Bilimsel Evlilik Merkezi

bilimsel evlilik merkezi, evlilik merkezi bilimsel evlilik sitesi, bilimsel evlilik merkezi giriş
Ben Yeşim 32 yasındayım. Ben muslima alhamdolillah’ım Almanya benim evlatlık vatanım, ancak aslen TÜRKÜM. Ben bağımsız bir kadın ve sorumlu bir anneyim, dini kimliğim çerçevesinde her günü en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyorum. Çocuklarım hayatımda ana rolü oynuyor. Ancak bu, partnerimin destekleyici bir rolle tatmin olması gerektiği anlamına gelmez … Kabul, saygı ve özgünlüğü çekici buluyorum …
Ne arıyorum: Bir Müslüman (43 yaş ve üstü). Sert olmalısın ve bir kadının yanında durabilmelisin (ne istediğini kim bilir) Çocuklarım için babaya ihtiyacım yok, onlarınki var. Sen kendiniz baba ve çocuklarınız sizinle mi yaşıyor? Sorun değil, özel yaşam durumları özel yaşam modelleri gerektirir … merak mı ediyorsunuz?

bilimsel evlilik merkezi, evlilik merkezi bilimsel evlilik sitesi, bilimsel evlilik merkezi giriş
bilimsel evlilik merkezi, evlilik merkezi bilimsel evlilik sitesi, bilimsel evlilik merkezi giriş


Boyum: 171 – 175 cm (67.0 – 68.9 inç)
Göz rengim: kahverengi
Saç rengim: kahverengi-siyah
Benim figürüm: birkaç pound fazla
Kilom: belirtmek istemiyorum
Hayat
Medeni durumum: Boşanmış (ayrılmış)
Diyetim: sağlıklı beslenin
Sigara içme durumum: Hayır, ama eskiden
Alkol içiyor musunuz?: Hayır.
Ana dilim Arapça
Zindelik seviyem: Zor antrenman
Kendi hanesi: Çocuklarımla yaşa
Çocuklarım: Evet, üç çocuk
Çocuklara olan arzum: Hayır.
Eğitim seviyem: Üniversite
Mesleğim: yönetim kadrosu
Mesleğim: tıp / sağlık
1. Yabancı dil: Almanca
2. yabancı dil: Fransızca
Kişiliğim: açık sözlü
din
Mezhepim: Sünni
Benim pratiğim: onunla yaşamayı dene
Başörtüsü mü takıyorsunuz yoksa başörtüsü takacak birini mi arıyorsunuz?: Hayır.
Sakalınız mı var yoksa sakal mı arıyorsunuz?: Hayır.
Duam: günde beş kez
Oruç tutmam: Evet oruçluyum
Kuran okuyor musunuz?: Düzenli olarak
Hac yolculuğum: Allah’ın izniyle bundan sonra
Yemeğinizdeki malzemelere dikkat ediyor musunuz?: Evet
Dönüştürdün mü?: Hayır.
Aile değerleri: orta
İlgi Alanları
En sevdiğim seyahat destinasyonları: plaj, şehir molası, deniz gezisi
En sevdiğim edebiyat: suç, uzman edebiyat, roman, tarih
Hobilerim: sinema, müzik, yazı
Alışkanlıklar
TV alışkanlıkları: haberler, belgeseller, filmler

bilimsel evlilik merkezi, evlilik merkezi bilimsel evlilik sitesi, bilimsel evlilik merkezi giriş
bilimsel evlilik merkezi, evlilik merkezi bilimsel evlilik sitesi, bilimsel evlilik merkezi giriş

Günümüz şartlarında her ne kadar sohbet odaları çoğu zaman genç kitle tarafınca tercih ediliyor olsa da genç insanoğlu tarafından da sohbet siteleri çok rağbet görmektedir. Gençler daha çok yeni arkadaşlar edinmek yeni insanlarla tanışmak ve çeşitli paylaşımlarda bulunmak amacıyla bu siteleri çok yoğun şekilde kullanıyor olsalar da genç insanoğlu için ise daha çok günün bitkinlik ve stresini atmak ve bununla beraber ev ortamında yok olan söyleşi ortamını erişkin sohbet odalarında aramaktadır.

Ayrıca belli bir yaşın vermiş olduğu hayat tecrübesi ve donanımı burada kendi yaşıtlarıyla paylaşmak ve aynı zamanda karşıdaki insanlardan da belirli informasyon birikimlerini kendi hayat tecrübeleriyle pekiştirmek için, daha çok genç söyleşi tercih etmektedirler.

