Bayan Arayan ErkeklerErkek Arkadaş ilanları

Bu hayat sevgisiz aşksız mutsuz yaşamak için gerçekten çok kisa

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

Bu hayat sevgisiz aşksız mutsuz yaşamak için gerçekten çok kisa

Merhaba ben Yusuf 61 yaşında 170 cm boyunda emekli hayatımın uzun yıllarını 41 yıl Almanya’da yaşamış 6 yıl önce Türkiye’ye dönüş yapmış Antalya’da yalnız tek başına yaşayan gerçekten doğru dürüst güvenilir yalansız mert göründüğü gibi olan Güler yüzlü sempatik romantik pozitif düşünen sevecen sevgiye sevmeye sevilmeye aşka mutluluğa herşeye hasret kalmış daha çok karşındakini mutlu etmeyi düşünen inançlı merhametli vicdanlı sefkatli duygusal sıcakkanlı samimi temiz düzgün düzenli insanları hayvanları tabiatı gezmeyi spor yapmayı yüzmeyi çok seven hayatı mutluluğu gerçekten sevgiyle yaşamak karşılıklı paylaşmak isteyen biriyim eğer kiriterlerimız birbirine uygunsa yakınsa 47-53 yaş civarlarında 163 -173 boyları civarında can yoldaşımı hayat arkadaşımı arıyorum bekliyorum çok teşekkür ediyorum herşeyin herdaim hayırlısını diliyorum sağlıkla sevgiyle kalınız

Bu hayat sevgisiz aşksız mutsuz yaşamak için gerçekten çok kisa
Bu hayat sevgisiz aşksız mutsuz yaşamak için gerçekten çok kisa

 
Güzel bir sohbet sitesi arıyorum, ciddi bir arkadaşlık sitesi arıyorum, en güzel sohbet sitesi hangisi? Güzel kızlarla sohbet etmek isterim, güzel bir chat sitesi benzer biçimde aramalar yapan İnternet kullanıcılarına yönelik tanıtıcı bir yazı hazırladık.

Her insanoğlunun kendince bir eğlence anlayışı vardır. Buna hobi, ihtiras, bağımlılık yerine her ne denirse densin neticeta o insanoğlunun müddet geçirip eğlenebildiği bir çok yol vardır. Kumar sitelerinden tutun, alışveriş siteleri, oyun siteleri, sohbet siteleri ve daha onlarca örnek oluşturabilecek sistemler mevcuttur. Bizim konumuz yalnız sohbet olduğundan ben sizlere işin bu istikametinden anlatmak isterim. Güzel bir sohbet sitesi arayanlar ne fakatçla bu sitelere girerler? Aslında bu şekilde bir arama terimi ile sohbet edecek mekan arayan insanoğluın tek düşüncesi vardır, sex muhtevaları olmayan, argo konuşmaların yapılmadığı, politik sohbetlerin olmadığı ve can sıkıcı mücadele muhabbetlerinin yapılmadığı bir mekan aramaktadırlar. Bilindiği üzere son senelerdeki chat site enflasyonu katılımcılara bir çok taviz vermeyi de peşinden getirdi. Köklü ve prensiplerinden ödün vermeyen bir çok site olsa da malesef binlercesi de bu tür sohbetlere müsaade ettiği için sektör zor zamanlar yaşamaktadır.

Güzel sohbet önce ferdin kendi benliğinden kaynaklanır. Bir fert ailesinden nasıl terbiye alıyorsa onu da bulunduğu topluma yansıtır. Sohbet odalarına giren kullanıcıları terbiye edecek konum söz mevzusu değildir. Aslına bakarsan site kaideleri giriş kısmınde katılımcıya kesin gösterilir. Hemen sonra mesuliyet kabul edilmez ve siteden uzaklaştırılır. En azından biz idare olarak böyle bir uygulama yapmaktayız. Güzel hoşça vakit geçirmek isteyen, yeni arkadaşlar bulup, yazışarak eğlenmenin keyfinı yaşamak isteyenler için bir platform oluşturduk. En zorunu seçtik fakat, idare olarak gözlemlediğimiz de şu; sitemizde sohbet eden hepimiz bu vaziyetten oldukça hoşnut. Sizlerde güzel bir sohbet arıyorsanız rastgele bir fiyat ödemeden sohbet odalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x