Erkek Arkadaş ilanları

ciddi bir evlilik yapmak istiyorum

0 0 Oy Verme
Bu Kullanıcıya Puan Ver

slm ben süleyman kırıkkale de yasıyorum esimi kaybettim trafık kazasında 5 yıl önce ciddi bir evliik yapmak istiyorum evlilik yapacam kisinin memleketindede yasıya bilirim tek amacim güzel bi yuvam olsun cocuklarına babalık yapmak istiyorum ciddi bayanları bekliyorum

ciddi bir evlilik yapmak istiyorum
ciddi bir evlilik yapmak istiyorum

Begül Erhan Anatolian Folk Songs

Üretici Ada Müzik
Türü Klasik Gitar
Dili Türkçe

Albümdeki Eserler

Aman Avcı
Yemen Türküsü
Yenice Yolları
Çanakkale İçinde
İndim Yarin Bahçesine
Yağcılar Zeybeği
Allı Turnam Kırıkkale
Bingöl
Hekimoğlu
Odam Kireç Tutmuyor

TÜRKİYE’NİN İLK ‘’KADIN’’ KLASİK GİTAR ALBÜMÜ !!!
Ülkemizin sayılı kadın klasik gitaristlerinden olan Begül Erhan, yapmış olduğu klasik gitar albümü ile bir ilke imzaladı. Türkiye’de bir kadın müzisyen tarafınca yapılmış ilk solo klasik gitar albümü olma özelliği taşıyan albüm, Anadolu Türkülerinin gitar tertip etmelerinden oluşmaktadır. Ada Müzik yaftasıyla yayımlanan bu albümde, ehemmiyetli müzisyen ve gitaristlerin Türkü düzen etmeleri bulunuyor..

KLASİK GİTARIN SIRADIŞI MÜZİSYENİ…
Rastgele bir sanat müesseseninden veya bilimsel niteliği olan etraftan eğitim ve destek almadan tamamiyle kendi çalışmalarıyla konser gitaristliği düzeyine erişmesiyle bilinen genç gitarcı, Türkiye’de sergilemiş olduğu başarılı performanslar neticesinde Avrupalı organizatörlerin dikkatini çekti. Bilhassa Klasik müziğin beşiği Avusturya’da, Avrupa’nın en elit konser salonlarından olan Viyana Konzerthaus’ta ve derhal hemen arkasından İtalya’nın dünyaca tanınmış adası Sicilya’da verdiği konserler ile Avrupalı müzik severleri kendisine fanatik bırakan genç müzisyen, her geçen gün Avrupa’da isminden söz ettirmeye devam ediyor. Ülke dışından bir hayli müzisyenle ortak proje ve çalışmalarda bulunan gitarist, bilhassa klasik gitarı ve müziğini Anadolu’da biroldukça gençle tanıştırmasıyla biliniyor.
‘’Anatolian Folk Songs’’ adını taşıyan ve Türkiye’nin her bölgesinden on türkü düzen etmesinin bulunduğu albümü ile hem yurtdışında hem de Türkiye’de geniş kitlelere erişmeyi amaçlayan genç gitarcı, önceden ulusal medyada çıkan röportajlarında hedefini özetle şu sözlerle izah etmişti;
‘’Hiç gidilmeyen yerlere gidip konserler verdim, vereceğim. Bu benim birincil hedefim”
‘’Kariyerimin ilk konserlerine Ankara’da iki ayrı devlet okulunun mezuniyet merasiminde sahne alarak başladım. Konserlerimin Türkiye’nin Başkenti Ankara benzer biçimde büyük bir şehirde düzen etmiş olmasına karşın bir hayli gencin ilk kere bir klasik gitar konseri izlediklerini ve de sevdiklerini görmek beni mutlu etmiş olduğu kadar da şaşırttı. Bundan sonrasında da bilhassa bu güne kadar hiç gidilmeyen veya ilk kere klasik gitar konseri izleyecek olan kesimlerle buluşmak ve bu müziği anlatmak birinci hedefim oldu.
2011 seneninde olan Van depreminden bir süre sonrasında Japon ve Vietnamlı müzisyen dostlarım ile bir Anadolu turnesine çıktım. Gezim esnasındaki 10 günlük boşlukta onları Van’a götürerek, çocukların acılarını, kederlerini biraz olsun hafifletebilmek yerine tek tek okulları gezdik, çocuklara ve gençlere gitar enstrümanını tanıtıp, müzik üzerine sohbetler yapmış olduk ve dinletiler gerçekleştirdik, görmüş olduğumüz saygıdan ve sevgiden çok etkilendik.
Bu da demek oluyor ki klasik müzik dar kesimlere hapsedilemeyecek kadar global, halkımızın her kesimi ile bütünleşecek kadar da değerli ve ihtiyaç duyulan bir müziktir. Gençleri yalnızca popüler kültüre değil, güzel sanatlara da yönlendirmemiz gerektiğini düşünüyorum.’’
‘’Bu albümü hanımlarımıza ithaf ediyorum’’
Son olarak bu albümün, ülkemiz müziğine, genç kitlenin sanat içerikli yönelimlerine katkı sağlamasını temenni ediyorum. Özellikle de son senelerde artarak geçindiren, her alanda şiddete maruz kalan ve ikinci tasarıya itilen hanımlarımıza bu albümü ithaf ediyorum.

25 Nisan ‘da satışa sunulacak olan albüm, 24 Nisan da iTunes üzerinden önsatışa sunulacak 1 Mayıs’tan itibaren ise tüm mecralarda yayınlanıyor olacak..

 

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Yeni Mesajlar
Eski Mesajlar En Çok Oy
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Mesajları Görüntüle
nurdan

selam adim nurdan yas 41 evlendim ayrildim 9 sene oldu ayrilali bir oglum var 11 yasinda istanbulda ailemle oturuyorum

1
0
Mesaj Göndermek İstermisin ? x