Bununla birlikte gerçek hayatta mevzuşamadığı ve paylaşamadığı duygu ve düşüncelerini bu tür söyleşi ortamlarında rahatça ifade edebilmektedirler. Global anlamda dünya küçülmüş olmasına karşın ne yazık ki insanlar arasındaki mesafeler fazlaca artmış durumdadır.

Dostlarıyla, sevdikleriyle ve dostlarıyla oturarak paylaşamadıkları duygu ve düşüncelerini bilgisayar başında oturarak erişkin insanoğluın bulunmuş olduğu sohbet ortamında rahatça paylaşabilmektedirler.Her insan minimum iki yüzlüdür sözünden hareketle, hayal ürünü ve gerçekte var olmayan bir çok şeyin paylaşılmış olduğunı bilmelerine rağmen gençlerin yinede keyifle söyleşi ettikleri ve eğlenceli süre geçirerek erişkin söyleşi ortamı kendileri için vazgeçilmezleri arasında yerini almaktadır.

Erişkin sohbet odalarının çok fazla rağbet görmesinin bir diğer nedeni ise ruhen ve bedenen kendini bulmuş ne istediğini bilen insanların seviyeli sohbetleri de insanları erişkin sohbet sitelerine çekmektedir. çağdaş çağımız insanoğluı bir birlerini dinlemek ve anlamakta istekli olmadıklarından dolayı insanoğlu kendilerini dinleyecek ve anlayacak kişileri burada aramaya yönelmektedirler. Bu sayede gürültülü ortamlardan uzaklaşarak yazılı olarak kendilerini ifade edebildikleri ortamda soluk almaktadırlar. Düzgüsel bir sohbet sitesinde aradığı sohbeti bulamayan olgun insanoğlu genellikle erişkin sohbet odalarında aradıklarını bulabildikleri için sıkça ziyaret etmektedirler.

Teknolojinin gelişmesinden kaynaklı daha önce sadece bilgisayar ile genç söyleşi odalarına girme imkanı gören kullanıcılar akıllı telefonlar ve tabletler ile günün her saatinde ve bulundukları ortam farketmeksizin genç sohbet sitesine giriş yapabilmektedirler.

Artık insanlar ihtiyaç duydukları anda ulaşamadığı dostlukları yanlarında bulundurdukları elektronik cihazlarla anında söyleşi sitemize girerek burada tanıdıkları arkadaşlarına ulaşabilmektedirler.

 

4 thoughts on “Bilimsel Evlilik Merkezi

 • Ekim 12, 2020 tarihinde, saat 3:09 pm
  Permalink

  İstanbul-Anadolu yakası 195Boy 88 kğ elagöz olgun bekar erkegim yaş-boy takıntım YOKTUR takıntıları olmayan MADDİ destek olabilecegim Ve ASLA CİNSEL ilişki olmadan bazı şeyler yaşayacak cesareti olan ÇITIPITI tercihen zayıf kız arıyorum arayın şartlarınızı konuşalım güvenirseniz görüşürüz ASLA PİŞMAN olmazsınız 05465781822 özele açıktır skypyem ve mailim uzunefekaptan1907–mertemrekaptan1907@hotmail.com

  Yanıtla
 • Ekim 13, 2020 tarihinde, saat 7:47 am
  Permalink

  İstanbul-Anadolu yakası 195Boy 88 kğ elagöz olgun bekar erkegim yaş-boy takıntım YOKTUR takıntıları olmayan MADDİ destek olabilecegim Ve ASLA olmadan bazı şeyler yaşayacak cesareti olan bayan arıyorum arayın şartlarınızı konuşalım güvenirseniz görüşürüz ASLA PİŞMAN olmazsınız 05465781822 özele açıktır skypyem ve mailim uzunefekaptan1907–mertemrekaptan1907@hotmail.com

  Yanıtla
 • Ekim 20, 2020 tarihinde, saat 8:05 pm
  Permalink

  İstanbul-Anadolu yakası 195Boy 88 kğ elagöz olgun bekar erkegim yaş-boy takıntım YOKTUR takıntıları olmayan cesareti olan ÇITIPITI tercihen zayıf kız arıyorum arayın şartlarınızı konuşalım güvenirseniz görüşürüz ASLA PİŞMAN olmazsınız 05465781822 özele açıktır skypyem ve mailim [uzunefekaptan1907–] mertemrekaptan1907@hotmail.com

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir