Erkek Arkadaş ilanlarıEvlenmek İsteyen Erkekler

Boşanmış byanlarla evlenmek icin

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver
HAROON
Email Adresiniz
haroonasghar100@yahoo.com
Mesajınız
Boşanmış byanlarla evlenmek icin
Soyadınız
malik
Size Ulaşabileceğimiz Telefon Numarası
903123355527
Arkadaşlık İstanbul Pendik
Arkadaşlık İstanbul Pendik


Akıllı telefotonlar denilen bu cihazlar iletişim şirketlerinin sağlamış olduğu internet hizmeti sayesinde interneti adeta ceplerinde taşımaktadırlar. İnşalarda bu sayede gerek dünya gündemi hakkında gerekside bulundukları ülkede meydana gelen olumlu olumsuz bir takım olayları aynı anda öğrenme şansı yakalamaktadırlar. Ama biz bu yazımızda daha çok mobil cihazlarda sanal ortamda edilen mobil arkadaş sitelerinde değinemez.

 

Mobil Arkadaş Adresi

Mobil arkadaş siteleri bilindiği gibi telefon aracılığıyla insanların arkadaş sitelerine girerek orada hiçe tanımadıkları ya da aralarında uzun mesafeler olan insanlarla arkadaş etme ya da iletişim kurmaya yaramaktadır. Bu arkadaş sitelerinde insanlar adres bilgilerini ya da özel hayatlarıyla ilgili bir takım bilgileri paylaşmadan diğer insanlarla bir takım şeyleri paylaşma fırsatı sunmaktadır. durum böyle olunca karşı taraftaki insan daha cüretkar olur ve beklide kendini aşan bir takım eylemler içine girebilmektedir.

 

Bu eylemlerin içerisine girmesindeki nedende büyük ihtimalle sanal alemin insanlara vermiş olduğu cesarettir. Bu cesaret sayesinde insanlarda cüretkarlığını konuşturarak karşı tarafı bir takım eylemlere yönlendirmeye ya da bazı konuları konuşmaya sevk edebilir. Çünkü karşı taraf onun için herhangi bir tehlike teşkil etmemektedir. Tehlike teşkil etmediği için ise de insanlar mobil arkadaş adreslerinde konuştuğu kişilere karşı daha açık ve net olur.

 

Mobil Arkadaşın Adresi, mobil arkadaş, mobil arkadaş adresi, mobil arkadaş odaları, mobil arkadaşın adresi, star arkadaş, star arkadaş, star arkadaş mobil arkadaş, star arkadaş mobil arkadaş odaları

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x