezde yasıyorum

Ugurkonya05068475837

Selam konyadan bekarım 29 yasım 172 boyum 68 kilom esmerim ciddi tanısmak isteyen kızlar arasın 0506,847,58,37

mert emre 0546 578 18 22

utangac kızlar bir kez arayın kararı siz verin asla pişman olmazsınız Aradıgınız gizlilik içerisinde güzel sıcak bir söhbet güveniir sırdaş döst arkadaş ise döğru yerdesiniz İstanbul- Üsküdar Beykoz Ümraniye Kadıköy Maltepe Pendik ve Sarıyer civarı gizliliğe önem veren HER YAŞTAN kızlar arayabilir sohbetimin güzel oldugu söylenir arayışım asla cinsellik degil ileri gitmeden ne yaşamak isterseniz o kadarını yaşayalım güvenirseniz düzenli görüşür yada sohbet edebiliriz (195 boy-89kğ uzun boylu olgun Güvenilir bekar erkegim istanbul dışındakiler ve EVLİLER aramasın reel görüşene MADDİ DESTEK olurum… 0 5 4 6 5 7 8 1 8 2 2 özele açıktır  geç saatlerde daha müsaitim…

mertemre 0546 578 18 22

utangac kızlar  bir kez arayın kararı siz verin asla pişman olmazsınızAradıgınız gizlilik içerisinde güzel sıcak bir söhbet güveniir sırdaş döst arkadaş ise döğru yerdesiniz İstanbul- Üsküdar Beykoz Ümraniye Kadıköy Maltepe Pendik ve Sarıyer civarı gizliliğe önem veren HER YAŞTAN kızlar arayabilir sohbetimin güzel oldugu söylenir arayışım asla cinsellik degil ileri gitmeden ne yaşamak isterseniz o kadarını yaşayalım güvenirseniz düzenli görüşür yada sohbet edebiliriz (195 boy-89kğ uzun boylu olgun Güvenilir bekar erkegim istanbul dışındakiler ve EVLİLER aramasın reel görüşene MADDİ DESTEK olurum… 0 5 4 6 5 7 8 1 8 2 2 özele açıktır

Ugur05068475837

Konyadan ciddi bayan arkadas arıyorum Selam konyadan bekarım 29 yasım 172 boyum 68 kilom esmerim ciddi 05068475837 tanısmak isteyen kızlar

mert emre 0546 578 18 22

utangac kızlar Aradıgınız gizlilik içerisinde güzel sıcak bir söhbet güveniir sırdaş döst arkadaş ise döğru yerdesiniz İstanbul- Üsküdar Beykoz Ümraniye Kadıköy Maltepe Pendik ve Sarıyer civarı gizliliğe önem veren HER YAŞTAN kızlar arayabilir sohbetimin güzel oldugu söylenir arayışım asla cinsellik degil ileri gitmeden ne yaşamak isterseniz o kadarını yaşayalım güvenirseniz düzenli görüşür yada sohbet edebiliriz asla pişman olmazsınız (195 boy-89kğ uzun boylu olgun Güvenilir bekar erkegim istanbul dışındakiler ve EVLİLER aramasın reel görüşene MADDİ DESTEK olurum… 0 5 4 6 5 7 8 1 8 2 2 özele açıktır… 7/24 arayabilirsiniz  geç saatlerde daha müsaitim…

Tekin

Hollanda dadan slm cıddı ısenız üste benım tel amacım güzel ömürlük bir yuva kurmak istiyorum 0031645995053

mert emre 0546 578 18 22

………utangac kızlar Aradıgınız gizlilik içerisinde güzel sıcak bir söhbet güveniir sırdaş döst arkadaş ise döğru yerdesiniz İstanbul- Üsküdar Beykoz Ümraniye Kadıköy Maltepe Pendik ve Sarıyer civarı gizliliğe önem veren HER YAŞTAN kızlar arayabilir sohbetimin güzel oldugu söylenir arayışım asla cinsellik degil ileri gitmeden ne yaşamak isterseniz o kadarını yaşayalım güvenirseniz düzenli görüşür yada sohbet edebiliriz asla pişman olmazsınız (195 boy-89kğ uzun boylu olgun Güvenilir bekar erkegim istanbul dışındakiler ve EVLİLER aramasın reel görüşene MADDİ DESTEK olurum… 0 5 4 6 5 7 8 1 8 2 2 özele açıktır… 7/24 arayabilirsiniz  geç saatlerde daha müsaitim…

volkan

merhabalar,
görme engelliyim.
görüşmek isterseniz beklerim malatyalıyım.

mert emre 0546 578 18 22

utangac ..gizliliğe önem veren HER YAŞTAN kızlar arayabilir …….. Aradıgınız gizlilik içerisinde güzel sıcak bir söhbet güveniir sırdaş döst arkadaş ise döğru yerdesiniz ……195boy 89kğ uzun boylu olgun bekar biriyim sohbetimin güzel oldugu söylenir arayışım asla cinsellik degil yaş boy takıntım asla yok konuşmak isteyen güvenilir gizliliğe önem veren kızlar arayabilir reel görüşene ABARTILI OLMAZSA MADDİ DESTEK olurum Hediye alırım takıntıları olmayan sevgili tadında görüşeceğim kız arıyorum İstanbul- dışındakiler ve evliler lütfen aramasın ASLA pişman olmazsınız 0 5 4 6 5 7 8 1 8 2 2 özele açıktır

15
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x