CİDDİ BİR HANIFENDİ İLE EVLENMEK İSTİYORUM

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

CİDDİ BİR HANIFENDİ İLE EVLENMEK İSTİYORUM, SLM BEN RIDVAN CORLUDA YAŞIYORUM 31 YAŞINDA KUMRAL TENLİ ELA GÖZLÜ ATLETİK YAPIYA SAHİP BİRİYİM BEKARIM 185 BOYUM 69 KİLOM EGLENMEYİ GEZMEYİİ SPOR YAPMAYI BALIK TUTMAYI VESAİRE HAYATA DAİR GÜZEL ŞEYLERİ SEVERİM TABİKİ BUNU BİRLİKTE MUTLU OLUCAGIM SEVGİ SAYGI CERCEVESİ İÇİNDE BİR BAYANLA YAŞAMAYI VE NİYETİMDE CİDDİ OLDUGUMU BELİRTEYİM NİYETİ CİDDİ OLAN ARASIN NUMARAM 05550838643

CİDDİ BİR HANIFENDİ İLE EVLENMEK İSTİYORUM
CİDDİ BİR HANIFENDİ İLE EVLENMEK İSTİYORUM

ciddi bir bayanla yuva kurmak istiyorum

merheba ben tekirdag çorludan rıdvan 31 yaşındayım 185 boy 69 kilo kumral tenliyim ela gözlü boga burcuyum atletik yapıya sahip biriyim bekarım özel bir şirkette kimya sorumlulugu yapıyorum ailemle yaşıyorum kendim gibi dürüst ve ciddi bir evlilik isteyen içinde sevgi barındıran saygılı ahlaklı biriyle yuva kurmak istiyorum gezmeyi eglenmeyi özelikle sevebilecegim biriyle hayatıma renk katmak istiyorum lütfen ciddi bayanlar bu numaradan ulaşsınlar05550838643 saygılar
Ücretsiz Arkadaş

Merhaba hadi sende bize katıl ücretsiz Arkadaş bul. Yeni insanlarla tanış arkadaş edin ücretsi Arkadaş bul ki zaman geçsin. Gelişen teknoloji ile birlikte mobil cihazlarda gelişerek bizlere bir çok konuda kolaylık sağladı.

Mobil Arkadaş ve kolaylıklar

Sizlerinde anlayacağı üzere eskiden bilgisayarlar dan Arkadaş siteleri ne giriş yaparken ve ona uygun mIRC ler kullanırdık. Bu bahsi geçen zaman diliminde bilgisayarlar lüksdü her evde bulunmazdı cafe ortamlarında ailemizin bizlere verdiği harçlıklar ile gidip bazılarımız Arkadaş ederdi. Bazılarımız ise zamanın en meşhur oyunu counter oynardı. Bizler böyle bir zamanı geride bırakıp gelişen teknolojinin nimetlerinden faydalanır olduk. Her şeyimiz mobil cihazlar oldu. Her şey daha kolay basit ve tek bir tuş altında toplandı. Artık cep telefonların dan Arkadaş sitelerine katılıp mobil Arkadaş yani cep telefonun dan Arkadaş edebiliyoruz.

Mobil Arkadaş için önerilen uygulama

Mobil Arkadaş için sizlere tavsiye edebileceğim en güzel uygulama AndroIRC dir. Neden diyecek olursanız çok vaktiniz varsa ve kanalda uzun soluklu kalmak istiyorsanız bu açıdan önerebilileceğim tek uygulamadır. Birden çok sunucuda bulunma şansı da bu uygulama ile sizlere sunuluyor biraz evvel bahsettiğim gibi bilgisayarlar için uyarlanan mIRC in mini versiyonu da mobil cihazlar için yapıldı oda AndroIRC. Bir dahaki makalem de sizlere AndroIRC nasıl kurulur ayarları nasıl yapılır ondan bahsedeceğim.

Makale başlığında belirttiğimiz gibi Arkadaş et zaman geçsin. Yeni insanlarla tanış ki ön yargın kırılsın Arkadaş siteleri için sizlere kim ne derse desin kulak asmayın. Başkalarının söylediği laf ile hareket etmeyin. Ücretsiz Arkadaş siteleri anlatıldığı kadar kötü bir yer değil. Eğer sizler başkalarının söylediği lafları dinleyerek hareket ederseniz kendi hayatınızı değil başkasının istediği gibi hayatı yaşıyorsunuz demektir. Arkadaş siteleri bir işyeri bir kurum değildir. Buraya bir çok insan Arkadaş edip kafa dağıtmaya geliyor burada çalışmıyor o yüzden herkes özgür dilediği zaman çıkıp gidebilir. Kendi kararıdır gelmekte istemeyebilir. Sizlerden ricam mecbur olduğunuz için değil de ücretsiz Arkadaş bul mek kafa dağıtmak eğlenmek için geldiğinizi unutmayın. Reel hayat ile sanal hayatı karıştırmadan bir arada tutarak ilerler seniz sizler daha kârlı çıkarsınız. Arkadaş etmek için gelen insanlar buraya zorla değil konuşmak muhabbet etmek için geliyor.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x